324 Shares 8974 views

Kamień Taurus – mroczna tajemnica …

Taurus – znak Ziemi, przedstawiciele tego znaku różni się silny charakter i wysoką operatywność. Pomoc może uda Taurus kamień – turkus i sapphire zestaw w kolorze srebrnym.

Każdy horoskop znak ma swoje wdzięki wśród kamieni i metalu. Niektóre z nich przynoszą szczęście i dobrobyt, a które wręcz przeciwnie przyczynić się do niezgody w rodzinie lub problemy ze zdrowiem. W przypadku jakichkolwiek maskotek należy traktować poważnie i wybrać dla siebie dokładnie. Historia kamień jest inny, i przekonania związane z nimi, nie zawsze tylko legenda. Wiele kamieni były znane już w starożytności. Z ich pomocą, traktujemy, przyciągnąć miłość i szczęście. Czasami kamienie brali udział w zbrodniach i intryg pałacowych. Wystarczy przypomnieć słynną historię z zawieszkami w filmowej adaptacji „Trzech muszkieterów”.

Co kamień nadaje Byk jest znany wszystkim. Uważa się, że szczęście ludzi urodzonych pod tym konstelacji jest związany z kamieni turkusu i szafiru. Byk kamień zestaw w kolorze srebrnym, ma największą moc.

Picie szafir, piękny kamień niebieski kolor, podwójne. Ktoś myśli, że kamień Taurus przynosi szczęście w miłości. A jeśli ktoś jest zakochany bez wzajemności, to wystarczy podać jego starannie dobrany pierścień z szafirem, a on rozpalił na ciebie wzajemne uczucie. Jednak wiele osób uważa, że niebezpieczne kamienia szafirowego Taurus, która przynosi spustoszenie Wręcz przeciwnie, niepowodzenia i nieszczęścia. Ponieważ jednak ten negatywny kryształ działa nieprawidłowo, gdy ludzie wybrali maskotkę. Ponadto, szafiry są tak piękne, zwłaszcza najbardziej znanym, że w sercach ludzi, często obudził chciwość, co prowadzi do wypadków śmiertelnych. Krwawy szlak zbrodni trwała ponad każdy kamień.

Jej właściciel szafir jest w stanie zrobić wielkie. Ale za to nosić kamień lepiej jak wisiorki, naszyjniki lub wisiorek. Łączy on doskonale niebieską lub białą perłą z szafiru i diamentów. Takie połączenie kamienia chroni użytkownika przed złości i zawiści, a także umożliwia kontrolę nad otoczeniem, tak szafir użytecznych dyrektorów i menedżerów.

Sapphire posiada wartości medycznej. Noś to przydatne dla osób cierpiących na nadciśnienie i flegmatyczny, jak ten kamień jest w stanie zwiększyć emocje, podnieść nastrój i poprawiają krążenie krwi. Uważa się, że przechowuje ona od szkód, zatrucia i powodzi i jest w stanie zatrzymać krwawienie, aby usunąć bakterie z powietrza i zapisać na padaczkę.

Ten kamień jest nietypowa nieruchomość. On jest w stanie „czuć” zagrożenia i ostrzegać o tym. Jeżeli właściciel kamiennego coś zagraża, to ciemnieje. Ale musimy pamiętać, że szafir czyni dobrego człowieka – responsive, bardzo mądry i wnikliwe.

Półszlachetny kamień Taurus – jest turkusowy niebieski lub niebieski. Minerał ten jest podany ogromną władzę nad ludźmi tak dawno temu to się nazywa liderów talizman. Ten kamień jest dobre dla menedżerów, ponieważ pomaga podejmować decyzje w sytuacjach trudnych do zarządzania i zrozumieć psychikę drugiej osoby. Ale noszenie go jest konieczne, aby stale.

Jednak z nich trzeba być ostrożnym w ich życiu rodzinnym. Mężczyzna Byk, Joss Stone nie powinno dać do żony, tak jak można stać się pod pantoflem, a każdy w domu będzie prowadzony przez żonę.

Jednocześnie, Byk turkusowy zapewnia długie i szczęśliwe życie i dla nich jest również ochraniacz przed nagłą śmiercią gwałtowną.

Korzyści zdrowotne wynikające z tego kamienia przyniesie jeśli to zmienić w kolorze srebrnym. Pomaga jego właściciel pozbyć się nerwowość, stres i bezsenność. Pomaga w leczeniu chorób serca.

Turkus ma korzystny wpływ na Taurus' Born w tych dniach miesiąca, jako 8, 17 i 26. On również przynosi więcej szczęścia do tych, którzy urodzili się w sobotę.

Ale uwaga Byk trzeba lapis lazuli, który przynosi im szczęście i niszczy plany.