217 Shares 9089 views

Rowery Marin: przegląd najlepszych modeli i opinii

Amerykański producent Marin oferuje szeroką gamę motocykli, które zadowolą fanów i ekstremalną turystykę, jak i kobiet i młodzieży. Dla każdej grupy ludności może być wybrany rowery Marin, które są wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane i piękny wygląd. Ponadto klienci cenią trwałość modeli, które są w stanie wytrzymać duże obciążenia, a ponadto można je wykorzystać praktycznie każdą powierzchnię drogi.


dla miasta

miasto seria rowerów tej marki jest idealny do jazdy po utwardzonych drogach, w parkach. Modele te przyciągają uwagę stylowym wyglądem, mają dobre prowadzenie i zwrotność, wysoki poziom bezpieczeństwa. Rowery miejskie Marin nie jest przeznaczony do dużych obciążeń, mają przednie zderzaki, tułowia i wysokie kierownicę. W tej linii można wybrać model fitness i krzyża. Pierwszym z nich jest skrzyżowaniem dróg i wyścigi rowerów górskich ze sztywnym widelcem, duże koła i obiadokolacją sportowej. Te ostatnie są wyposażone widelca, zdolnego do wysokich prędkości na autostradzie. Ze względu na jego solidnej ramie, przednie amortyzatory i podwójnym obręczy na tym rowerze łatwo górę i jazdy off-road. Popularnych modeli można wymienić rowery – Marin Highway One Marin San Rafael DS5.

dla kobiet

Podstawowym wymogiem dla rowerów damskich – to łaska, łatwość i bezpieczeństwo. Produkty marki amerykański spełnia te wymagania w całości. W ten sposób charakterystyczne cechy konstrukcyjne obejmują specjalną geometrię ramy, która bierze pod uwagę specyfiki kobiecej anatomii, wygodne siodło, udoskonalone zarządzanie bezpieczeństwem i stylowego wzornictwa. Rower Kobiety Marin od stopnia niezawodności i właściwości działające prawie tak dobre jak męskiego modelu.

W wierszu kobiet modele mogą być wybitni komfort i sport rowery. Pierwszy przeznaczony dla najbardziej wygodną i bezpieczną jazdę, która ma zostać otwarte ramki, dużym miękkim siedzeniu, wysokie koła. Na przykład, zainteresowanie wielu pań, sądząc po opiniach, jest wygodny rower Marin Bridgeway Triple Step-Thru. Ale wiele dobrych słów i zasługują modele sportowe, które przyciągają uwagę dziewcząt szybkie, proste, niezawodne, niska rama i kobiecy wygląd. Nie mniej popularne wśród dziewcząt modelu Marin San Anselmo DS1 Bożej 2014 – komfortowe, wygodne, zaprojektowany z uwzględnieniem cech kobiecego ciała.

Dla młodzieży i dzieci

rowery dla dzieci Marin ma dużo dobrych opinii od użytkowników. Bezpośrednio modele dziecko przeznaczone są do dzieci w każdym wieku – od 3 do 5 lat i 5 do 9 lat starych. Kupujący podkreślić, że główną zaletą modeli – bezpieczeństwo, które zapewnia strukturę myśl-klatek i wysokość siedziska, które można regulować. Zdejmowane koła, koszyki i inne urządzenia, takie jak dodatki, spodoba się każdemu dziecku, a także stylowy design w swoich ulubionych kolorach dzieci.

Indywidualne podejście, nastoletnie rowery. Są one przeznaczone dla chłopców i dziewczynek w wieku 9-12 lat ma koła w 24 cal. Wszystkie modele są pomyślane w taki sposób, aby można było zmienić wysokość sztycy, kierownicy, aby zapewnić wygodne dopasowanie. Te modele maksymalny komfort i bezpieczeństwo, co jest ważne przy wyborze roweru dla dzieci. Wszystkie podzespoły i elementy zamocowane, więc nie można się martwić o bezpieczeństwo dzieci. Wszystkie modele tej marki posiadają unikalną geometrię, która bierze pod uwagę strukturę dziecka. Rowery dziecięce dla chłopców i dziewcząt będzie wspaniały dar i wielka konstrukcja pewien rozweselić każdego.

Dla poszukiwaczy przygód i miłośników gór

Marin oferuje luksusowe wybór rowerów, które zaspokoją wszystkie gusta. Tak więc, jeśli jesteś aktywny tryb życia, a nawet superaktywny, będziesz cieszyć się modela dvuhpodvesy. Są to rowery górskie z amortyzatorami dwa wstrząsy, które są łatwe do radzenia sobie z tak trudnym off-road, a przy kamienistej drodze i krętych górskich szlakach. W skrajnym rowerze Marin cena jest na pewno znacznie wyższa – może być tak wysokie, jak 100.000 rubli, ale bardziej uniwersalny model można znaleźć.

Przez użytkowników popularnych modeli i rowery należą do ulicy, która podkreśliła zwiększoną wytrzymałość konstrukcji ramy i kół, co pozwala na łatwe modele wytrzymać nawet duże obciążenia podczas wykonywania skoków i trików na rowerze. Te wytrwałych modele są dobre do jazdy na nartach w nie najbardziej typowych warunkach – na schody, parapety, specyficzne skoków (brud). Wiele dobrych opinii jako niezawodny i łatwy w użyciu, aby dostać rower Marin: Mount Vision XM6 27,5 „2014. Konstrukcja modelu przemyślany, dzięki czemu można stworzyć niepowtarzalny liczby upadków i uruchamia trasę, i nigdy nie spaść. Idealny dla tych, którzy nie mogą sobie wyobrazić życia bez ekstremalnych!

Dla maksymalnego komfortu

Jest to linia rowerów Marin, z których większość opinii. Prawdopodobnie dlatego, że modele te są przeznaczone dla amatorów łatwego ruchu miejskim po dobrych drogach do szkoły, lub po prostu podczas chodzenia. Wygodny rower Marin otrzymała Good dzięki wygodnym szerokim siedzeniu, elegancką ramkę, łatwe zmiany biegów. Głównym celem tego roweru – zapewnić komfort jazdy, a korzystnie na płaskiej powierzchni.

Główne rodzaje

W linii komfortu rowerach kilka podtypów:

  • Krążowniki: te modele są najbardziej spektakularne i żywe wśród przyjemności, która zapewnia niezwykłą zaokrąglone ramy, duże siedzisko oraz szerokie koła – ta kombinacja gwarantuje komfortową jazdę.
  • Hardtail-wygoda: w tych modelach nie ma tylny amortyzator, ale to było wygodne do jazdy, są uzupełniane przez widelca przedniego i miękkie siedzenia. Rowery przyciągnąć uwagę odporność na wibracje, trwałość i łatwość obsługi nawet na nierównych drogach.
  • Ruch: na długich trasach zbliży rowery, które mają silną klasycznej klatki, wyposażone w sztywną widełek, która zapewnia maksymalne przyspieszenie.