397 Shares 4065 views

Anime D. Grey-man: znaków ze zdjęciem

Anime każdy rok zyskuje coraz większą popularność w Rosji. Różnorodność jego rodzajów i gatunków wszystkich wzrasta. W tym artykule będziemy mówić o niedawno wydanej anime na podstawie mangi o tym samym tytule, – D. Gray man Hallow. Postacie, które migrowały ze stron papieru na ekranie, po prostu znaleźć zespół wentylatorów. Tych bohaterów coś zwracamy szczególną uwagę.

czarny Zamówienie

W centrum opowieści jest organizacją religijną Czarny Zakon. Został on stworzony specjalnie do walki z armią Akuma i skierował ją Tysiąclecia Earl. Jest to główny wątek powikłaniem anime D. Gray człowiekiem. Znaki należące do Zakonu, podzielone na kilka zespołów: egzorcystów, generałów, centrum, poszukujących i innych egzorcystów. W różnych częściach świata, istnieją oddziały organizacji, w sumie 7: morskie, Azji, Bliskiego Wschodu, Europy, Afryki, Ameryki Północnej, Yunzhnoamerikansky.

Zakon kieruje Center, zlokalizowany w Watykanie.

Organizacja ma następujące cele:

 • Przezwyciężyć rodzinę Noego i Millennium Earl.
 • Znalezienie fragmenty czystej siły (Boga kryształy). Jest używany do walki z Akuma.
 • Edukacja dla mediów używać czystą siłę.
 • Znalezienie sercach.

Allen Walker i Nea

Allen – bohater anime. On posiada czystą moc bardzo rzadkiego rodzaju pasożyta, który jest w lewej ręce. Jego nauczycielem był Krzyż Marian, General Czarny Zakon.

Na początku imprezy Allen 15 lat. On jest zwiastunem narodzin czystej siły, co jest rzadkością. Z powodu tego daru rodziców został opuszczony i podniósł mu Mans, przybranego ojca. Allen nazywa psa z człowiekiem, a kiedy zmarła, chłopiec zabrał do swojego pseudonimu. Do tego momentu wszyscy nazywali go Imbir Ryzhikov. Po śmierci Mana, wszedł do czynienia z Tysiąclecia liczyć i został prawie zabity. Ale zyskał zdolność dostrzegania dusze Akuma. Po tym incydencie, był w Czarnym Zakonie.

Dość ambiwalentne chwile tam w mandze i anime D. szaro-człowieka. Postacie Nea wśród nich są często sprzeczne. Tak więc, między innymi, w Allen mieszka XIV Noe, nazwany Nea które stopniowo budzi się i przejmuje kontrolę nad ciałem bohatera. Invader rozmowy z Allen, a nawet powiedział, że byli kiedyś znajomy.

Lenalee Lee

Na początku anime Lee miał 16 lat, ona jest egzorcystą. Zawarte w zespole Kanda, Allen i śpiączki. Ona jest najbardziej spokojny i wyważony w anime D. Gray-man. Postacie River – jej mentor – wśród nich są bardzo przyjazne dziewczynka.

Zakon Lenalee hit małe dziecko, gdy ujawniła swój związek z czarnymi butami. Początkowo to miejsce wydawało się jej więzienia, ale znalezienie nowych przyjaciół, ona zmieniła zdanie. Zamówienie zostało do domu Lee, że jest gotowy do obrony, nie wiem co. Bardzo lubił brata swego, którego. On lubi gotowania.

Jego siła leży w czystej czarne buty wykonane ze stali. Dają mu niesamowitą siłę i szybkość. W pewnym momencie, siła ta jest rodzajem techniczny zaczął się dziwnie zachowywać, a jej serce zaczęło przejmować. Jednak później okazało się, że jest to po prostu ewolucyjny proces czystej energii, która dała Lee krystaliczne zdolności.

