506 Shares 4288 views

Jak odzyskać dokument Word – praktyczne wskazówki

Jak odzyskać dokument programu Word, który nie miał czasu, aby zapisać? Z pewnością zdecydowana większość użytkowników systemu operacyjnego Windows okresowo stoi przed wyzwaniem nagle stracił i niezapisanych danych.

Szczególnie nieprzyjemne, jeśli chodzi o ważnych dokumentów tekstowych. Dzisiaj wydałeś mnóstwo energii na końcowej części pracy oczywiście, a jutro do przenoszenia jej do przełożonego? Dla ciebie to jest inspiracja, a napisałeś naprawdę inteligentne artykuł? Zrobiłeś raportu kwartalnego do swojego szefa i nie mają czasu, aby „uratować”? W każdym razie, problem utraconego dokumentu tekstowego jest bardzo nieprzyjemne. Czy sprawa ma swoje własne zaniedbanie, omdlenia lub komputer spalone. Tutaj w tym momencie każdy z nas przynajmniej raz w życiu, i zastanawiał się , jak przywrócić dokument programu Word. W rzeczywistości, aby rozwiązać ten problem jest dość prosta. Więc nie panikuj, odzyskiwanie dokumentów – nie jest to najtrudniejsza czynność, twoje bezcenne teksty odzyskać życie. Tak, istnieje wiele sposobów, ale nie wpłynie na pomysłowe. Nie każdy ma czas i ochotę do demontażu złożonych systemów. Zastanów się tylko trzy najprostsze z nich.

Jak odzyskać dokument Word. Jedna opcja

W lewym górnym rogu pustego dokumentu otworzyć menu „Plik”, a następnie wybierz polecenie „Otwórz” i znaleźć utracone pliki. Następnie klikamy na ikonę znajdującą się po prawej „Otwórz lokalizację pliku” i na nowo spadł menu wybierz polecenie „Otwórz i napraw”. W tej części użytkowników są spełnione. Najczęściej tekst zostanie przywrócony. Jednak ta metoda nie zawsze jest odpowiednia. Z powodu upośledzenia kodowania pliku zostanie otwarte, ale mogą pozostać nieczytelne.

Jak odzyskać dokument Word. opcja druga

Jeśli nie można przywrócić plik powyższej metody, można spróbować wszystko jedno, aby znaleźć pośrednią kopię pliku na komputerze. Aby to zrobić, musimy otworzyć menu „Start” wybierz zadanie „Szukaj” i spróbować znaleźć pliki z rozszerzeniem „WBK”. Faktem jest, że podczas pracy z edytorem programu Word kopiuje i zapisuje je na dysku C. Jeśli plik zostanie znaleziony, spróbuj uruchomić go poprzez Słowo. Może to pomoże.

Jak odzyskać dokument Word. opcja trzy

Jeśli wyszukiwanie i WBK-dokument nie pomogło informacji ratunkowego, to najprostszym sposobem jest włączenie do wyszukiwarki i znaleźć jeden z darmowych narzędzi przeznaczonych tylko do przywracania dokumentów. Nazywamy te trzy proste programy: Word Repair Wolny, Naprawy Moje Słowo, Biuro naprawić. Narzędzia te nie wymagają instalacji. Po uruchomieniu któregokolwiek z nich, zostanie poproszony, aby określić plik do „ożywienia”, a następnie zostanie podany wynik. Będzie to lista nazwisk, z których trzeba wybrać prawo.

Tak, że takie problemy nie wystąpią w przyszłości, najbardziej rozsądny sposób – jest, aby skonfigurować program Microsoft Word, aby automatycznie zapisać. Często zdarza się, że to pomoże w przyszłości uniknąć pytania o tym, jak odbudować tekstu dokumentu. A nawet jeśli nie całkowicie rozwiązać wszystkie problemy, ale w przyszłości będą one wygładzić znacznie.