420 Shares 7048 views

Poduszka do karmienia: wygoda dla dziecka i wolność dla matki

Poduszka do karmienia dziecka jest nie tylko przyjemnym i wygodnym dodatkiem, ale także podstawową koniecznością, która jest nabyta nawet w okresie ciąży, a następnie przez wiele lat cieszy się.


W pierwszych miesiącach życia dziecka, karmienie zajmuje przyzwoitą ilość czasu. W takim przypadku należy prawidłowo założyć dziecko, podnosząc go do poziomu piersi. Możesz podnieść dziecko do żądanej wysokości za pomocą złożonego koca, kilku poduszek, własnych kolan, ale przy użyciu specjalnej poduszki pozwoli matce być bardziej swobodne w ruchach. Ponadto plecy nie będą zmęczone, a skóra na piersi będzie się rozciągać.

Możesz wykonać proste obliczenia: dla jednego karmienia zajmuje pół godziny, a w ciągu dnia kobieta może spędzić więcej niż cztery godziny. I, oczywiście, chciałbym poświęcić trochę czasu matce pielęgniarskiej. Oto poduszka do karmienia i podnosi dziecko do poziomu klatki piersiowej, a podczas aplikacji uwalnia ręce. Dodatkowo, urządzenie pozwoli odpiąć mięśnie pleców, szyi i dłoni, ponieważ po prostu trzyma dziecko jedną ręką, a nie będzie konieczne, jak w starym przypadku, podniesienie nóg i zginanie.

Wolne ręce pozwalają na wiele różnych rzeczy: czytać, wiązać, rysować, sprawdzać pocztę w komputerze, bawić się z innym dzieckiem i wykonywać wiele użytecznych prac, za które nie musisz się ruszać, a wystarczy jedna wolna ręka.

Szczególnie potrzebna poduszka do karmienia matek, w których dziecko jedzą powoli i dużo. Przecież te dzieci mogą trwać dłużej niż pół godziny. Korzystanie z tego urządzenia polega na tym, że małe dzieci lubią leżeć na poduszce niż leżać na wadze, ponieważ dziecko może się zrelaksować i czuć podparcie pod nim. A dla bliźniaków poduszka do karmienia jest po prostu konieczna, ponieważ czas dla dzieci będzie dwa razy większy.

Dziś sprzedawane są różne poduszki, różne formy, wypełniacze, poduszki. A nie wszystkie są dobrze przemyślane i wygodne. Po pierwsze, osoba musi mieć dostateczną wysokość, aby umożliwić dziecku leżeć wygodnie w jego klatce piersiowej. Ta funkcja powinna zwracać uwagę na matki o małej piersi. Ponadto, poduszka musi mieć wystarczającą gęstość, tak aby dziecko nie mogło zatapiać się w tym, a jednocześnie nie spada.

Jest to bardzo wygodne, gdy na przedmiot przeznaczony do karmienia jest specjalny element mocujący, który umożliwia przymocowanie poduszki na żeńskiej talii. Cennym dodatkiem będzie obecność osłony z zamkiem błyskawicznym, co umożliwi szybką zmianę poszewki na poduszki.

Wielu producentów produkuje poduszki, które są przeznaczone do stosowania w czasie ciąży. Tak więc, poduszka dla kobiet w ciąży i karmienia może być stosowana do wygodnego snu i odpoczynku oraz do wspierania rosnącego brzucha przyszłej matki. Będzie doskonałym asystentem masażu, możesz postawić na nim nogi, aby zmniejszyć zmęczenie i złagodzić obrzęki. Poduszka dla kobiet w ciąży może przybierać postać bumerangu, bajgla lub banana, aby zapewnić kobiecie największą wygodę.

Mogą być umieszczone na brzuchu dziecka, co otwiera interesujący dobry widok dla dziecka, jak również zmniejszyć obciążenie z rąk i pleców. Dzieci chętnie kłamią w miękkiej gnieździe i szybko zasną. Poduszki dla pielęgniarek i kobiet w ciąży mają wiele funkcji. Produkty te staną się dobrymi powściągnięciami, mogą być nałożone na dziecko – a on nie może zrzucić łóżka, a gdy spać razem z dzieckiem, poduszkę można umieścić między rodzicem a noworodkiem. Dorośli też lubią kłamać i spać na takich wkładkach.