101 Shares 9956 views

Evgeny Korolev – przyszłość tenisa kazachskiej?

Evgeny Korolev, młody początkujący tenisista, pokonał już czcigodny przez czas sportowców. Ze względu na jego zwycięstw nawet piękniejsze nad byłej pierwszej rakiety świata. Przez długi czas, prorokował wielką przyszłość tenisa. Ale w miarę upływu czasu, Eugene udało obywatelstwo w nadziei na osiągnięcie jeszcze większego sukcesu, ale plany te nie były przeznaczone do marzeń tak daleko. Więc kto jest rzeczywiście Korolev Evgeny i czego oczekiwać od swoich przyszłych występów?

Początek kariery sportowej

Podobnie jak większość nowoczesnych tenisa, Korolev Evgeny bardzo wcześnie robi swoje pierwsze kroki w tym sporcie. Po raz pierwszy na korcie tenisowym, uderza on w wieku czterech lat. Rodzice Eugene prawdopodobnie pod wrażeniem sukcesu kuzyna Jenny Anny Kurnikovoy. Matka tenisistki – siostry. I, najprawdopodobniej, rodzice widział kariera Gene nie mniej udany niż pierwszy kuzyna. Zwłaszcza, że wiele młodych tenisie Eugene okazało się całkiem dobrze, a wielu uważa, że jest wschodzącą gwiazdą rosyjskiego tenisa.

sukces sportowy

Pierwsze kroki w profesjonalnym tenisowym Korolev Evgeny sprawia, że do pretendentów w Niemczech w wieku piętnastu lat. Gdzie przeniósł się z rodziną, gdy miał zaledwie dziesięć lat. W 2005 roku zaczyna regularnie wykonywać na turniejach ATP Tour. A postęp młodych tenisistów w tym czasie było oczywiste dla wszystkich. Postęp ten trwa aż do 2010 roku, kiedy zawodnik zdecyduje się zmienić obywatelstwo i zaczyna działać pod szyldem Kazachstanie. Wielki sukces w karierze tenis Korolev Evgeny osiągnie. W 2009 roku zajmuje najwyższą pozycję 53 w światowym rankingu i stać się czwarty Rosyjska rakieta tenisowa. W tym czasie grał w jednym turnieju tenisowego ATP Tour Finals, a ponadto zdobył pięć rywali. Trzyma wygrywa wobec tych czcigodnych graczy jak Marat Safin, Nikolay Davydenko, Robin Söderling i Stanislas Wawrinka.

Przejście do reprezentacji Kazachstanu

W 2010 roku, Evgeny Korolev, sukces tenisowy, który jest tak jak wielu rosyjskich fanów sportu, decyduje się na zmianę obywatelstwa rosyjskiego do obywatelstwa Kazachstanu. W ciągu zaledwie kilku lat, zanim ta sama ścieżka obchodzony przez niektórych rosyjskich tenisistów, powołując się na fakt, że rosyjski zespół praktycznie żadnych perspektyw.

Tak samo Korolev Evgeny. Po tym przejście zaczęła spadać stopniowo w grze, i wyjechał pierwszej setce najlepszych tenisistów ATP. A w 2013 roku jednym z kazachskim bukmacherów oskarżenia o udział w ustawianie meczów. Do tej pory w 1857 roku tenisista odbywa się w ATP rankingów i ledwo działa w konkursie. Czy sportowiec wzrośnie po obiecującym jak feniks z popiołów, przyszłość pokaże.