477 Shares 3858 views

LCD «Nowa Szwajcaria»: opinie o kompleksie mieszkaniowym, układzie i opisie

Aktywnie buduje się nowe osiedla mieszkaniowe, które jest centrum dzielnicy i ma doskonałe perspektywy rozwoju. Jeden z nich nazywa się LCD "Nowa Szwajcaria". Wśród sąsiadujących budynków wyróżnia się architekturą nowoczesnego stylu. Dotyczy to nie tylko wyglądu fasad i budynków w ogóle, ale także układu mieszkań, pomieszczeń ogólnodostępnych i obszarów przyległych. Mieszkać tutaj dla tych, którzy zdołali kupić mieszkanie, będzie wygodny, a poza tym jest prestiżowy.


Jednak dla mieszkańców dowolnego kompleksu udogodnienia, które deweloper zapewnia im i jakość pracy, zawsze mają pierwszeństwo. Co w tym kontekście może pochwalić się LCD "Nowa Szwajcaria"? Jaka będzie infrastruktura, węzeł transportowy, jaka jest ekologia, co jest ważne, jak postępuje budowa, a co najważniejsze, kiedy wreszcie posiadacze otrzymają długo oczekiwane klucze?

Lokalizacja

Miasto Wevevozsk znajduje się obok Sankt Petersburga. Centrum znajduje się tylko 25 km od hotelu. Blisko Bernhardovki znajduje się jeszcze bliżej od północnej stolicy, która jest jedną z jej głównych zalet. W południowo-zachodniej części tej dzielnicy i zaczęła budować LCD "Nowa Szwajcaria". To miejsce zostało wybrane bardzo dobrze, ponieważ obok niego znajduje się duża tętnica transportowa – Chistinovsky Prospekt, wzdłuż której można dotrzeć na drogę życia w ciągu kilku minut. Od tego punktu do obwodnicy tylko 7,8 km. Adres nowego kompleksu: ul. Pochtovaya 16. Jest to ulica radzieckiej i bibikowskiej. Prospect Chrystinsky znajduje się 300 metrów od LCD, nieco dalej przechodzi kolej. Kompleks jest otoczony budynkami miejskimi, gdzie przez długi czas wszystko było urządzone, istnieje rozwinięta infrastruktura, wokół czystości i porządku, wiele zielonych pomieszczeń.

Obiekty transportowe

Jeśli chodzi o dostępność transportową, w Nowej Szwajcarii można ocenić 4 na 5 ekranów LCD. Vsevolozhsk nie ma jeszcze metra. Z zachodnich obrzeży do najbliższych stacji metra, a to jest "Prospekt Bolshevikov", "Dybenko Street" lub "Ladozhskaya", 14-kilogramów.

Mieszkańcy kompleksu mogą dojechać autobusem nr 430, a na minibusie nr 530 można dotrzeć do dworca kolejowego Finlyandsky. Przystanki komunikacji miejskiej znajdują się 300 metrów od LCD. 200 metrów dalej jest stacja kolejowa. Pociągiem można także dojechać do centralnego węzła komunikacyjnego – Finlandia Station, zajmującego zaledwie 20 minut.

Ekologia

Zainteresowane LCD "Nowa Szwajcaria", oczywiście, miło jest zrozumieć, że będą żyć w pięknym, ekologicznie czystym miejscu. W okręgu nie ma przedsiębiorstw przemysłowych. Petersburg z Vsevolozhsk jest stosunkowo bliski, ale odległość jest wystarczająca, aby przedmieścia nie osiągnęły szkodliwego poziomu emisji przemysłowych przedsiębiorstw. W pobliżu LCD, dosłownie 350 metrów, płynie rzeka Lubia i zaczyna się park Sofiyivka, płynnie zamieniając się w las.

Deweloper

"Nowa Szwajcaria" – kompleks mieszkaniowy, który zmienił już trzech programistów. Zaczęło się wdrożenie firmy projektowej Stroyservis. Wtedy kompleks miał nazwę "Bernhardovka". Następnie przekaźnik został przeniesiony do dewelopera "Onyx". Chociaż ma dobrą reputację, ale to również nie zadziałało, a ekran LCD stał się pod patronatem firmy "Pro-Invest", która obecnie kończy pracę.

