469 Shares 3431 views

Suka. Kto to jest?

Co dziwne, ale suka w XXI wieku – to komplement. Nie wiedziałem, dlaczego tak się stało, ale większość dziewczyn postrzegają frazę: „Dobrze, że jesteś suką” jako pochlebstwo, uwielbienie, komplement. Ale poza tym, jeśli wszystkie okładki magazynów są wypełnione kolorowymi tytułów „Jak być suka!”, Wyprodukowany korzyści, takie jak „Handbook of suk”.


Skąd takie zamieszanie powstało wokół tego terminu (w przeszłości – Expletive)? W słownikach prawdziwej wartości i nie jest zbyt przyjemne: suka – zwłoki zwierzęcia, ścierwo, padlina. Ale współcześni interpretować w ten sposób, z wyjątkiem ich suki – szczęśliwe i udane kobietę, czasami śmiertelne piękno. Mężczyźni obok niej stracić głowę i przygotowany do położyć nogi wszystkich, że mają. Powiedz mi, która z dziewcząt nie marzy o tym? Tylko jakoś wywrócone do góry nogami. Dlaczego więc są uwielbiane przez panie, które kochają tylko siebie, wolność i pieniądze? Jeśli dziewczyna jest skromna, to jest – szara mysz! Jeżeli miły i delikatny – wcale przekonani. Ale jeśli głównym celem urody – dostać wszystko od życia, że stał się człowiekiem obsługi zwierząt, gorliwie wykonywania zespół, że wszystko jest w porządku – to jest na górze! To paradoksalne, ale prawdziwe. Ta suka pewno znaleźć zdalne sterowanie męską ofiarą i manipulować jak marionetką. I człowiek absolutnie nie przeszkadza, co skutkuje skromnych argumentów na swoją obronę „Ponieważ nie jest nudne” Kobieta sukę – prawdziwy drapieżnik i mężczyznę obok ofiary na zasadzie dobrowolności. Jednakże, aby go udostępnić.

Suko na ekranie iw prawdziwym życiu

I telewizji, żadna z tych rozchwytywanych i popularnych oper mydlanych „” nie jest bez charakteru-suka. Że tylko jest seria „Suka”. Że jest nie tylko bohaterką wstać: zemsta, triumf, splot. A kobiety nie pochodzą z ekranu – są przeszkoleni. Queen-suka, których jest tak wiele filmów, prawie zawsze nam powiedzieć o tworzeniu piękna i transformacji szarej myszki w szablastozębne Tygrys stervochki. Tylko przewodnikiem w działaniu! Obejmują cynizm, możemy uśpić sumienie, zapomnieć miłość, serce zamku … Glamour i połysk w ogóle – to ty i upragniony obraz. Ktoś, kto potrzebuje ciężkiego cnotę?

Przyjdź na własną rękę, XXI wieku głośno oznajmiła: „Suka – to brzmi pretensjonalnie!”. W związku z tym, aby być suką – fajne, modne, a nawet prestiżowe! Tutaj młodsze pokolenie jest jeszcze bardzo młode dziewczęta, aby nie tracić czasu, budować plany długoterminowe, w którym co drugi widzi siebie Bitchy piękno, w którym pieniądze – jak brud, ludzie są po prostu u stóp stosy złożone i okolic kobiet z zazdrości spalania. Trzynaście dziewcząt ćwiczyć skale patrzy w lustro i pamiętników i blogów, stron społecznościowych nabazgrał linii wierszy jak „Suki – to o sobie z dumą oświadczyć! Właśnie robić najlepiej, a wiem o tym!”. Brad. Chociaż nie ma w rzeczywistości na każdym człowieku, który suka z masochistyczne entuzjazm przetrwa wszystkie wybryki regularnie składać ofiary błyskawicznie zaspokoić zachcianki. Popyt tworzy podaż, tak.

Z drugiej strony, ponieważ każda kobieta ma mały stervinka który śpi od czasu do czasu, a czasami jest przydatny w związku podobnego, ale z umiarem. Nie każdy jest gotowy, aby żyć na wulkanie. Nawiasem mówiąc, suka – muzą, inspiracją twórczości dla ludzi: nie miałyby im zostać pozbawiony naszego społeczeństwa jest najbardziej znanym powieści, obrazy, symfonie i poezji.