558 Shares 6785 views

Blacharz dzień – święto bez reszty

Stało się zwyczajem, aby skojarzyć frazę „Dzień …” z jakiegoś profesjonalnego wypoczynku, o konkretną datę kalendarza. Dzień blacharz – wyjątek. Jeśli tak jest i może być postrzegany jako święto, to tylko jako pracy trwającej „do ostatniego klienta.” Każdy w tym przypadku ze względu na kompletne zaskoczenie, gwarantując problemy (głównie dróg) i w pełnym wymiarze czasu chwalebne przedstawicieli tej specjalności.


Specyfika obchodów Dnia blacharza

Blacharz zawód, który wraz z zawodu woźny niedawno związane z przyszłością Losers, w naszych czasach to nie tylko popularne, ale także prestiżowe. W wielu punktach usługowych auto jest – jednym z najważniejszych.

Będzie trzeba odpowiednio rosną zwiększenie liczby pojazdów. W każdym razie, do czasu, gdy mają blaszane pudełko.

Dzień blacharz związane z nadejściem zimy, a raczej nawet z pierwszym śniegiem, czyli z pierwszym problemem dla kierowców. Liczba dni waha. I każdy obarczona wypadków drogowych dziennie nabywa nazwisko, że niektórzy ludzie podrażniona. Rzeczywiście, dlaczego nieostrożność służby ruchu (legendarne rosyjskie Trouble – głupcy i dróg) należy żartobliwie określane jako „Dzień blacharza”. I to „święto” poświęcił wiele humorystycznych wierszy, opowiadań, żartów. Oczywiste jest, że wszystko jest względne, a żart na ten temat nie predysponowane wszystkich.

Records 2013

Oczywiste jest również, że surowa zima, tym bardziej szczęśliwe dni będą przedstawiciele tej niezbędnej zawodu. Dlatego blacharz Day 2013 z powodu bezprecedensowej klęski żywiołowej złamał wszystkie poprzednie rekordy. Bardzo ciężki ze względu na nieustanne opady śniegu było w dniach 17 i 18 stycznia 2013 roku w mieście Riazań. Liczba wypadków przy przekroczeniu czasu normalnych parametrów. Rzeczy nie były lepsze w tym roku w Pietrozawodsk i Krasnojarsku, Nowosybirsku i Jekaterynburgu. Kraj jest w rzeczywistości najbardziej.

Oczywiście, wszystkie problemy, zwłaszcza te związane z naturą, zawsze przychodzą niespodziewanie. Przewidywania i przewidzieć nagłe obfite opady śniegu lub marznącego deszczu ciężko. Zwłaszcza, jeśli osoba mieszka poza miastem i transportu osobistego – to jedyny sposób, aby dostać się do iz pracy. To jest blacharz Dzień w jakiś sposób – zjawisko Narodowy, w tym stanu dróg, a rosyjskie „może”, a naturalne anomalie, a należące do operdelenie kraj.

Future Day blacharz

Oczywiście, wzywa do zmiany opon w czasie mieć wpływ i praworządnych kierowców stają się coraz bardziej, a piasek jest dostarczany w większości przypadków systematycznie. I wierzyć w cywilizowanych relacji na rosyjskich drogach, w jaki jest stan ich ruchu i usług w końcu zgodne z najwyższymi międzynarodowymi standardami, jest potrzebne. Dzień blacharz ale na szczęście dość duża liczba pracowników centrów usług w dającej się przewidzieć przyszłości nie odejdzie, a może dostać oficjalny status wakacje z określonej daty w kalendarzu.