Internet Magazine

Portal informacyjny magazyn online w sieci globalnej – pewny sposób dla młodych ludzi, aby wziąć swój czas i dowiedzieć się wiele nowości, podnieść ciekawe tematy, osobiście dodawania notatek. Nasze dziecko przez podobny magazyn w sieci opracowała swoje umiejętności dziennikarskie.


Prawdopodobnie wszyscy dorośli są dobrze pamiętał tę scenę, kiedy ich dzieci poprzez bycie pasjonatem coś w swoim wyroku Ważnym też pracowicie robi. Dla naszego syna, to hobby okazał się magazyn informacyjny. Byłem szczęśliwy, ponieważ lekcja nie tylko nieszkodliwe, ale również bardzo przydatny dla niego, jak w tym czasie było jasne. Otwierając jego kolega z zasobów internetowych, moje dziecko był pewien sukcesu, uważał, że wie, czego chcą jego rówieśników. Ale, jak się okazało, ciekawe informacje, nie zawsze było wygodne, aby znaleźć się w sieci, ponieważ wiele z nich musiał osobiście tłumaczyć stron obcojęzycznych. Nie dlatego, że magazyn mój syn miał problemy z frekwencją, a wręcz przeciwnie, coraz większa liczba gości były zmuszone do jeszcze cięższej pracy.
Siły i darmowych minut to za mało, a on był na uniwersytet. I podczas gdy nasz syn był oferowany zrobić sekcję aktualności darmo do napełniania. Oznacza to, że każdy użytkownik może opublikować artykuł. To okazało się być bardzo skuteczne rozwiązanie. Prawie każdy chciałby dodać informacje na stronie, próbując w ten sposób, aby udowodnić swój prezent dziennikarz.
To wymaga od młodego pokolenia? Nie trzeba dodawać, ich zwierzęta – gwiazdą show-biznesu. Zdałem sobie sprawę, to w czasie, gdy dziecko postanowił dokładnie czytać magazyn w Internecie. Nie zamierzam obwiniać go dla pewnego wektora nowości, jak w młodości był szaleje zespołów rockowych lat 70-tych. Miałem kilka ulubionych, mają one różne i nie ma nic złego. Aktualności z występów gwiazdek biznesowych zostały mistrzowsko skomponowane, i wtedy zdałem sobie sprawę, że dziennikarstwo – powołanie z naszych dorosłych dzieci.
Jednak Podobała mi się również fakt, że szczegóły życia gwiazd show-biznesu nie jest jedyną grupą komunikatów dotyczących zasobu, było miejsce dla artykułów w dziedzinie nowych technologii: telefony komórkowe, laptopy, iPody, tabletów i innych gadżetów są zainteresowani w młodości.
I do wszystkich ojców, matek może polecić, aby zwracać uwagę na dzieci, aby ich zasobów przystających gatunku, ponieważ nie zawierają one dane destrukcyjne, ale wręcz przeciwnie, pozwalają dowiedzieć się wielu nowych i ciekawych faktów.