104 Shares 5259 views

Jade jajko jako trener praktyk damskich

Jade – kamień z chińskich cesarzy, czy władca Nieba. To symbolizuje nieśmiertelność, doskonałość, kosmicznej energii, siły i wytrzymałości. Harmonia, lojalność, czystość duszy, szczerości, dobroci i sprawiedliwości w Chinach stanowią jajko jade. Ten symulator jest znana od czasów starożytnych. Był on używany trenować mięśnie pochwy.


Jak zapalenie nerek wiąże się z ludzkim ciałem?

Wibracja czakry serca i Jade są takie same. Kamień ten posiada elementy, które są niezbędne dla metabolizmu komórek w organizmie. Proces starzenia się zachodzi w wyniku zaburzeń przemiany materii. Jade pomaga przywrócić i przedłużyć młodość.

Dlatego jaja Jade – sprzęt do ćwiczeń dla kobiet praktyki są nie tylko dobre dla mięśni pochwy, ale także korzystne dla ogólnego stanu zdrowia. Jade jest kamień kobiecej mocy.

jade jaj

Jade pochwy jaja – kameralny ćwiczenia na wzmocnienie mięśni pochwy. Wyroby z kamienia naturalnego. On gładko wypolerowane i staje jajowaty kształt. Renażery można wywiercić otwory na liny. Są one wykonane i nie ma dziur w ogóle.

Z dziury w jajach są droższe, ponieważ są one bardzo trudne do wiercenia. Jade – dość silny kamień naturalny. Do produkcji otworów wymagają specjalnego sprzętu.

Lina może być zasysane przez otwory i przymocować swobodny koniec do kołka ubrań. W tym przypadku, utrata pochwy jaja nie spadnie, i po prostu powiesić.

jade na działanie jaja kobiecego ciała

Jade jajko ma możliwość dostosowania żeńską energię Yin. Każdy element zestawu, gdzie często są one sprzedawane, ma swoje właściwości. Podczas szkolenia takie jaja intymne mięśnie u kobiet zwiększa witalność, ewoluuje seksualności i zmysłowości. Jade jajka można kupić i indywidualnie.

Po szkoleniu z nimi postępować delikatnie pokolenia. Jest zachowana integralność kanał rodny, a ciało odzyskuje szybko. W dawnych czasach, często stosowany w leczeniu chorób kobiecych jest jade jaj. Ich zastosowanie w praktyce we współczesnym świecie może pomóc pozbyć się z następujących chorób:

 • wypadanie pochwy i macicy;
 • torbiel;
 • okresy bolesne;
 • przewlekłe zapalenie;
 • erozji;
 • niepłodność.

Mikroflory pochwy znormalizowane jeśli do treningu mięśni intymnych używać go jade jaj. Recenzje nich zawiera informację, że mają działanie przeciwbakteryjne i zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia choroby „kobiece”. Dodatkowo stymulują one układ odpornościowy.

Ćwiczenia z jaj jade pomaga zwalniające feromony, które przyciągają płeć przeciwną. Ze względu na wpływ na zakończeniach nerwowych podczas przenoszenia jaj w pochwie u kobiet zwiększa wrażliwość seksualną. Więc wyleczyć oziębłość.

Dlaczego kameralny Symulatory jade sprzedawane w formie jajka?

Forma intymnych symulatory w postaci jaja nie została wybrana losowo. Jest uważany za magiczne, to odpowiada aury ludzkiej i ziemskiej. Jajko symbolizuje życie i tajemnicę wszechświata. Ponadto ta forma intymnej symulatora jest najbardziej wydajny i wygodny dla rozwoju i wzmocnienia mięśni pochwy.

Jak odróżnić fałszywe?

Obecnie jade jaj nigdy nie będzie tanie. Jego cena zależy od koloru zapalenie nerek, wielkości, jakości kamienia i jej leczenia, a także na obecność otworów w jajku. Najtańsza Jade – kąpiel, wyższa cena – ozdobnych. A najdroższe – biżuteria.

Te jaja jade dla kobiet nie może być tanie. A zwłaszcza z otworami, wywiercić je, ponieważ dość trudnym zadaniem. Jeżeli wartość jaj jest niski, coraz częściej jest to podróbka chińskiej nefrytu i jadeitu wciśnięty. Takie symulatory mogą wyglądać pięknie i naturalnie. Podróbki mają jade, ale tylko jako pozostałe po produkcji innych towarów wiórów i pyłu zmieszanego z tworzywa sztucznego.

W żadnym wypadku nie może być umieszczony w pochwie jaj dopochwowych zawierających jadeit. Materiał ten może powodować stany zapalne i podrażnienia. Jade nie jest kompatybilny ze środowiskiem pochwy. Jade fałszywe jaja nie mają certyfikaty jakości i potwierdzenie w badaniu Gemological Rosyjskiej.

