358 Shares 3651 views

Przenośny prysznic na przesłuchanie i podróży

Prysznic przenośny reprezentuje nowoczesny i bardzo wygodny dla domków wynalazku i wędrówki. Może być umieszczony w dowolnym miejscu łatwo i szybko, lub wziąć długą podróż. Jest lekki, kompaktowy i nie zajmuje dużo miejsca.


Nie bardzo wygodne, aby wlać się z dzbanka, węża lub konewka. Nie zawsze jest to możliwe, aby umieścić duży prysznic ze stałą lufą i napełnić go wodą nie zawsze jest to możliwe. Jednocześnie dobrze jest, że lufa czarnym szybko podgrzewa wodę do temperatury. Przenośny prysznic jest łatwe i wygodne rozwiązanie. Wypełniony jest wystarczającej ilości wody, pozwalając na oczyścić, gdy ogrzewa się dość szybko. Worek można powiesić w dowolnym miejscu, nawet na drzewie. W takim przypadku, jeśli jest on umieszczony w cieniu. Można położyć torbę w słonecznym miejscu, że woda jest podgrzewana, a następnie powiesić w dogodnym dla Ciebie miejscu, gdzie można bezpiecznie oczyścić. Przenośny prysznic jest przydatna, gdy nie będzie tak gorąco, na przykład, w sierpniu-wrześniu. Wszystkie takie same, woda nagrzewa się wystarczająco mocno. Wlać to dość wygodne, jak worek zbiornik można przesuwać w dowolnym miejscu. Tak, można wypełnić go z węża, w sprężyny lub rzeki.

Suburban przenośny prysznic ma szereg zalet:

– To może działać w sposób ciągły przez okres do 10 minut. Taki czas wystarczy. Szczególnie jeśli wziąć pod uwagę, że w upale, może uda się nagrzewają się więcej niż jeden raz, czyli po wykorzystaniu wszystkich wodzie może być wypełniona ponownie.

– Łatwy transport. Prysznic zmieścić się w małej torebce składaną.

– Łatwy w użyciu. To wystarczy, aby powiesić wysokość około dwóch metrów, a następnie włącz kranu.

– Zbiornik jest pomalowany na czarno, a całkowicie uszczelnione. Pozwala to woda nagrzewa się w słońcu wystarczająco szybko.

Przenośny prysznic świadczyć może mieć bardziej prymitywne urządzenie. Można wziąć prosty plastikowy worek, korek w butelce z tworzywa sztucznego z otworami. Wtyczka tkwi w rogu opakowania, taśmy zamatyvaetsya lub liny. Wtedy „pojemność” jest zawieszony na drzewie. Jeśli trzeba po prostu zmyć sól po kąpieli, można po prostu przebić sam pakiet nie przeszkadzał konstrukcję urządzenia dozującego.

Można zrobić inną opcję. Musisz wziąć silną płócienną torbę, do której za pomocą drutu potrzebnego do tie szyi konwencjonalnego podlewania ogrodu. To wszystko powinno być zawieszone na konsoli, a prysznic może być dowolnego rodzaju, to wszystko zależy od twojej wyobraźni.

Można użyć przenośny prysznic samochodu. Jest to konstrukcja z tworzywa sztucznego 18 litrów ma sztywną ramę, która jest osadzona w elemencie grzewczym. Ten prysznic zasilany jest 12 V, co pozwala ogrzewać wodę z dala od cywilizacji, jeśli się na wycieczkę samochodem. Konstrukcja może również pracować ze zwykłej sieci domowe, tylko dodatkowe potrzeby tej karty sieciowej.

Można kupić w konwencjonalnym zbiorniku pompy, eliminując potrzebę stale wypełniać wiadra o pojemności wodnej lub biec do źródła. Jak widać, przenośny prysznic może być wykonany w różnych postaciach.