Lenalee z wielką starannością wszystkich członków Zakonu i jest blisko do serca ich postrzeganej awarii. Jednocześnie nie lubi, gdy inni widzą swoją słabość i próbuje w każdy możliwy sposób, aby ukryć nawet najbardziej poważne obrażenia znajomych.

Lavi

Lavi 18 lat, był najmłodszym Bookworms. Lavi – jeden z głównych bohaterów D. Gray-man (anime). Postacie dostrzec go bez szczególnie poważne ze względu na nieostrożne i lekkomyślnego zachowania, często zakochuje, dziecko jest zadowolony w każdym szczególe. Mimo to jest bardzo inteligentny i obdarzony fenomenalną pamięcią.

Lavi nie pamiętał jego prawdziwe imię i przeszłość. Ponieważ wychowanie dziecka wziął mól książkowy, celem jego życia widzi prezentację historii na papierze. Mimo młodego wieku, można zobaczyć 48 wojen, wojna z Akuma 49. był dla niego.

On jest również nosicielem czystej siły, która jest zamknięta w ogromnym młotem imieniem Tezeusz. Broń, z wyjątkiem siły bojowej, Lavi daje zdolność do latania. On – jeden z nielicznych, którzy wiedzą, jak korzystać z pieczęcią Elements. Na prawe oko nosi bandaż, którego celem jest niejasny. Podczas jednej z walk wejść w rękach nielegalnego handlu jądrowych, które są wszczepiane do organizmu pasożytów.

Kanda Yuu

Anime D. Grey-mężczyzna, którego znaki są przedstawione w tym artykule, została wydana dopiero w 2016 roku, ale manga pochodzi z 2014 roku. To wyjaśnia, dlaczego tak rozmieszczone znaki biografii.

Kanda Yuu – osiemnaście lat młody człowiek, egzorcystą. Jego związek z zespołem jest dość trudne, ale Lenalee nie mógł znaleźć wspólnego języka z Yuu. W swoim pokoju, trzymane klepsydrę, która jest zamknięta w lotosu. Pokazują one, jak bardzo mu potrzebne do życia. Obdarzony niesamowitymi zdolnościami regeneracyjnych, więc jest to bardzo trudne do pokonania. Jego mentorem był generał Tedolla.

Od pierwszego spotkania z konfliktem Allen zaczął między bohaterami, którzy nigdy nie przestali. Kanda stara się wykazać swoją siłę i wyniosłą niezależność, mimo pozornego chłodu, często tracą głowę i zatrzymując się myśleć o konsekwencjach. Tak więc, w trakcie nauki włoskiego, był ciężko ranny, ale wracając do pęd do walki, zapominając, że ważne odcinki Czystej życie i człowieka niż do pokonania wroga. Popełnić błąd uniemożliwił mu Allen, że tylko zwiększyły swoją rywalizację.

D. Gray człowiek, znaków, Noe, a rodzina Noego

rodzina Noego – grupowanie służąc Tysiąclecia liczyć i przeciwstawnych Czarny Zakon. Według legendy, 7000 lat temu między hrabią i serca jest czysta moc walka odbyła, w których zwycięstwo było po stronie światła. Podczas bitwy, świat został zniszczony, a następnie 12 osób, nazywających siebie apostołami Lis, stając się jak Adam, stały się przodkami nowej ludzkości. Dlatego wszyscy ludzie mają geny „Noah”, a następnie co roku do 12 tysięcy ludzi, siła ta budzi. Każdy z 12 apostołów, stanowi szczególny aspekt osoby lub życia Noego. Ich celem – aby utrzymać liczbę i pomóc w walce z czystej siły.

rodzina Noego – najpotężniejszy wróg w grupie D. Gray-man. Postacie grających role apostołów, nie mniej silne niż członków Czarnego Zakonu. Ich pokonać tylko czystą energię. Jednak Noi, z kolei, może zniszczyć tę moc. Wszystko Noi, z wyjątkiem 14, bezkrytycznie posłuszni policzyć i lojalny wobec niego, ale traktowane inaczej. Niektórzy nazwali panem inni pozwalają sobie na poufałości.

tysiącletni hrabia

Głównym czarnym charakterem anime D. Grey-man (osobistości, z nielicznymi wyjątkami, mają wyraźny podział na dobrych i złych). Jest on pierwszym apostołem, jego imię – Adam. Oszustwo przemienia cierpienie z cierpieniem ludzi w Akuma (demon), tworząc dla siebie armię.

