713 Shares 9788 views

Moskwa ucieka z basenem. To miejsce na odpoczynek i regenerację

Reszta w pensjonatach w regionie moskiewskim przyciąga wielu turystów, niezależnie od pory roku. Wszystkie ośrodki charakteryzują się ogromną listę usług i komfortowe zakwaterowanie. Każdy z was ma niepowtarzalną okazję do spędzenia wakacji lub świętować ważną datę w cichym i przytulnym miejscu w pobliżu stolicy. Aby to zrobić, doskonale nadaje się przedmieścia emerytur z basenem.


"Bekasovo"

Wszyscy goście w grozie tego relaksującą atmosferę, jaka panuje w ośrodku. Tutaj można cieszyć się wiele ciszy lasów i czystego powietrza. Można grać w bilard (w obecności tabel zawodowych), jeździć na motocyklach i quadach, zabawa w Aqua Centrum z basenem, jacuzzi i fontannami, fińskiej, łaźni tureckiej łaźni parowej. Również do dyspozycji gości wielki plac zabaw, bogata biblioteka, sala disco. miłośników możliwość gry w paintball. Spa Pensjonat oferuje następujące usługi zdrowotne: balneotrapiyu, masaż, fitoaromaterapiyu, thalassoterapii, terapia kamień, wiele zabiegów kosmetycznych i fizjoterapeutycznych.

Trzy posiłki dziennie, pracujący system „all inclusive”. Można również zjeść w pokoju lub w budynku hotelowym lub w kabinach drewnianych (z oddzielną kuchnią). Koszt na osobę dziennie – od 4400 rubli.

"Buran"

Jeśli weźmiemy pod uwagę Moskwa ośrodki z basenem, w „Buran” – jest doskonałym rozwiązaniem dla rodzin lub grup przyjaciół. można poprawić swoje zdrowie w grocie solnej, kąpiele węglowy, kapsuły spa, wziąć udział w kursie ręcznego szlamu mechaniczny masaż, aromaterapia, termoterapii. Wykwalifikowani specjaliści zaleci najlepszy program do przywrócenia zdrowia. Jest bardzo popularny wśród turystów i basen z hydromasażem c zwrotnym.

Każdej zimy oferuje stok narciarski. biegnie długości trzystu metrów. Zakwaterowania, można wybrać standardowy pokój z klasyczną obudową lub luksusowych apartamentów w budynku VIP. Dzień odpoczynku będzie kosztować 3250 rubli jako minimum.

"Klyazma"

Moskwa ucieka z basenem, położony w leśnej okolicy, przyciągając tych, którzy chcą cieszyć się harmonią natury. Podczas cieplejszych miesięcy, możliwość wygrzewania się na słońcu na plaży krajobrazowym (wynajem są parasole i leżaki). Urlopowicze aktywnie biorąc na wynajem katamaranów, skuterów wodnych, łodzi i jachtów.

W centrum odnowy biologicznej znajduje się pensjonat „Klyazma” może przejść antycellulitowy program, kurs masażu odnowy biologicznej, basen i saunę na podczerwień. Koszt dziennego pobytu – sześć tysięcy rubli.

"Sunny Meadow"

Moskwa ośrodków z basenu mają różne ceny. „Sunny Meadow” – opcja budżet wszystkim zaprezentowane. Ten pensjonat, zwykle wybrać do wypoczynku rodzin z dziećmi. Jest tam basen, boiska oraz obszarów paintball i kartingu. Wszyscy goście w grozie interaktywnej strzelnica laserowa, sauną fińską i łaźnią turecką. Istnieje specjalny program dietetyczny, okłady relaksacyjne i hydroterapia. Jeden pokój – od 2400 rubli dziennie.

Opisaliśmy powyżej najpopularniejszych ośrodków regionu moskiewskiego. Tanie (z basenem – opcja najbardziej popularny), można odpocząć i uzyskać zdrowsze.