Jest to cała grupa firm, utworzona w 1999 roku. Początkowo zajmowała się tylko dostawami materiałów wykończeniowych i materiałów budowlanych. Priorytetami zarządzania były profesjonalizm pracowników, elastyczność w rozwiązywaniu ustalonych zadań, indywidualne podejście do wszystkich klientów bez wyjątku. W rezultacie Pro-Invest szybko stał się jednym z liderów holdingów budowlanych w Regionie Leningradzkim. Teraz, wraz z dostawami, wykonuje cały zespół prac związanych z montażem nieruchomości – od projektu po wdrożenie po konsumentów. Razem z ekranem New Switzerland LCD Pro-Invest pracuje nad projektami LCD dla urzędników, który ma zostać ukończony w drugim kwartale bieżącego roku oraz projekt LCD w Pawłowsku Etudes LCD, który ma się odbyć w 2019 roku.

Infrastruktura

Kompleks "Nowa Szwajcaria" ma małą skalę. Zajmuje tylko 3100 m 2 . W tej dziedzinie powstają 2 domy. Pierwszy mniejszy kompleks, planowane jest wybudowanie jedynie 30 apartamentów. W budynku znajdują się 5 kondygnacji mieszkalnych i 1 budynek niemieszkalny, piwnica. Drugi kompleks, na 100 apartamentów, ma 1 piwnicę i 7 naziemnych podłóg , z których pierwsza to podłoga administracyjna i gospodarcza, a od drugiego do siódmego – mieszkalna. Na dziedzińcu kompleksu deweloper planuje wyposażyć tereny rekreacyjne, miejsce na gry dla dzieci i boisko sportowe. W podłogach piwnicy zostanie umieszczony parking. Dodatkowo w lokalnym miejscu zostanie dokonany dodatkowy parking. Na pierwszym piętrze siedmiopiętrowego budynku mieści się 13 spiżarni, biur, saloników, punktów spotkań, klubu bilardowego, kawiarni, wózka inwalidzkiego.

Mimo że planowana jest budowa innej infrastruktury, właściciele LCD "Nowa Szwajcaria" opuszczają opinie życzliwe. W obrębie promienia 2500 metrów od kompleksu znajdują się sklepy Pyaterochka, Magnit, Dixi, szpital, prywatne gabinety lekarskie, poliklinika dla dorosłych i dzieci, apteki, gimnazjum, liceum, cztery szkoły, więcej niż dziesięć przedszkoli, Sklepy, jest nawet pensjonat.

Projekt

Kompleks "Nowa Szwajcaria" został zaprojektowany z myślą o bardzo oryginalnym projekcie. Używamy niestandardowych rozwiązań do szyby, kąta ustawienia, koncepcji umieszczenia jednego domu w stosunku do drugiego. Wejścia do obu budynków są umieszczane z podwórza, które planowane jest bez ogrodzenia i ochrony. Przewiduje się, że wejścia do obiektów użyteczności publicznej (kawiarnia, klub bilardowy i inne) będą oddzielone od przeciwnej strony budynku.

W przestronnych wejściach obu budynków znajdować się windy, ale kwestia celowości obecności concierge nie została jeszcze podjęta decyzja. Konstrukcja LCD "Nowa Szwajcaria" odbywa się w sposób monolityczny. Ściany zewnętrzne są zbudowane w technologii dla regionów północnych. Oznacza to, że są one wyposażone w trzy warstwy, z których jedna jest izolująca z dodatkiem. Cechą wyróżniającą kompleksu jest instalacja kotłów gazowych w każdym mieszkaniu, co umożliwi mieszkańcom samodzielne dostosowanie mocy cieplnej.

Układ apartamentów i funkcje

W osiedlu "Nowa Szwajcaria" od dewelopera firmy "Pro-Invest" akcje mieszkaniowe ma 130 mieszkań. Mają dystrybucję według typu.

W pierwszym budynku:

 • 64 apartamenty jednopokojowe o łącznej powierzchni (S) od 23 do 48 m 2 ;
 • 30 jednostek dwupokojowych, S = 51 do 66 m 2 ;
 • 6 jednostek. Trzypokojowe, S = od 76 do 77 m 2 .

W drugim budynku:

 • 20 jednostek jednomiejscowych, S = 40 do 45 m 2 ;
 • 5 jednostek. Dwupokojowe, S = od 59 do 64 m 2 ;
 • 5 jednostek. Trzypokojowe, S = od 76 do 82 m 2 .

Wszystkie apartamenty w "Nowej Szwajcarii" są wynajmowane tylko z surowym wykończeniem (przeszklenie loggii, instalacja elektryczna, połączenie komunikacyjne, podłogi jastrychowe, tynkowanie ścian). Układ wielu apartamentów jest nietypowy jak projekt budynków.

