133 Shares 4010 views

Motocykli „Stealth 450” i jego charakterystyka

Nazwa „Stealth 450” enduro dokładnie opisuje tę technikę – prosty, przeznaczony do jazdy terenowej i zwykłych drogach miasta. Model wygląd jest dość trywialne dla motocykli w tej klasie są: mocne ochraniacze z opony, zawieszenie z imponującą prędkością, lekkiej aluminiowej ramie, minimum plastiku.


Mimo korzystnego ilości motor wizualnie prawie nie różni się od 150 do 200 sześcienny sztuki klasy enduro. Motocykl Stels 450 nadaje się do amatorskiej jazdy na drogach miasta i kraju, a ozdobny profesjonalną wyścigi na specjalnym torze.

charakterystyka

Każdy, kto myśli o zakupie tego modelu, zainteresowany przede wszystkim jego właściwości użytkowych. „Stealth 450” ma dość dobrą wydajność, gdy jej stosunkowo niewielką cenę.

wykładniki

wartość

Wymiary (długość, wysokość, szerokość)

2,32 x 1,30 x 0,83

suchej masy

117 kg

full speed

150 kilometrów na godzinę

Pojemność zbiornika sześcienny

8,5 l

motor

1 cylinder 4-udar, 449,4 cm3

moc

30L. a. (7500 obr / min)

początek

Elektryczne / RW

hamulce

dysk hydrauliczny

Przednie zawieszenie

widełki teleskopowe (zawieszenie 2)

zawieszenie tył

Wahadło (1 absorbera)

Adresatami

Motocykl „Stealth 450” ma bardzo imponującą moc enduro. Zazwyczaj przybysze nie realizują taki środek, często ten model jest pod siodłem pilota, który ma już doświadczenie z prowadzenia pojazdów mechanicznych. Jednocześnie, potencjalny właściciel należy rozumieć, że ten model jest mało poważny konkurent dla technologii japońskiej i niemieckiej. Jest to opcja budżet dla tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na rowerze od poważnego producenta.

Silne Motocykl twarzy "Stealth 450" (Enduro)

Recenzje właścicieli zawsze pomaga wątpliwości kupującego do podjęcia ostatecznej decyzji. Większość właścicieli pozytywnie o ergonomii modelu. Jego stosunkowo lekki jest właścicielem dobrej służby na drogach. Rower zwinny, jego wysoka zwrotność umożliwia pokonanie przeszkód. Pochwały niezawodność hamulców. Wielu powie, że pilot wygodne dopasowanie.

wady modelu

„Stealth 450” (Enduro), których opinie nie zawsze są zgodni w uczucie zawsze pewny siebie. Ale droga jest mokra, lepka glina, nieprzejezdne błoto – to nie jest dla niego. Sterowalność jest znacznie zmniejszona. Niektórzy właściciele myślą pojemność zbiornika jest zbyt skromny.

Nie każdy lubi jego wygląd, wyraźnie nawiązuje do słynnego rowerem od „Honda CRF 450X». Ale w świecie istnieje zbyt wiele rowery budżet, podobne do modelu (na przykład Forsage 450), aby móc mieć poważne rozmowy na temat indywidualnego stylu.

Przy zakupie nowego motocykla „Stealth 450„warto zobaczyć nie tylko wygląda dokładnie, ale także zajrzeć do środka. Doświadczeni zawodnicy powinni demontować urządzenia i wyciągnąć śruby. Na schodzili modele liniowe montaż często nie znaleziono zbyt dobrze rozwinięta wierzchowca. Problem został rozwiązany, to wystarczy, aby majstrować z nowych ubrań kilka wieczorów.

Jeśli kupisz rower w kabinie, skorzystać z okazji do jazdy próbnej. Pomoże to uczynić najbardziej obiektywny pogląd na temat tego Enduro marki.