580 Shares 4315 views

Jak robić pompki

Wypracowanie, taki czy inny sposób, w obliczu realizacji głównych (podstawowych ćwiczeń), takich jak push-up, pull-up i innych. I często nie jest kwestia zupełnie naturalne i uzasadnione: „Jak zrobić pompek w porządku?”. Wielu powie, że to zabawne, nie ma nic łatwiejszego do pchania. Jednak tak nie jest. Istnieją pewne cechy, które trzeba wiedzieć, aby push for Real „bazy” (korzystne) dla Ciebie. Podobnie jak w przypadku wszystkich ćwiczeń, nie wykonują tego wcześniej niż 3-4 godziny po jedzeniu. Istnieje wiele różnych opcji dla tego zadania:


• Pompki szeroko rozstawione ręce.

• pompki na ręce na wysokości barków.

• pompki wąski chwyt (dłoni w dwóch stykających się żebra palmowego).

• push-up z rąk niskiej ostrości.

• a także różne opcje szybkości i amplitudy ruchu.

Większość ludzi, kiedy zapytał: „Jak robić pompki?” Opisano sposób wykonywania pompek w standardowym formularzu (skuteczność). Ten przykład wykonania ćwiczenia zakłada ręce oporową szerokość barków, uważa się średnia z tego powodu, że taka pozycja rąk dostarcza zasadniczo równoważne (pod względem załadunku) efektu, jak triceps i mięśni piersiowych. I pamiętać, że wszystkie opcje są pompek są poprawne, jednak ze względu na indywidualne różnice, niektóre z nich pozwoli Ci zbliżyć się bardziej niż inni. Wykonywanie pompek w naciskiem leżącego na szeroko rozstawionych ramionach, podać maksymalne obciążenie mięśni piersiowych (napięcie, który ma korzystny wpływ na wzrost grup mięśniowych, głównie w obszarach bocznych), natomiast odciążenia triceps mięśni brachii. To jest cecha tego ćwiczenia jest skupienie się na zwiększenie ogólnej masy mięśniowej mięśni piersiowych i ich objętości.

Co daje wąski uchwytu pompek? To proste – ćwiczenia opcja jest przeznaczona dla maksymalnym obciążeniu triceps, a nie rozciąganie i obniżenia maksymalnych mięśnie klatki piersiowej. Ten ostatni stanowi „pompowania” przyśrodkowo znajdujące części mięśniach piersiowych. Decydując się na siebie, jak to zrobić pompek wybierz grupę mięśniową, który potrzebuje szkolenia więcej niż inni i odebrać odpowiednie ćwiczenia. Innym ważnym aspektem tego ćwiczenia jest oddech. Jak prawidłowo oddychać while pompek? – Pytanie brzmi, kto jest najbardziej popularny wśród początkujących jak i poza nią. Podobnie jak w przypadku wszystkich ćwiczeń siłowych, obowiązują zasada podstawowa: wydech jest wykonywana podczas maksymalnego wysiłku. Wysiłek ten pojawia się w momencie podniesienia ciała powyżej powierzchni podłogi.

Należy pamiętać, że prawidłowe oddychanie jest bardzo ważne, ponieważ czas wykonywane wydech zmniejsza ciśnienie w jamie brzusznej podczas obciążenia sieciowego. Wielu z nas często osoby poszukujące i testerzy nowych, skutecznych ćwiczeń. Dlatego też, jeśli chodzi o wzmocnienie mięśni dłoni ręki, a także mięśnie przedramienia jest kolejnym rozsądne pytanie: „Jak to zrobić pompek na palcach”. Po pierwsze, warto zauważyć, że osoby z każdej patologii stawów nie jest zalecane, aby wykonać to ćwiczenie. W przypadku choroby, które uniemożliwiają realizację tego przedsięwzięcia nie jest, to można zacząć działać. Natychmiast umieścić dłonie na podłodze, opierając się na wszystkich pięciu palców. Palce powinny być równomiernie rozmieszczone w kole, w rodzaju pióra lotki. Podczas ćwiczeń, oglądać swoje palce i ręce były nadal. Prawidłowo wykonując to ćwiczenie, można łatwo wzmocnić mięśnie rąk, a dynamometria jest bezpośrednich dowodów. Wykonywania pompek, należy zwrócić uwagę na szybkość i zakres ruchu. Najlepszym rozwiązaniem byłoby, aby wykonać to ćwiczenie powoli i równomiernie, bez szarpnięć. Podczas ćwiczenia, kontrolować całe ciało: Trzymaj tułów dokładnie (bez ugięcia nie powinny być), zakres regulacji ruchu z lekkim dotknięciem sex karmienia, do maksymalnego przedłużenia ramion.

Teraz, gdy wiesz, jak to zrobić pompek tak, że miał swoje maksimum korzyści dla Ciebie i pomaga wzmocnić układ mięśniowy. Powodzenia!