630 Shares 8962 views

Indyjskie filmy: Akshay Kumar. Filmografia, biografia aktora, klipy piosenka. Żona Akshay Kumar

Kino indyjskie znane jest na całym świecie pod nazwą „Bollywood”. Jego współbrzmienie z napisem „Hollywood” jest dowodem uznania i popytu. Według liczby filmów nakręconych Indie zajmują pierwsze miejsce wśród innych krajów. Pomimo faktu, że przedmiotem tego samego typu, znaki są przewidywalne, a zakończenie jest zawsze szczęśliwy, ludzie na całym świecie z zapartym tchem oglądać te musicale. Tak, w dzisiejszym świecie filmów indyjskich nazywane w ten sposób: obowiązkowa obecność trzech piosenek i rodzajów tańca (krajowy, zabytkowych i klasycznych) są charakterystyczne dla indyjskiego przemysłu filmowego. Bollywood ujawniło wiele pięknych, utalentowanych aktorów, wśród których Akshay Kumar, którego filmografia obejmuje kilkadziesiąt „tańczyć” bojowników.


początku drogi

Akshay Kumar – to pseudonim Rajiv Hari Om Bhatia, indyjski aktor i producent filmowy, urodzony 07 września 1967. Jego wygląd starlet zadowolony niezwykłą zwykły indyjskiej rodziny ze średniego dochodu, mieszka w mieście Amritsar (Peyndzhab). Kumar zakończył regularne szkoły (Don Bosco), bez uprzedzeń i jako chłopiec wszedł do Khalsa College. Już w tym czasie był aktywnie zaangażowany w sport i jest przywiązany do swoich przyjaciół. Był to ważny krok w wyborze przyszłego zawodu po studiach Akshay Kumar przez wiele lat uczył sztuk walki w Bombaju. Wśród jego uczniów był młodym utalentowanym fotografem, który widział w swoim nauczycielem skórkę i zasugerował Kumar zarabiać jako model. Więc znalazłem jego drugie wywołanie filmów Akshay Kumar i reklamy z jego udziałem są zainteresowani nie tylko zwykłych widzów, ale także niektórzy producenci.

Aktor Akshay Kumar – wschodząca gwiazda kina indyjskiego

Jego kariera rozpoczęła się w 1991 roku Akshay Kumar. Debiutował w filmie „The Vow» (Saugandh) w reżyserii Radzha Sippi. Film nie przyniosły sławę aktora, ale on otworzył drzwi do świata kina. Zgodnie ze scenariuszem, Saranga Thakura zabił rodzinę Gangi, a ona poprzysiągł pomścić swoją rodzinę. Ale jego cel – zabić fizycznie, ale śmiertelnie rany w sercu syna Cupid strzałki zabójcy – Przystojny Shiva. Film nie zawiódł ani widzów i samego reżysera. Już w 1992 roku, Akshay Kumar, filmografia, które w tym czasie składała się tylko z jednej rolce, zasłynął z roli w filmie „Awaria uprowadzenia» (Khiladi). Ten film akcji i thrillera wszystko w jednym był wspólnym dziełem dwóch braci-reżyserów: Abbas Alibhai Burmavalla i Mastan Alibhai Burmavalla. Zgodnie ze scenariuszem, dwóch studentów są zabawne styl życia, a nie brakuje im oferować zakłady, które sprawiają, że na każdą okazję. Po ich prześcignąć się w formie loterii porwał dziewczynę, a następnie żądają okupu za nią. Studenci uważają, że zabawa Stunt natomiast w przypadku nie koliduje z policją.

Podczas 1992-1996 roku, Akshay Kumar, którego zdjęcia są coraz częściej pojawiające się w prestiżowych publikacjach, które mówią o rosnącej sławy, wystąpił w trzech filmach. Oprócz dyrektora seria Khiladi Umisha Mehra filmów, które obejmowały bojowników i thrillery „Nie próbuj mnie zatrzymać”, „Best Player” i „Król graczy” zagrał w kilku pasków. W 1996 roku aktor wziął silną pozycję w tej branży, takich jak kina indyjskiego. Akshay Kumar jest coraz bardziej popularna gwiazda, oferuje wiodące role otrzymał go z niezwykłą szybkością.

U szczytu sławy

Od 1997 roku, Akshay Kumar, którego filmografia już w tym czasie składała się z kilkudziesięciu ról jako główny i poboczny w różnych projektach zaczął szybko wspinać się po drabinie kariery. Można powiedzieć, że ten rok był dla niego szczyt: aktor, grał w filmie „Szalone serce”, Kumar przyniósł powszechny rozgłos, sławę i pierwszą w życiu nominację do działania. Film słynnego indyjskiego reżysera Yash Chopra mówi o historii miłosnej dwóch zupełnie różnych ludzi. Nisza – aktorka gra w teatrze metropolitalnego, ogłuszania, piękne dziewczyny i rodzaju, od wczesnej młodości zakochał się dyrektora Rahula. Jest skuteczne w pracy, ale nie jest to absolutnie daleko od codziennego życia. Dla niego, mieszka wraz z jedyną kobietą wybrańcem, jest tajemnicą. Co więcej, coraz częściej we śnie przychodzi do niego dziewczyna Maya, z którym się zakochuje. Nawet wiedząc, że z nim swoje prawdziwe przeznaczenie, żyje z nocy na noc, czekając na następnym posiedzeniu. Ale pewnego ranka odwiedza idei: poświęcić sztukę o jej Maya. Film został uznany za jednego z najlepszych: Akshay Kumar i Karina Kapur grał swoją rolę doskonale, ustawienie i scenariusz przekroczył oczekiwania publiczności i krytyków.

