338 Shares 4231 views

Dwarf Dobermany – arystokratyczna rasa miniaturowych

Pinczer – pies, mały rozmiar, ale ma swoisty charakter. Często określane jako rasy karłowate dobermanów, ale w rzeczywistości nie ma żadnego pokrewieństwa między nimi. Fakt, że hodowca pies nazw doberman zobaczyć te miniaturowe zwierzęta, został uderzony przez ich oddaniem właścicielowi, zabawy i hojności. W związku z tym, że zapala się na pomysł, aby stworzyć większe gatunki, które byłyby dokładnie jak pinczer, i następnie został nazwany na cześć jego twórcy. Eksperyment był, jak mówią, „wielki sukces”, a my mamy okazję podziwiać przedstawicieli tych ras jako oddzielne i różne gatunki, ale w odległej przeszłości mają wspólnych przodków.


Więc co słynne karłowate Dobermany?

W pierwszej kolejności, te piękne stworzenia, jest tak czysty, że zawartość mieszkania nie powoduje wiele niedogodności. Energetyczne i ruchome psy wymagają szkolenia z bardzo młodym wieku. Ponieważ bohater wychowany „kija i marchewki”, właściciele, którzy mieszkają karłowate Dobermany powinny być w pełni poinformowani o funkcjach ich oswajania.

Pomimo faktu, że zwierzęta te mają stosunkowo niewielki wzrost, ich mięśnie są dostatecznie rozwinięte. Doberman karzeł, zdjęcie które zostały przedstawione w tym artykule, jest w pełni udowodniona. Ale dlatego, że te psy mają tendencję do nadwagi, muszą zapewnić aktywny tryb życia, vygulivaya czworonożnego przyjaciela na ulicy co najmniej trzy godziny.

po prostu uwielbiam nauki uznane za reprezentatywne dla rasy, widząc żadnego szkolenia psów jako gry, więc wziąć w nim udział z wielką przyjemnością. Doberman szczenięta, od dwóch tygodni życia, starają się kopiować zachowanie matki. Dlatego bardzo ważne jest, aby nie przegapić moment, kiedy dzieci są wychowane z tych psów.

Jedną z głównych wad, które mają karłowate Dobermany, można nazwać ich nadmierne szczekanie w stosunku do obcych ludzi i zwierząt. Jednakże, jeśli właściwe podejście do rozwiązania tego problemu, na przykład, poprzez codziennego treningu, o jak niechlujny reakcja zwierzę może być zapomniane. A następnie dostać się do wielkiego przyjaciela, niezastąpioną ulubioną i wierny obrońca.

W trosce o Pinczer

Jak dbać o psa jest dość prosta. Wystarczy kilka razy w tygodniu vychosyvat martwego wełny i wytrzeć ciało zwierzęcia za pomocą wilgotnej ściereczki. Wraz z nadejściem mrozów trzeba chodzić psa w specjalnej odzieży, która nie pozwala zwierzę zamrozić. Kąpać psa często nie jest to konieczne – można je łatwo się przeziębić w wyniku zmian temperatury. Raz w tygodniu trzeba strzyc się pazury, w rzeczywistości, o niskiej wadze, karłowate Dobermany nie uda się je szlifować, które mogą następnie spowodować poważne kłopoty dla psa. Posiłki powinny być zrównoważone i składa się z 90% białka – to surowe mięso cielęcina, wołowina, drób. W żadnym wypadku nie należy zapominać o witaminy, które Dobermany są spowodowane spożyciem warzyw i zbóż. W okresie zimowym zaleca się zastąpienie wymienionych produktów ze specjalnymi suplementów diety, które można łatwo kupić w każdym sklepie specjalności.