Określić fałszywe łatwo. Jeśli wprowadzą jajko do płomienia (zapalniczka, świec) na 15 sekund, a następnie będzie pozostawać nieusuwalne czarna plama i zapach spalonego plastiku. Po podgrzaniu długo intymnej symulator zaczyna się topić. Jeśli jajko jest wykonana z prawdziwego jadeitu, ogień nie jest straszna, a tablica można łatwo usunąć wilgotną ściereczką.

Ile jajek trzeba ćwiczyć?

Trenować mięśnie dna miednicy są doskonałymi jade jaj-trenerów do kobiecego lekarza. Informacje zwrotne od tych, którzy korzystali z nich, mówią, że najlepszym miejscem do zakupu nie jeden, a zestaw trzech sztuk. Dlaczego tak wielu?

Jade jaja mogą być porównywane z hantlami. Zestaw jest największym z trzech jaj – tym trudniej. Będzie ona stanowić większe obciążenie mięśni pochwy. Dlatego, nawet jeśli kobieta jest łatwo wjechał małym jajkiem, jest okresowo konieczne stosowanie dużych. Należy to zrobić, aby utrzymać mięśnie stonowanych.

Lepiej zacząć z dużych jaj jade. To dobrze, aby być odczuwalne wewnątrz pochwy. Jeśli nie, to nic wielkiego. Stąd czułość w pochwie jest niższa niż w przypadku wprowadzania go. Stopniowo będzie wzrastać.

Następnie podczas treningu zastosować średni jajko. A następnie można stopniowo przejść do najmniejszego. Zestaw trzech jaj potrzebne do najbardziej efektywnego treningu. Mimo, że można zrezygnować, jeżeli jest to pożądane.

Jaja oczyszczająca jade przed treningiem

Przed pierwszym ćwiczenia muszą być dokładnie oczyszczone jaja Jade. Instrukcja ma wyraźną sekwencję. Aby rozpocząć z bliskim symulatory zanurza się w roztworze soli w proporcjach – 1 łyżka. łyżka 1 szklance wody. Oni pozostają w nim na jeden dzień. Pomoże to „posprzątać” sprzęt do ćwiczeń na informacjach moczyć w nich podczas dostawy do właściciela. Jade gotować jaja w każdym razie niemożliwe. Niszczy ich właściwości lecznicze.

Biorąc Nazajutrz jaja powinien umyć je pod zimną bieżącą wodą. Następnie muszą one być traktowane roztworem „Miramistin”, „chlorheksydyny” lub innym środkiem dezynfekującym. Należy pamiętać, że oprócz większość swojego właściciela, jaja nie może dotknąć każdego (w tym mojego męża), tak, że kamienie nie są wchłaniane obcą energię. W przeciwnym razie trzeba będzie powtórzyć całą procedurę oczyszczania rozpoczynające solą fizjologiczną.

Zasady wykorzystania jaj jade

Aby prawidłowo korzystać jade jaj symulatorów, które Opinie tylko najbardziej pozytywny, trzeba znać kilka zasad.

 • Jeśli mięśnie krocza nigdy nie doświadczył obciążenia, konieczne jest, aby przygotować je do ćwiczeń. Odbywa się to na kilka dni przed rozpoczęciem szkolenia. Podczas przygotowań trzeba zrobić ćwiczenia rozwijać elastyczność i siłę mięśni dna miednicy. W przeciwnym razie, na początku szkolenia, będą one źle do tego przyzwyczaić. Ponadto, jajo może tylko kropla w słabych mięśni pochwy.
 • Aby upewnić się, że ruch symulatora Jade do pochwy musi nauczyć się oddzielić mięśnie na trzy strefy: Anal, pochwy i cewki moczowej zwieraczy. Bez tej umiejętności mogą być tworzone przez nadmierne napinających i naderwanie narządach nie uczestniczących w ruchu jaj. Może to powodować ból głowy, wzrost ciśnienia.
 • W celu wyciągnięcia jajo jade, trzeba wiedzieć, jak pracować membranę. Bez tego szkolenia umiejętności będą mniej skuteczne.
 • Aby wysunąć jaj z pochwy powinna być w stanie stworzyć ciśnienie wewnętrzne w obszarze brzucha. W tym przypadku, mięśnie dna miednicy powinny być sporządzone. Jest to konieczne, tak aby nie zrobić wypadnięcie macicy.
 • Kobiety w ciąży mogą być również używane do szkolenia jajo jade. Aplikacja jednak, musi być bardzo ostrożny i ściśle ograniczona, tak aby nie uszkodzić płód. specjalny zestaw ćwiczeń dla kobiet w ciąży tam.

