543 Shares 7148 views

„Medifoks” – przygotowanie wszy. "Medifoks": opinie, wnioski, instrukcje, cena

Wszy nazywa choroba pasożytnicza skóry i włosów z ciała. U ludzi mogą pasożytować łonowe, ból głowy i wesz ludzka. Ponadto, niektórzy ludzie mają mieszane wszawicy. Aby pozbyć się tej choroby, należy skonsultować się ze specjalistą, który jest wymagany, aby polecić skuteczny i wydajny środek. Jednym z nich jest lekiem „Medifoks”. Opinii na temat tego leku zostaną przedstawione w tym artykule.


Skład, opis, skład i pakowania

Istnieje kilka form „Medifoks” narkotyku. Odpowiedzi podano, że preparat jest wytwarzany w postaci koncentratu do sporządzania emulsji do stosowania miejscowego i zewnętrzne (w 2 ml ampułkach i fiolkach szklanych butelek i 24 ml 0,1-5 litrów). Lek jest cieczą (wyraźne) jasnożółtego koloru lub brak koloru. Ponadto uważa lek jest dostępny w postaci kremu (żel).

Składnik aktywny według narzędzia wykonuje permetryny. Ponadto, zawiera on substancje pomocnicze jak olej rycynowy medycznych, etanol i octan butylu.

Preparat do stosowania zewnętrznego farmakologia

Co to jest lek „Medifoks”? Liczba specjalistów zgłosić, że ten lek jest bardzo skuteczny środek przeciwpasożytniczych. Jest on w stanie rozbić przepuszczalność błon komórek nerwowych, owadów i powodować ich śmierć.

Zastosowanie badanym leku skutecznego przeciwko gnid starsze osoby i narządów wszy łonowe i Mange roztoczy. W przypadku stosowania roztworu lub żelu na skórę lek ma działanie toksyczne na ciepłokrwistych zwierząt albo ludzi lub.

Co jeszcze trzeba wiedzieć o lekach „Medifoks” wszy? Recenzje doświadczonych lekarzy wskazują, że zalecana dawki narzędzia nie ma uczulenia, lokalne i irytujący efekt skóry-resorpcji.

świadectwo

Co pomoże Ci wybrać „Medifoks” lek? Opinie. Świerzb, według wielu pacjentów leczonych za pomocą tego narzędzia szybko i bez konsekwencji. Lek ten jest często przepisywany dla:

  • wszy łonowe;
  • wszy, które infekują skórę głowy.

Przeciwwskazania

W jakich warunkach jest przeciwwskazany u pacjentów stosujących lek „Medifoks”? Recenzje, cena ze środków wymienionych poniżej. Zgodnie z instrukcjami, lek jest zabronione powołać:

  • nadwrażliwość na permetryna;
  • karmienie piersią;
  • Ostre schorzenia skóry, w dotkniętych obszarach;
  • Zwiększona wrażliwość na pyretroidy;
  • ciąża.

Należy również zauważyć, że lek jest przeciwwskazany u dzieci pod uwagę w formie postaci emulsji do jednego roku do pięciu lat – w przypadku innych form produkcji, aż do sześciu miesięcy – w formie żelu.

Sposób stosowania i dawkowanie

W jaki sposób należy użyć przeciwpasożytnicze drug „Medifoks”? Opinie donoszą, że dla jego zastosowania konieczne jest, aby przygotować roztwór 0,4%. W tym celu, 8 ml koncentratu rozcieńczono 100 ml wody. Uzyskany roztwór jest moczony wacik, a następnie smarować poszkodowanych i pozostawić na noc. W czwartym dniu leczenia wymaga całkowitej zmiany Pościel i ich późniejszego przetworzenia.

Należy również zauważyć, że koncentrat można wytwarzać z emulsji 0,1%. W tym celu zawartość jednej fiolki rozpuszcza się w 200 ml wody. Gotowy produkt jest stosowany na mokre włosy i chrząstek. W tym celu, wysoko to nasączone tampon. Po upływie 20 minut, przemyto wodą i mydłem leku dla dzieci. Jeśli chodzi o martwe owady, muszą przeczesać grzebieniem z drobnymi zębami.

Jak zastosować krem „Medifoks” (żel)? Eksperci sugerują, że gości, aby uzyskać rezultaty, leki dokładnie wcierać w korzenie włosów, a następnie równomiernie na całej długości. Po upływie 40 minut prania z wodą prowadzi się, stosując mydło dziecięce. Pasożyty martwe usunięto przy użyciu gęstego grzebień.

Zgodnie z instrukcjami, proces wpływa obszar uważany za lek nie wolno więcej niż dwa razy w miesiącu.

skutki uboczne

W niektórych przypadkach, lek może powodować działania niepożądane reakcje. Zwykle pojawiają się one w postaci wysypki, pieczenie skóry, obrzęk, świąd, zwiększone rumieniową wysypkę i parestezje. W obecności tych zjawisk wynikających ze stosowania leku powinno być zaniechane.

przypadków przedawkowania

Przedawkowanie środków jest mało prawdopodobne. Jest to spowodowane niską absorpcją ogólnoustrojową. Jeżeli lek przypadkowo trafić do wnętrza, to jest zobowiązany do podjęcia działań w celu usunięcia z żołądka. Przedstawiono również leczenie objawowe.

Interakcje z innymi lekami

Łącząc zewnętrzne preparat „Medifoks” z drugiej skórnego oznacza to, jest zabronione. W przeciwnym razie mogą wystąpić niepożądane reakcje.

konkretne zalecenia

Stosowanie leku należy rozważyć w pomieszczeniu o wzmocnionej wentylacji lub na ulicy. Nie należy wprowadzić lek na błony śluzowe. Po przeprowadzeniu procedury, aby umyć ręce wodą, płukania nosa i jamy ustnej, płyn do płukania. Podczas stosowania emulsji lub kremu lepiej jest używać rękawic gumowych.

W tym przypadku, jeśli swędzenie po świerzb utrzymuje się przez ponad miesiąc, konieczne jest, aby skonsultować się z dermatologiem.

Analogi i koszt leku

Wymienić lek "Medifoks" może być, na przykład przez "permetryny", "Permin", "Nittifor", "Permitrinovaya maści", "Pedeks", "Higiya", "Nicks" "Pedilin", "Pharma Permetryna".

Koszt leczenia wynosi około 160 rubli (wszelkie formy uwalnianiu).

opinie

Większość klientów przy użyciu tego leku, mówi bardzo dobrze z nim. Zgodnie z nimi, lek ten jest dość skuteczne, aby poradzić sobie z tym chorób pasożytniczych, takich jak wszy i świerzb. Jedyną wadą jest występowanie efektów ubocznych leków, których objawem wymaga przerwania leczenia.