Stanowisko Akshay Kumar

Zaczął swoją karierę aktorską w roli bohatera Kumar, dobre sportowe od młodości umieszczono go z ładnym ciałem i doskonałej sprawności fizycznej. I nawet dzisiaj uwielbia wykonywać akrobacje siebie. We wczesnych latach kręcenia prawie wszystkie jego role były pozytywnych bohaterów, aby uratować świat i przywrócić sprawiedliwość. Ale po filmie „Crime powieść” przez reżysera Tanuja Chandra i „The Beast” reżyser i producent Darshan Rożek, gdzie odgrywa rolę niezwyciężony macho Akshay Kumar zaczyna otrzymywać oferty do obsady komedii, dramatów, a nawet w roli czarnych charakterów.

Komediowe role i Akshay Kumar

Filmografia aktora uzupełniane filmy komediowe w 2000 roku. W tym roku został oznaczony przez dwie role w tej niezwykłej roli aktora w filmie „Heartbeat” i „Biada-szantażystów.”

  • Film „Heartbeat” reżyser i scenarzysta Darmesha Darshan – dramat, ale rola Akshay Kumar oznaczało wiele epizodów komediowych. Film jest ciekawy, trochę nietypowe. Udane we wszystkich sferach milionera ożenił się z mężczyzną, którego nie kocha córki Anjali Rama, uznając ją lepszą partię niż kochała Dev. Z biegiem czasu, serce dziewczynki zaczyna się topić, ale gdy rodzina staje się szczęśliwy, miasto zwróciło się bogaty, wygnany byłego Dev. Zdając sobie sprawę, że serce dziewczyny jest zajęte, bierze odwet, obiecując zrujnować jej ojca. Wraz z Akshay Kumar grał w filmie, takich jak słynnych aktorów Shilpa Shetty, Mahima Chaudhry, Sunil Shetty, Parma Sethi, Sharmila Tagore Sushma Seth Manjit Khullar, Neeraj Vora, Nilofar i in.
  • Komedia „Biada-szantażystów” w reżyserii Priyadarshan opowiada historię młodych ludzi, którzy mieszkają w wynajętym mieszkaniu. Ale gdy ich reszta zrywa: nieznany głos żąda okupu za porwanego dziewczyna, wnuczka słynnego lokalnego milionera. Chłopaki zdecydować, aby zarobić … Znakomicie grał role komediowe ich Paresh Raval, Sunil Shetty i Akshay Kumar. Wszystkie filmy, komedie, które w przyszłości „widziano” trio, wykonane splash.

Rola złoczyńcy

Odchodzenia od zwykłych ról, aktor postanowił spróbować swoich sił, a z drugiej strony, grając złoczyńcę w filmie braci Burmavallov „Ajnabee”. Zgodnie ze scenariuszem para Priya i Raj udać się na miesiąc miodowy. W Szwajcarii, są one wprowadzane do cute para – Sonia i Vimkramom. To Vimkram proponuje zorganizowanie wspólnego wakacje na wyspie Mauritius. Ale gdy tam, Raj niezwykle zaskoczony śledzić dalsze propozycję do wymiany żony na noc.

Dramatyczne filmy z udziałem Akshara Kumar

W zasadzie większość indyjskich filmów, w którym wystąpili Akshay Kumar i jego żona, nie mniej znana aktorka Twinkle Khanna są dramaty. Po tym wszystkim, ten gatunek jest przeważnie nieodłącznym elementem kina indyjskiego. Najwybitniejszych dzieł, według krytyków, jest „Dangerous Game”, „ostatecznie Race”, „Niewierna” i „więź miłości”. Te filmy są w wypożyczalni w latach 2007-2008 i stał trafień.

Chyba kinie, w …

Oprócz aktorstwa, Akshay Kumar produkuje działalności. Zadebiutował w tej roli w 2008 roku, podczas kręcenia „Króla Singh.” Do tej pory, właściciel pracowni Hari Om Productions jest Akshay Kumar. Wszystkie filmy nakręcone tutaj, zajęła pierwsze miejsce w kasie. Również aktor był głównym „Fear Factor”: pokaz o nazwie Fear Factor – Khatron Khe Khiladi zadebiutował w 2008 roku i odnosił sukcesy przez długi czas.

Życie osobiste Akshay Kumar

Przez długi czas, Akshay Kumar był pozazdroszczenia i pożądane oczyszczenie Indie. Udane, piękne i obiecujące, dał się poznać się z wieloma kobietami. Najbardziej brutalne powieści, nie są zbieżne ze stron gazet były z Rekha, Shilpa Shetty, Ravinoy Tandon, Pooja Batron i Priyanka Chopra. W styczniu 2001 roku, Akshay Kumar i aktorka Twinkle Khanna grał wspaniały ślub. Do tej pory rodzina rozwija. Akshay Kumar i jego żona mają dwoje rodziców: we wrześniu 2002 roku, mieli syna Arav, a we wrześniu 2012 roku ukazał NITAR córkę. Nazwiska kobiet, które dały dwa spadkobierców Kumar, aktor i dzieci „wyryte” na siebie, zrobić sobie tatuaż na plecach i ramionach. W ten sposób pokazuje, że rodzina dla niego na pierwszym planie. A wszystkie powieści, które atrybuty on do tabloidów, to nic więcej niż fikcja.