314 Shares 5211 views

Petersburg State Chemiczno-Farmaceutycznego Akademii: departamenty i wynik przechodząc

Petersburg State Chemiczno-Farmaceutycznego Akademii jest federalnym agencji rządowej, który został stworzony przez Ministerstwo Zdrowia.


Adres instytucji

Zanim przeanalizować charakterystykę instytucji, znaleźć swoją lokalizację. Gdzie jest Saint-Petersburg State Academy Chemiczno-Farmaceutyczne? instytucja Adres: Petersburg, Aptekarz wyspa, profesor Popow, 14. Oprócz głównego budynku, Akademia oferuje obudowę do pracy laboratoryjnej. Petersburg State Chemiczno-Farmaceutycznego Akademii otrzymał osobny Zakład Mikrobiologii i Biotechnologii, znajduje się na ul. Kazan, d. 14. Hodowla roślin leczniczych jest w osadzie Lembolovo.

stron historii

Instytucja ta pojawiła się przygotować Farmaceuci pełne z wyższym wykształceniem dla krajowego przemysłu farmaceutycznego.

W 1925 roku Wydział Farmaceutyczny przystępuje do I Leningradzkim Uniwersytecie. W 1937 roku został Leningradzkiego Instytutu Farmaceutycznego.

PRL w 1945 roku pojawi się działem inżynierii. A od 1949 roku Instytut otrzymał nazwę Leningrad Instytutu Farmaceutycznego. Jego zadaniem jest przygotowanie inżynierów i mikrobiologów do pracy w przemyśle farmaceutycznym i chemicznym, jak również w fabrykach, specjalizującą się w produkcji antybiotyków.

W połowie ubiegłego wieku, Saint-Petersburg State Chemiczno-Farmaceutycznego Akademii nabywa oferty, na podstawie której prowadzone różnorodne opcje samonośnej badań naukowych. Nieco później, nie jest laboratorium badawczym, którego ściany są przeszkoleni farmaceutów na wydziale farmaceutycznym. Wtedy nie ma szkolenia wykładowcy i pracownicy przemysłu inżynierii medycznej.

Od 1990 LHTI nazwano Petersburg Instytut Chemiczno-Farmaceutyczne, a od 1996 roku jest Petersburg State Academy Chemiczno-Farmaceutyczne (SPHFA).

Obszary działalności

Jakie obszary szkolenia prezentowane są tu w tej chwili? Kto uczy Akademii Petersburskiej stanu chemicznego i farmaceutycznego? Wydziały prezentowane dane instytucji edukacyjnych, związanych z narkotykami i medycyny.

Wydział Farmaceutyczny

Jest on przeznaczony do szkolenia farmaceutów na specjalności „aptece”. Petersburg State Chemiczno-Farmaceutyczny Akademia specjalizuje się w przygotowaniu studentów do pracy w aptekach, laboratoriach analitycznych, ośrodków zdrowia, firm farmaceutycznych, laboratoriów kryminalistycznych.

Nauczania na Wydziale jest oferowany tylko w pełnym wymiarze czasu (dzień) formie. Można pójść na zasadach komercyjnych lub szkolenia budżetu.

Inżynierów do produkcji przemysłowych ilości narkotyków

Który Petersburg State Chemiczno-Farmaceutyczne Academy oferuje specjalizację w tej jednostce? Można wybrać leków biotechnologicznych, co implikuje sposób wytwarzania analizy mikrobiologicznej substancji czynnych. Ukończyło specjalności zajmują wydajnością z użyciem reakcji chemicznych dodatków bioaktywnych. Można ubiegać się o specjalności „technologia gotowych preparatów ziołowych i leków.”

W 2012 roku, był krzesło technologii białkiem, które rozwija się na bazie przeciwciał monoklonalnych.

Wydział dokształcania zawodowego

Jego głównym zadaniem jest przeprowadzenie cyklu szkoleń dla farmaceutów certyfikacji w kierunkach:

  • Ekonomika i zarządzanie farmacji;
  • farmakognozja i Pharmaceutical Chemistry;
  • cykle szkolenia certyfikacyjne, pozwalając na zwiększenie kwalifikacji lekarzy, farmaceutów.

Recenzje i informacje turystyczne

Jaki rodzaj edukacji daje Akademii Petersburskiej stanu chemicznego i farmaceutycznego? Recenzje absolwentów uczelni są głównie pozytywne. Nowo wybite eksperci są przekonani, że mieliśmy doskonałą wiedzę, łatwo jest przystosować się do pracy. SPHFA usatysfakcjonowany absolwentów i pracodawców: są skłonni zatrudniać farmaceutów i specjalistów z dyplomem państwowej instytucji edukacyjnej na najwyższym poziomie.

SPFA posiada własne przedszkole w miejscowości Lembolovo gdzie uprawianych roślin leczniczych należących do różnych stref klimatycznych. Ponad 400 użyteczne rośliny są uprawiane w witrynie specjalnej kolekcjonerskiej. To przedszkole dawna doskonałą bazą do odtwarzania praktycznego szkolenia studentów Akademii Farmacji.

Są na tej uczelni i jej jednostek strukturalnych: Centrum Ekspertyz i baz danych, własne wydawnictwa.

Oprócz szkoleń dla krajowego przemysłu farmaceutycznego, Akademia przygotowuje specjalistów z zagranicy na dwóch specjalnościach: biotechnologii, farmacji. Obcokrajowcy mogą oparty Akademia farmaceutyczny przechodzą szkolenia naukowe, idąc do szkoły absolwent.

Opis przyjęć

Ile jest dostępna dla studentów Państwowej Akademii w Petersburgu Chemiczno-Farmaceutycznego? Punkty, które muszą zdobyć w czasie egzaminu z głównych tematów nie powinno być mniejsze niż 70 na szkolenia budżetu.

są nieco niższe na podstawie płatnego w akademii szkoleniowej. Obecnie State Academy of Pharmacy jest uważany za jedną z głównych akademicki starszy instytucja specjalizująca się w specjalistów szkoleniowych dla mikrobiologicznych, przemysł chemiczny.

Tylko w murach tej uczelni ma specjalny dział zajmujący się szkoleniem inżynierów dla przemysłu farmaceutycznego i chemicznego dla technologii wytwarzania leków.

Wśród nowości, które są wykorzystywane w akademii, szczególnie interesujące są wieczorne kursy przygotowawcze dla uczniów szkół średnich (klasy 10-11). Jest też dział przygotowawcze, w przeliczeniu na rok studiów dla cudzoziemców.

Absolwenci Akademii farmaceutyczny mają możliwość uzyskania wykształcenia podyplomowego. W tej szkole są egzaminów kandydatów, w tym języków obcych, filozofii można studiować na podyplomowych studiach doktoranckich. Tezy niektórzy słuchacze chronić remote (zdalnie).

wniosek

Obecnie Akademia farmaceutyczna ma doskonałą bazę techniczną, wysoko wykwalifikowaną kadrę nauczycieli. Studenci mają możliwość nie tylko coraz poważną wiedzę podstawową, ale również urządzenia po zakończeniu szkolenia w wysoko płatnej i prestiżowej pracy. wielu absolwentów zostało sporządzone w trakcie istnienia kierownictwa instytucji. Wiele z nich już otrzymała stopnie naukowe i tytuły, nagrody państwowe. Instrukcja Akademia farmaceutyczny stara się dać studentom wyniki wszystkich badań, które pojawiają się w tym segmencie nauki krajowej i zagranicznej.