131 Shares 4030 views

Stosunki szkolne: mówi o pocałunku?

relacje międzyludzkie – to temat tak złożone i uniwersalny, że można o tym mówić bez końca. Naturalnie, kiedy są szczerze zainteresowani dziewczyny lub kobiety przedstawicielem płci przeciwnej, to na pewno zapyta: co to jest, ze swej strony, że czuje? W celu wyjaśnienia sytuacji w pewnym stopniu pomocy kissing.


przybliżona typologia

  • Więc, co mówi pocałunek w czoło lub policzek? Jeśli młody człowiek (lub dojrzały mężczyzna) starsze niż jesteś, powiedzmy, 5 lat i powyżej, jeśli to pomaga wydostać się z trudnej sytuacji, daje dobre rady i stara się dbać, chronić, słyszy swoje wyznanie i tolerować napady złości – może on mieć zastosowanie do ciebie ojcowskim lub braterski, jako starszy towarzysz i dobry przyjaciel. Dziękuję za to – obiekt raczej platoniczne rozsądek, a nie seksualną. Wierzcie mi, to nastawienie jest również drogie. A jeśli pożądana zmiana kierunku dla nas nic nie jest niemożliwe – być zadowoleni z tego, co mamy, zachować tę przyjaźń, nie stracić.
  • A co mówi pocałunek podczas toczenia partnerskie usta ledwo dotykając kąciki twoich warg? Najprawdopodobniej nieśmiałość, nieśmiałość Man. Go zadowolić, przyciąga do ciebie, on czeka na zachętę. Jasno wynika, że jego pieszczota jesteś zadowolony, że czujesz się dobrze z nim. Wykazują małą inicjatywę – i będą nagradzani namiętnym kochankiem!
  • Delikatnie, ale stanowczo dotykając ustami do Ciebie – co mówi pocałunek? Fakt, że jesteś kochany, że młody człowiek naprawdę chce być z Tobą, czuć Cię pragnienie człowieka, co delikatnie podpowiedzi. Jeśli czujesz się nieswojo z tym, sztywność – należy pamiętać, że ich szczególności technika pocałować człowiek próbuje cię wyzwolić, uspokoić, zrelaksować się, nauczyć się odczuwania przyjemności z procesu.
  • Gryzienie, język pieszczota, niecierpliwy, nawet chciwe usta – dowody rozpala namiętności, pragnienia frank intymności – to co mówi ten pocałunek, który zaczyna odczuwać zawroty głowy i wściekle bicie serca. W takich chwilach jak łatwo stracić głowę. Dlatego też, jeśli osobista relacja masz coś pomylić – staram się być na baczności ..
  • W samym czubku nosa – jasne i szczere wyrażenie uczuć, sympatii i zaufania. Jesteś duchowo blisko faceta, jesteś nie tylko dla jego ulubionym, ale taki, który zwiększa wartość swoich uczuć w czasie. Jest nawet możliwe, aby wątpić w to, co mówią całuje rodzaju. Dotykając ustami włosy świadczą o tym samym. Uwierz mi, nikt nie będzie jak całuje kobietę, która jest mu obcy!

Teraz zwróćmy się do rąk. Partner często kładzie dłonie na jego policzkach, delikatnie i czule wykonywać swoje usta? Co zrobić całowania mężczyzn w tym przypadku? Ponownie, wotum zaufania, szczerości, szacunku, poświęcenia. Fakt, że kocha, a kocha poważnie. Wielu ludzi boi się pokazać swoją słabość przed kobietą, bezbronny, nie może w pełni otwarty. I całując ręce, a poza szczotek (z wyjątkiem oficjalnego powitania) – sygnał do ciebie, że jest z wami, że jest wygodny, że – bratnimi duszami, połowa od siebie.

Wargi podróżują na swojej szyi, gardła, płatków uszu? Oznacza to, że twój partner chce ci dać pozytywne emocje, przyjemne doświadczenia, żywe chwile, erotyczną przyjemność. Takie uczucia są czymś w rodzaju gry, łatwo przechodząc do gry wstępnej bardziej jawnego działania.

Oczywiście, nasza lista nie jest wyczerpująca. Ale to jest na podstawie różnych informacji teoretycznych i praktycznych, ale dlatego, że może mu zaufać. Być kochany, kochaj siebie – wtedy każdy otrzymał i dał całusa przynieść wam szczęśliwych chwil w życiu.