Poza widok wykresu jest bardzo nietypowy i groteski. Przypomina angielskiego dżentelmena: jego postać okrągłości; On ma na sobie płaszcz, kapelusz i binokle; osoba, nawet gdy płacze nie pozostawia się do uśmiechu.

Przed wykres publiczność występuje w dwóch rolach. W rodzinie Noego, jest przyjazny i zabawny. To wygląda jak szczęśliwy i przyjazny wuja. Druga strona charakteru związanego z sadystycznych skłonności, objawia się, gdy jest on bawi się z życia ludzi.

Liczyć chistoploten i zawsze obserwując jego strój. On przywiązuje ogromną wagę do dekoracji na kapelusz – za każdym razem w kolizji z Zakonem można zobaczyć coś nowego. Nie pozostawia parasol nazwie L'Heureux. Tysiąclecia w stanie przekształcić go mieczem. Liczyć bardzo łatwo zranić, a nawet ataki bezpośrednie nie powoduje żadnej szkody dla niego.

droga Kamelot

nastolatek droga przedstawiany w anime D. Gray-man (postacie z przedstawionych w tym artykule zdjęcie), niemniej jednak jest to najstarszy Noego. Camelot reprezentuje wymarzony listopada, będąc 9-ty apostołem. Jest wyposażony w ogromną liczbę nadprzyrodzonych zdolnościach, począwszy regeneracji, a kończąc na zdolność do podróżowania pomiędzy światami. Ma słabość do krwi i słodyczy. Jako broni używa strzałki wykonane z wosku.

W zwykłym życiu Droga nie różni się od innych ludzi. W domu, ona wymaga większej uwagi i inaczej uchyla się od wykonywania różnych zadań domowych. Droga nawet uczęszcza do prywatnej szkoły. Jednak pomimo tego zewnętrznego dziecinności, jest bezwzględny i okrutny, uwielbia oglądać cierpienia swych ofiar.

Z resztą apostołów dodała zwykłe relacje rodzinne. Droga do wszystkich braci i sióstr. Jest ulubionym hrabiego. Odżywia pewną sympatię dla Allena.

Inni członkowie rodziny w listopadzie (D. Gray man)

Lista znaków należących do rodziny:

 • Tiki Mikk – trzeci Apostoł, uosabia zabawy Noego. Krwiożerczy i okrutne. A w ludzkiej postaci sprawia wrażenie niedawnej beztroskim facetem.
 • Debitto i Dzhasdero – braci, 10-go i 11-go apostołowie zawierać więzi Noe.
 • Lulu Bell – 12. Apostoł uosobieniem namiętności Noego.
 • Czternasty lub Nea był kiedyś wygnany z zdrady rodziny. Druga generacja Noego.
 • Trayd – 2nd apostoł uosabia sprawiedliwość Noego.
 • Sheryl Camelot – ucieleśnia pragnienie Noego, 4th Apostoła. On jest przybrany ojciec Szlak.
 • Skrzypek – 6 apostoł, działa jako geniusza Noego.
 • Mercier – 7 apostoł uosabia współczucie Noego.
 • Skóra Borik – uosobieniem gniewu Noego, 8 apostoła.
 • Vayzli – utożsamiane z mądrością Noego, 5th apostoła.
 • Maitra – najbardziej tajemnicza trzynasty apostoł, nikt nie wie, jak on wygląda. Jest ucieleśnieniem talent Noego.

W anime i mangi, gdyż istnieje wiele drobnych i epizodyczne postacie.