Dostępne są następujące opcje:

 • Sala wejściowa jest przestronna, ale bez garderoby, łazienka połączona jest z łazienką, kuchnia ma regularny kształt o powierzchni 8-9 m 2 , pokój jest albo regularny albo trapezoidalny z ukośnymi narożami, loggia jest bardzo duża o szerokości 6,25 m i znajduje się na poziomie kuchni i pokoju.
 • Wszystkie elementy mieszkania mają standardowy kształt z klasycznymi prostymi kątami, dużą salą wejściową z garderobą, oddzielną łazienką i wanną, kuchnią od 10 m 2 , dużą loggią.
 • Przestronny hol wejściowy, połączona łazienka i wanna, kuchnia i pokoje są przestronne, trapezoidalne, loggia jest mała w postaci trójkąta.
 • Istnieje również szereg apartamentów bez loggii i bez balkonów.

LCD "New Switzerland": opinie, ceny

Kompleks rozpoczął budowę w 2012 r., Równocześnie wprowadzając do sprzedaży mieszkania. Koszt początkowy jednego pokoju wynosi do 2 000 000 rubli. Obecnie na rynku jest prawie nie ma mieszkań, ale można je kupić na zlecenie. Koszt różni się w następujących przedziałach:

 • Jeden pokój – od 2 400 000 do 2 875 000 rubli;
 • Dwupokojowe – od 3 302 800 do 3 773 000 rubli;
 • Trzy pokoje – od 4 343 000 rubli.

Z LCD "Nowa Szwajcaria" są:

 • Sberbank.
 • Transcapitalbank.

Możesz kupić mieszkanie płacąc 100% natychmiast. W tym przypadku rabat wynosi 100 000 rubli. Można również dokonać kredytu hipotecznego. Warunki w bankach są różne. Tak więc, w "Transcapitalbank" kredyt jest udzielany przez 30 lat, z zastrzeżeniem wstępnej płatności 20% i 12% stawki. W Sberbanku istnieje kilka programów hipotecznych. Dla każdego z nich, pożyczka jest wydawana nie dłużej niż 30 lat, początkowa opłata może wynosić od 10%, stawka jest sugerowana z 10.75 do 12.5%.

Postęp w budowie i realizacji harmonogramu pracy

LCD "Nowa Szwajcaria" znalazła się w kategorii "budowa długoterminowa". Zaczęło się budowane w 2012 r., A termin wyznaczony w trzecim kwartale 2015 r. Ale nawet do końca tego roku prace komunikacyjne i elewacyjne w małym budynku nie zostały zakończone. Termin został przesunięty na drugi kwartał 2016 r. I znowu budowniczowie nie mieli czasu na ukończenie zaplanowanej pracy. O "New Switzerland" pokazano raport w wiadomościach, mówiąc, że termin dostarczenia kompleksu został znów przesunięty na czwarty kwartał 2016 roku. Według harmonogramu prac konieczne było uzupełnienie oszklenia elewacji, instalacji wentylacji, wykończenia MOSFET, instalacji instalacji grzewczej i instalacji kotłów gazowych oraz krajobrazu terenu.

Od 01.12.2016 r. Zakończyła się część robót budowlanych, w tym elewacje i instalacja systemu grzewczego, ale nie nastąpiła całkowita poprawa. Ostateczny termin dostawy ustalono przez dewelopera w pierwszym kwartale 2017 r., Ale pozwolenie na budowę zostało przedłużone do trzeciego kwartału.

Recenzje

W Bernardovka powinien stać się jednym z dominujących LCD "Nowa Szwajcaria". Recenzje kompleksu mieszkaniowego współinwestorzy, cierpliwie czekający, kiedy dostają klucze, są całkiem pozytywne.

Godności przyszłych najemców:

 • Dobra ekologia wokół kompleksu;
 • Zadowalająca wymiana transportowa;
 • Dobra infrastruktura, a wiele obiektów można dotrzeć pieszo, bez korzystania z transportu;
 • Nietypowy wygląd budynków, nowoczesny, piękny;
 • Obecność w każdym mieszkaniu kotłów gazowych.

Niewątpliwych braków:

 • Wiele terminów przeniesienia;
 • W obszarze budowy "nowej Szwajcarii" nie ma wystarczającej wiarygodnej komunikacji, do której kompleks będzie również połączony;
 • Brak wstępnego wykończenia w apartamentach;
 • Ceny są wyższe niż zadeklarowana kategoria mieszkaniowa.