Praca z jaj jade

Przed rozpoczęciem pracy z jaj jade, ich ogrzewać w rękach. Podczas tego powinien starać się rozgrzać mięśnie krocza, ich cięcia. To musi być zrobione około 30 razy.

Etap 1. Klasy są najlepiej rozpocząć z dużym jajku. Rozmiary to L, XL. Za pierwszym razem, jajo jest wkładany do pochwy przez godzinę lub dwie. Że organizm przyzwyczaił się do niego, w tym czasie, po prostu trzeba wyglądać jak on. Jednocześnie, można iść na temat swojej działalności. Tak długo, jak mięśnie nie stają się tak silne, że mogą zachować jajka łatwo, tylko trzeba zająć się w domu.

Jednakże, nawet jeśli symulator utrzymuje źle, nadal można rozpocząć naukę. Z biegiem czasu, mięśnie się silniejszy. Ćwiczenia z jajkiem Jade jest lepiej zacząć kłamać. Weź jedno jajko z zestawu i wszedł do środka. Przez chwilę zaciskając napinaniu mięśni dna miednicy. Jest to wstępna rozgrzewka. Po raz pierwszy od dłuższego czasu nie może pracować mięśnie. Muszą przyzwyczaić się do stresu.

Kiedy mięśnie są zmęczone – lepiej jest odpoczynek. W przeciwnym razie, ich dalsze szkolenie będzie nieskuteczne. Następnie można kontynuować naukę. Kiedy komórka jajowa jest utrzymywana w niewielkiej powinien udać się do ćwiczeń na stojąco. Mięśnie potrzebują przenieść jajko na pochwy: nauczyć się pchnąć go przesunąć, rozporządzania i wyciągnąć ponownie. Pracować w tym samym czasie trzeba nie tylko mięśnie dna miednicy, ale również membrany. Brzucha ciśnienie wcisnąć jajko nie może być, aby nie powodować szkody dla organizmu.

Etap 2. Kiedy mięśnie stają się bardziej wąskie i elastyczne, rozpocząć trening z średniej wielkości jajka. Jest to rozmiar M. Przeciętne przyczyny jaj wzrosła siła mięśni uczucie ściskania Jade symulator wewnątrz i zarządzania.

Może to być w czasie żadnej aktywności fizycznej – fitness, jogging, etc. Jajo może być noszony w pochwie, a nawet w pracy. Ale najważniejsze – nie zapomnij, że jest w środku, i stale otwarty i zamknąć mięśni. Jajo zostanie usunięta w ciągu kilku godzin od rozpoczęcia ćwiczeń. Wtedy mięśnie muszą odpocząć.

Etap 3. Jade jajko-trenerów do praktyk kobiet może pozostać wewnątrz na noc, ale tylko wtedy, gdy mięśnie są rozluźnione i za pomocą bardzo małego jajka. Rozmiary S, XS kolorze. Podczas snu mięśnie nie działają prawie tak i overextend ich duże jajka nie trzeba. Pozostawić symulator w nocy nawet w celu zmniejszenia objętości pochwy. Zastosowanie duże jajko nie jest zalecane, ponieważ może wycisnąć ściany i tym samym zaburzoną cyrkulację.

Jade egg – jak używać? Zestaw ćwiczeń

Wycofanie z jaj w pozycji leżącej. Jajo jest wkładany do pochwy tylko dla jednego paliczka. Z drugiej strony, przytrzymaj ciąg. Jeśli pochwa jest trudne, przy użyciu dowolnego intymnej smaru. Potem zacznij zmniejszenie krocze, odbyt rozciąga się wewnątrz. Jajko w tym samym czasie rozpoczyna się, aby trochę ruchu. To wspaniałe uczucie i napięcie rdzenia kręgowego.

Po pewnym czasie, jajko potrzebuje trochę opóźnienie i osłabienie mięśni miednicy. W tym czasie rozciąga koronki. Jajko wraca do swojej pierwotnej pozycji. Ciągnąc go powinny być jak najbardziej zbliżone do wejścia do pochwy, ale nie całkowicie ślizgał.

Wycofanie z jaj w pozycji stojącej. Stań prosto. Kolana powinny być rozluźnione. Można na nich polegać w dłoniach. Podobnie jak opisano powyżej, jajko jest podawany. Następnie rozpocząć redukcję mięśni krocza. Odbyt rozciąga się wewnątrz. Dodano przepona oddechowa i małe próby brzucha. Jajko jest wyciągnięta do pochwy.

