410 Shares 6160 views

Środki ostrożności na wakacjach.

Tak więc, czas długo oczekiwany roku dobiega końca, a ostatni miesiąc sierpień będzie ostatnia szansa dla wielu, aby przejść do morza. Jak wiadomo, wiele specjalnie czeka na wrzesień nadzieję cieszyć się sezon aksamitu. Chłodny wiatr, pierwsze liściastych żółte liście, spokojne morze stworzyć romantyczną i miłą atmosferę. Oglądając w miłej atmosferze nieuniknionych zmian fizycznych, że jesteśmy świadkami zmiany pór roku.

Ci, którzy idą na wakacje w sierpniu, szczególnie dla turystów na wybrzeżu Morza Azowskiego, jest mało prawdopodobne, aby czuć nawet najmniejsze wahania klimatu. W związanych wiadomościach, miasto synoptyków Mariupol dały jasno do zrozumienia, że pogoda suche i gorące potrwa do połowy września, co najmniej. Niespodzianką tej prognozy nie robi, ponieważ strefa step od wschodniej części Ukrainy, gdzie znajduje się Morze Azowskie, nie ma mokre i deszczowe lato. Ci, którzy wyjeżdżają na wakacje do wybrzeża, mając nadzieję nie tylko na tyle dobre, aby opalać się i pływać, ale także, aby zaopatrzyć się na zimę w postaci witamin letnich owoców i warzyw. Jednak lekarze w wiadomościach Mariupol niestrudzenie ostrzega o różnych zakażeń jelitowych.

Główną przyczyną wielu chorób – niedojrzałe owoce. Oczywiście, nie zawsze łatwo jest określić czy dojrzałych arbuza, czy nie, w chwili zakupu. Ale jeśli go wyciąć, to – oczywiście, nie kusić losu. W kategorii ryzyka nieuchronnie wpadają dzieci. Oni często zapominają lub nie chcą, aby umyć ręce, lub zakupione owoce przed jedzeniem, staje się główną przyczyną zatruć pokarmowych. To musi być rodziców zamiast relaks osobistych strażników swoich dzieci, utrzymując na nich oko.

Aktualności Mariupol podał diagnozę 40 dzieci w wieku poniżej 14 lat z ostrą infekcję jelitową. Leczenie choroby – długa i wymaga pobytu w szpitalu, jak również wynikających powikłań może powodować problemy zdrowotne. Czynniki zakaźne mogą stać się nie tylko niemyte owoce i warzywa, ale również produkty mięsne, ryby i wody pitnej z kranu. Fakt, że należy używać wody z kranu nawet gotowanie nie jest konieczne, lekarze sanitarne powtarzał. Ale, niestety, w mieście szpitale coraz częściej do czynienia z pasożytów jelitowych i bakterii spowodowane użyciem bieżącej wody. Sanepidemiologi Mariupol w wiadomościach znowu przypomniał mieszkańców i wczasowiczów że gotowanie wymaga wody ogrzano do temperatury 60 stopni Celsjusza. Przy niższych temperaturach, mikroby i bakterie nadal spokojnie istnieć już w żołądku.

Chcielibyśmy wspomnieć niebezpieczeństwa bezpośredniego światła słonecznego do ciała. W zależności od rodzaju skóry, poziom efektu hamowania mogą być bardzo różne, ponieważ różne rodzaje skóry całkowicie różnie reagują na działanie słońca. Pomimo faktu, że opalenizna jest nadal uważane za piękne i estetycznie, długotrwałe przebywanie na słońcu może powodować wiele chorób, ponieważ procedura jest zalecana w celu wykluczenia słońce przez większość aktywności słonecznej, czyli od 10 rano do 16 wieczorem.

Więc wszyscy, którzy chcą dobry nastrój iść do domu, a nie bez przygód, należy zwrócić szczególną uwagę na tych reguł i wytycznych. Zdrowe wakacje!