629 Shares 8142 views

Dzhud Lou: biografia i filmografia. Najlepsze filmy z Dzhuda Lou

Niektórzy uważają, że obiektywna opinia nie może być a priori, choćby dlatego, że fraza „ilu ludzi, tyle opinii” zawsze pozostają istotne. Jednak w opinii większości widzów na całym świecie zgadzają się co do jednego: „producent” z najbardziej utalentowanych, udanych i atrakcyjnych aktorów, którym udało się dostać do wielkiego filmu, jest tajemnicza Albion. Dzisiaj, kiedy świat porusza się skokowo Anglomania, nie ma nic dziwnego w tym, że aktor Dzhud Lou, która jest uważana za jedną z najlepszych artystek ostatnich lat, jest idolem milionów młodych pań. Podziwiał i wielbił. Filmy z Dzhuda Lou kochany przez dzieci i dorosłych, jak wielu z nich są przeznaczone dla najszerszej publiczności.

pochodzenie

Uważa się, że cuda występują w Sylwestra. Warto w to wierzyć, bo 29 grudnia 1972 roku w rodzinie skromnych nauczycieli, którzy, podobnie jak wszystkich innych, gotowych do przyłączenia się do nowego roku 1973 nastąpił znaczny Event – długo oczekiwane dziecko urodziło. Chłopiec. Było to drugie dziecko w rodzinie, skromny i nieśmiały. Czternaście Jude Studiował w tej samej szkole, w której uczył ojca i dzielnie znosił wszystkie kolegów zastraszanie.

Ale gdy rodzice zdał sobie sprawę z męki Jego syn został przeniesiony do prywatnej szkoły, która była w Dulwich. Warto zauważyć, że do tej pory ojciec i matka aktora są właścicielami firmy teatru we Francji.

Ścieżka w sztuce

Rodzice przyszłego aktora był zapalonym teatromanami i rzadko przekazywane następnym premierem, nawet jeśli to drogo kosztować. W szczególności, dzięki ich oddaniu do gorącego świat sztuki zaczął go i Jude przyłączyć. Byłem w wielu przedstawieniach, wraz z ojcem i matką, chłopiec wkrótce okazało się, że ma całkiem dobry pomysł okazuje się grać małe sceny. Rodzice mający rzeczywistą taktu pedagogicznego, zachęcał swojego syna, w wieku sześciu lat po raz pierwszy wszedł na scenę …

Tak, to jest tutaj, w grze dla dzieci, a sam urodził Dzhud Lou, którego biografia jest wyposażony w niezwykle jasnych wydarzeń. Gdy miał dwanaście lat, był członkiem Narodowego Teatru Muzycznego Młodzieży i od tego czasu wyraźnie sobie sprawę, że jego życie chce połączyć go ze światem teatru i kina.

telewizja

Po rodzice uratował go od potwornych rówieśników zastraszanie, biorąc pod uwagę skromne i ciche syna nauczyciel coś z chłopcem do bicia, Jude wydawał rozkwitł.

1986 oznaczone ważnym wydarzeniem dla niego – po raz pierwszy dostał w telewizji i po raz pierwszy widział, jak wszystko idzie „za ekranem”. A nawet jeśli to był tylko nastoletnia szkic, który w tym czasie był wielki tłum, Jude był zadowolony. Nadal marzę podbić telewizję. I wydaje się, że jego sen zaczął powoli się spełniło. Kiedy chłopiec miał siedemnaście lat, dostał swoją pierwszą rolę telewizyjną. Dzhud Lou, którego filmografia obejmuje wiele wybitnych obrazów, debiutował w niewielkiej roli w filmie młodego TV „Glosterskiy Portnoy”, nakręcony na historii Beatriss Potterze.

Pierwsza wycieczka

Od tego czasu młody człowiek stracił głowę. On zachwycali się telewizor, a na koniec, nie słuchając namawianie rodzice porzucił szkołę. Kuszony przez producenta serialu „Rodzina”, co oznaczało wygraną wygląd i potencjalny początkujący aktor, był jedną z głównych ról.

Jude nie zapomnieć o teatrze, więc udało się w końcu wyrwać się z Londynu i zobaczyć Europę. Wraz z teatru udał się na tournee we Włoszech, po czym został ponownie czeka na niewielkiej roli w telewizorze. To zabawne – przyszłość dr Watson, który krytycy i widzowie czują się lepiej po Watson Witalij Sołomin, zauważył w małej roli w serii o Sherlocku Holmesie.

film

Jego pierwszą główną rolę Dzhud Lou, którego filmografia jest dość nasycony, otrzymał tylko w 1994 roku. To był thriller młodzież „Koszyk”, który jest trochę później z powodzeniem udało się w kasie. Ale Jude, który grał młodego przestępcy jest zrozumiałe, że producent, który widział go w karierze wyłącznie romantycznych bohaterów i chłopca Mama, źle. Zmień obraz przyszedł mu do gustu, a aktor w końcu uwierzył w swój talent. Nawiasem mówiąc, ten film był kluczowy dla Judy we wszystkich zmysłów – na planie poznał swoją przyszłą żonę, aktorkę Sadie Frost.

