536 Shares 8424 views

Griffin – Sen psa!

Na tle licznych wewnętrznych psów, takich jak Chihuahua, Yorkshire terriery i zabawki, samodzielnie utrzymać takie rasy jak gryfa – psy są małe, ale ma bogatą historię.

Te słodkie twarzyczki zachwyci ludzi na ponad 500 lat. Ale, niestety, w naszym kraju, ich popularność jest niewielka, pomimo prostoty treści uczniów, ich naturalnym urokiem i przyjazny charakter. Co kryje się pod ostry nazwie „Griffin”? Psy ras są trzy naraz dumną nazwą go: belgijski i Brussels Griffon i Petit-Brabant, jest też poczytano mu. Jak wynika z nazwy, miejsce narodzin małego pieska jest Belgia, chociaż są popularne głównie w Stanach Zjednoczonych.

Jak są psy? Bruksela i Griffons belgijskie są długowłosy ras. Pierwszy z nich – rudowłosa pies ze sztywnym włosy i brodę, co daje mu chytry wyraz pyska. Belgijski Sęp psów różni się od jego pokrewnego Bruksela jeżeli kolor powłoki – Belgom powinno być koloru z tan oznaczeniami. I tak, wszystkie te same oczy wyłupiaste, ta sama broda i wesoły dyspozycja dostępna. Natomiast trzeci kolega-Griffin różni się gładką krótkie włosy. Rasa Petit Brabancon jak bardzo młodych bokserów. Szczególnie zauważalne jest podobieństwo staje się, czy zwierzęta domowe przycięte uszy.

adaptacja filmowa Disneya z „Alicji w Krainie Czarów” jest chyba najlepszą ilustracją tego, co gryfa. Rośliny psa kwiat w ogrodzie rozmowy – to jest to. Jego okrągła główka ramy uszy i brodę jak trzepaczką bratków. Oto zabawny Griffin. Zdjęcia (pies z cute atrakcyjnym twarzy) pokazuje, kim jest naprawdę przystojny.

Co jeszcze można powiedzieć o tej rasy? Co jeszcze jest niezwykły Griffin? Te psy mają dobrą mentalność, która jest bardzo ważna dla zwierząt domowych. Charakter ich nieagresywne, ale nie można nazwać tchórzem. To jest naprawdę pies rodzinny. Griffin będzie dążyć przyjaźń z każdym z członków rodziny i innych zwierząt domowych. Dla osób w wieku psy te nie będą dostarczać kłopotów, ponieważ spacer stara się utrzymać tempo master spacer i poszukiwania nie zgorszenie, jako przedstawicieli wielu innych ras. Kolejny plus – uciążliwy i samowystarczalności. Są bardzo inteligentne, starając się nie powodować problemy dla właścicieli i może dobrze zrobić, aby bawić się, gdy host jest zajęty albo zmęczony. A oni idą jak spać na kolanach swoich właścicieli.

Ponadto, przedstawiciele rasy Griffin – pies dla dzieci i młodzieży. Oni nie są tak kruche i nerwowy jak that-terierów lub Yorkies, gdy są zwarte, wesoły i sami w duszy pozostają dzieci na długo. Z psem dziecko może nauczyć się odpowiedzialności i jednocześnie nigdy nie nudzi. Więc jeśli planujesz mieć małe zwierzę w mieszkaniu miasta i nie chcą cierpieć przed szkodliwym kruchość przyrody i histerii większości małych ras, zwrócił się do jednego z przedstawicieli małych psów belgijskich – griffons.