Następnie trzeba rozluźnić mięśnie. Jajko spada do wejścia do pochwy. Krocza jest konieczne, aby całkowicie się zrelaksować, dać odpocząć mięśniom. W tym przypadku, jajko spadnie tak niskie, jak to możliwe. W pierwszych dniach ruchu nie mogą być odczuwalne w ogóle. Jest to normalne, ponieważ czułość jest tylko produkowane przez ćwiczenia.

Noszenie jaj w ciągu dnia

Jade jajko, który ma zdjęcie w tym artykule mogą być noszone przez cały dzień, nawet w pracy, a jednocześnie nie wypaść z pochwy. Jednak, aby rozpocząć takie szkolenie jest możliwe tylko wtedy, gdy mięśnie krocza się silniejszy. Jest to jeden ćwiczenia kroku. Ale nie można zapominać o jajku. W przeciwnym razie, po prostu sobie żadnego efektu. Konieczne jest, aby okresowo dokręcić pochwy.

Trenować mięśnie mogą być wszędzie – na drodze (w metrze, autobusem, taksówką, pociągiem itp), nawet na spacerach. Kompresja jest konieczne do zastępcy – najpierw długa i głęboka, a następnie krótkie, ale częste. Następnie należy postępować zgodnie z „miganie”, stopniowo zwiększać czas trwania skurczów. Przerwać ćwiczenia w czasie, kiedy zmęczenie mięśni jest odczuwalny.

Przed sobie jajo w ciągu dnia, trzeba do domu, aby sprawdzić, czy to wypada podczas oddawania moczu. W przeciwnym razie możliwe jest stracić w toalecie w pracy. Jade jaja mogą być noszone przez okres do ośmiu godzin dziennie.

Ale jeśli trener w pochwie źle utrzymane, to lepiej trenować i ćwiczyć sama w domu. Trzeba częstszego redukcję mięśni krocza, trzymać jajko tak długo, jak to możliwe. Można spróbować nosić symulatorów jade o różnych rozmiarach w tym samym czasie.

Stań na ramionach

Najpierw trzeba położyć się na plecach i dokonać stanąć na ramionach. Nogi w tym samym czasie przejść do ściany. Jajo jest wkładany do pochwy nie jest całkowicie, ale tylko w połowie. Zadanie – aby wyciągnąć go do środka za pomocą mięśni i warg sromowych. Po tym można całkowicie odpocząć, zrelaksować się. Następnie należy spróbować ponownie wiązać wewnątrz jaj. Konieczne jest, aby przełączać napięcie mięśni i rozluźnienie jak ciało potrzebuje odpoczynku od czasu do czasu. I praca z mięśniami odkształcenia nie będzie skuteczna.

Co zrobić, jeśli komórka jajowa nie idzie w dół?

Jeśli kameralny symulator nie porusza się, gdy mięśnie są rozluźnione, nie martw się. Można wykorzystać każdą intymną smaru, traktując jej jaj Jade. Opinii, że trenerzy nie poruszają się w pochwy, zazwyczaj można usłyszeć od kobiet, które nie rodziły. Ale czasami to nie pomoże ruch jaj i tłuszczu. Co zrobić w tym przypadku?

Najpierw trzeba całkowicie skoncentrować się zrelaksować wszystkie mięśnie, pośladków i podbrzusza. Mogą być rozciągnięty, jeśli jest niewidoczne dla kobiet. Jajko więc zejść. To musi być trochę wyciągnąć i przytrzymać kilka sekund wewnątrz. Potem znowu, trzeba całkowicie się zrelaksować.

Jeśli małe obciążenie może dołączyć po wyżej opisanej jajku ciągle spada źle do niego. Ale nie więcej niż 200 gramów.

Co jeśli jajko wypada z pochwy?

Zdarza się, że Jade jajko wypada z pochwy. Jeśli symulator został uprzednio nasmarowane – można próbować więcej niż nie używać. Ale zdarza się, że taka sytuacja ma miejsce ze względu na krótkie kości łonowej, pochwy bezpośredniego przepisu lub słabego napięcia mięśni krocza.

W takim przypadku można spróbować wprowadzić jajko na jednego paliczka i zachować je w symulatorze. Nawet przy osłabionych mięśni w tym przypadku nie spadnie. Następnie trzeba zacisnąć mięśnie, trzymając jajko tylko na kilka sekund w tej pozycji, i całkowicie się zrelaksować. Jajko spada na palcu ponownie.

Te ćwiczenia są nie tylko korzystne dla zdrowia kobiet, ale również życie seksualne bardziej kolorowe. Kobieta po treningu mięśnie można czerpać przyjemność z uprawiania miłości z partnerem, posiadające nawet mały rozmiar penisa.