Nagroda Teatralna

Po takim skromnym debiutu w kinie Jude pospieszył z powrotem do swojego kina domowego. Tragikomedia „Terrible” Rodzice był znak dla niego – do tej roli, nie tylko zdobył pierwszą nagrodę teatralną Laurence Olivier, ale także trochę kontakt z zacienionym stronie rzemiosła aktorskiego.

Faktem jest, że w drugim akcie, aktor musiał grać nagi, co, oczywiście, nie podoba jego rodziców i konserwatywnych obywateli, którzy nie akceptują innowacje w sztuce. Ale krytycy i widzowie młody aktor docenione i przepojona go ze współczuciem.

ciekawa rola

Filmy z Dzhudom Lou są dobre, że każdy fan aktora, niezależnie od płci czy wieku, można znaleźć jego zdjęcia coś naprawdę interesujące dla siebie. Zaledwie nastolatków, którzy dodali z entuzjazmem współczesnej „Sherlock Holmes”, byłby zainteresowany „Wilde”, gdzie grał Lowe nieodpartą Alfred Douglas, którego wielu uważany za „muza” wielkiego Oscar Wilde. Ale młode panie w miłości z pracą aktora, ten ostry obraz lubić. A dwa lata przed filmem Jude miał szczęście grać z Ketlin Terner w produkcji scenicznej „bezwstyd”. Poza niesamowitym doświadczeniem, młody aktor otrzymał dwie nagrody na raz – nagrodę Tony i Ian Charleston Award.

Być może od tego momentu Dzhud Lou, którego filmografia było uzupełniane dziwne ale utalentowanych obrazy, naprawdę czuł się jak wszechstronnego aktora. Oczywiście, trzeba było mieć dużo nauczyć. Chcielibyśmy wspomnieć o „Addiction”, film, który został zatrzymany, a społeczeństwo zastrzeżone. Powodem było tematem. Wszyscy wiedzieli, że homoseksualiści w nazistowskich Niemczech jest co najmniej stronniczy, ale o tym mówić, a tym bardziej wydawało się, aby filmy nawet haniebne.

świetny film

Możemy śmiało powiedzieć, że Dzhud Lou jest ulubieńcem losu. Wszystko, co zrobił dla jej kariery aktorskiej, i dał go stosunkowo łatwo. Oczywiście, pod wieloma względami odgrywał rolę klasycznym pięknem i prawdziwego brytyjskiego wywiadu, ale nie może być dyskontowane i szczęście.

Prawdziwy przełom dla Judy stała thriller sci-fi „Gattaca”, przez który spotkał się z takimi podmiotami jak Itan HOUK i Uma Thurman. Jude, który jest zawsze z wielkim szacunkiem dla swoich partnerów w zestawie był zadowolony do pracy z ludźmi, którzy już dawno znaleźli się w wielkim filmie. Niestety, film nie był tak udany, jak chcielibyśmy, ale Juda nie rozpaczaj. Był przekonany, że jego rola w rolach głównych jeszcze przyjść.

Trochę więcej szczęścia aktor w swojej rodzinnej Anglii. Film „Mądrość krokodyli” znowu przyniosła mu pochwały od krytyków i publiczności.

sukces

Dzhud Lou, którego filmografia jest stale aktualizowana o nowe obrazy, to prawdziwe szczęście. W swojej karierze współpracował z tych mistrzów i dowiedział się od każdego z nich. Tak więc, aktor Stiven Fray byli partnerzy, Ewan McGregor, Ian Holm i legendarny Uillem zdecydowanie.

Pierwszy obraz prawdziwie udany (a także w warunkach komercyjnych) został inscenizacji Anthony Minghella „Utalentowany pan Ripley”, w którym Lowe był w stanie pracować z rówieśnikami: Mettom Deymonom i Gvinet Peltrou. Jude grał młodego przystojnego gigolo Dick Greenleaf, kto, nie wiedząc o tym, stał się obiektem nienawiści i zazdrości Toma Ripli, psychopatą i geniusza, który znakomicie wcielił METT Deymon. Ripley Greenleaf zabił i przywłaszczył sobie jego imię i sposób życia. Film okazał się wielkim sukcesem, a Jude wreszcie coś, że poszedł tak długo – światową sławę i nominację do prestiżowych nagród filmowych na świecie. Niestety, „Oscar” lub „Złotego Globu” aktor nie dostał, ale nagroda Brytyjskiej Akademii nie ma go w lewo.

Dziś aktor jest u szczytu sławy. Dzhud Lou, który jest dość wysoki – 182 cm, dzięki jego korzystnych wygląda i wierny brytyjskiej arystokracji, jest podziwiany przez swoich fanów. Jego żona odnosi się do niego ze zrozumieniem, a czasem nawet komunikować się z groupies męża. Na zakończenie chciałbym powiedzieć, że wiele filmów z Dzhudom Lou, których lista jest co roku coraz dłuższe, przyznało nagrody i uznany przez krytyków.