446 Shares 5847 views

Pyszne ryby Panga

Panga ryby – rzeka ryby somoobraznyh oddział. Głównie jest to globalny dostawca Wietnamie, w której 90% jest uprawiana w całym świecie pangi populacji. Istnieją dwa rodzaje pangi hodowlanych w Wietnamie – Tra (Panga hypophthalmus) i Basa (Panga bocourti). Oba typy pangi są wszystkożerne, karmienie ryb, skorupiaków, owoców i warzyw żywności.

Zobacz Panga „tra” w Wietnamie, mieszka wyłącznie w ustach delcie rzeki Mekong, z wyjątkiem Wietnamu, mieszka w Tajlandii, Kambodży i Laosie. Panga „tra” ma ciemny szary długie ciało z srebrzystym brzuchu. Do „tra” urósł do rozmiaru handlowego, tj. E. Waga 1,5 kg, trwa około ośmiu miesięcy, tak więc jej uprawa jest łatwiejsze i tańsze niż hodowla „Bass”, która wymagała ponad rok, aby osiągnąć wielkość handlową. Ponadto, „tra” mięso ma mniej tłuszczu i mogą rosnąć w wodzie, malonasyschennoy tlenu. Dojrzewanie Panga jest trzy lata, dojrzałych kobiet może położyć się do 100 tys. Jaj i odtwarzać do 4 razy w roku. „Bass” rezyduje na całej długości rzeki Mekong, powoli rośnie tłuste ryby, która ma szerokie usta i duży brzuch.

Pyszne i łatwe Panga ryby nie wymaga cięcia, sprzedawane w postaci tusz i filetów, mięso soczyste, umiarkowanie tłuste. Kości filetów pangasius usuwa się ręcznie, ale tłuszcz jest usunięty, procedura nazywa przycinania. Leczone filety muszą być czyste i białe. Po procedurze mrożenia, filety Panga są wysyłane do klientów. Istnieją cztery rodzaje filety wyprodukowane w Wietnamie, które różnią się w kolorze: biały, żółty, jasno żółty i różowy. Bardzo rzadko czerwony Panga filet. Różnica kolorów jest spowodowane warunkami typu paszy i sposób wytwarzania filetów.

Jeśli ryby hodowane w wodzie Panga bogatej w tlen, a na jej razdelyvaniya krwi starannie usunięte, okazuje filet białawe, co jest szczególnie cenione w Stanach Zjednoczonych. rynki europejskie są bardziej popularne Panga filet z jasnoróżowego blask, który otrzymuje się w przypadku niepełnej krwawienia ryb na rzeź. Panga filet, który urósł w stawach i doprowadza niektórych pokarmów, ma jasnożółtą barwę i jest szczególnie popularna w Europie Wschodniej. Filet ma barwę żółtą, czasami nazywany „krem Panga”, ma specyficzny smak, bardzo popularne na rynkach azjatyckich.

Ze względu na fakt, że ryby Panga jest sprzedawany w postaci mrożonej, zanim zaczniesz gotować, trzeba rozmrozić i to musi być zrobione poprawnie. Nie ma konieczności uciekania się do takich procesów jak szok rozmrażania gorącej wodzie lub kuchence mikrofalowej, niech rozmrażania odbędzie się w sposób naturalny, czyli w temperaturze pokojowej.

Jak gotować ryby Panga?

Sposoby gotować tej ryby bardzo wiele, są ograniczone jedynie przez wyobraźnię kucharza. Panga z powodzeniem mogą być pieczone, smażone, gotowane na parze, stosowane jako wypełnienie i gotować mu zupy.

Ryby Panga: przepisy na pyszne dania

Jednym z bardzo popularnych potraw jest tak zwany „Panga Furai” – filety rybne, panierowane w bułce tartej i smażone w głębokim tłuszczu. Ponadto, bardzo popularny Panga, pieczone w piekarniku. Aby zrobić to, trzeba będzie: Panga filet – 1 kg, jajka – 2 sztuki, marchew – 2 szt, cebula – 3 kawałki, 200 g mąki, śliwki …. oleju – 2 łyżki. łyżki, ser – 100g, majonez, sól i pieprz do smaku.

Cebule, obrać i pokroić w krążki, marchew umyć, obrać i rusztu. Beat jajko i sól i wcierać go w serze. Filety pokroić na kawałki, rolki w mące, zanurzyć się w mieszaninie jajka i smażyć na złoty kolor.

Na dnie naczynia do pieczenia wysmarowanej położyć warstwę cebuli, a następnie pieczone cebule i drugą warstwę. Następnie umieścić marchewki z majonezem, posypać wody i umieścić w piekarniku rozgrzanym do 160-180 stopni. Gotować 25-30 minut.