892 Shares 8223 views

Listy rosyjskich humorystyczne audycje i Ukraina: najbardziej popularne

Życie bez humoru jest nudne i monotonne. Każda osoba wystarczy śmiech i radość. Dla niektórych jest to spotkanie z przyjaciółmi, dla kogoś wieczór z rodziną, a ktoś, kto lubi spędzać czas samotnie, studiując listę programów humorystycznych.

Faktem jest, że humor i śmiech przedłuża życie zarówno duchowo, jak i fizycznie, i to zostało udowodnione przez naukowców. Z humorem w życiu jest łatwiejsze do przezwyciężenia przeszkody. Ale to naprawdę nie o to chodzi. Ten artykuł będzie mówić o dzisiejszy najpopularniejszym komedia pokazuje w telewizji, zarówno rosyjski i ukraiński.

Humor w rosyjskiej telewizji

Wielu Rosjan oglądać humorystyczne programy na TNT. Lista najpopularniejszych programów nie jest bardzo duży. Wśród nich są przede wszystkim te, które opierają się pochodzić z „drink” lub „Comedy Club”.

Kluczem do takich programów należą: "Comedy Club", "HB", "Stand Up", "Comedy bitwy" i "Nasza Russia". Wszystkie te programy telewizyjne są nadal w telewizji i mają wysokie oceny. Spójrzmy na każdy z nich krótko.

Comedy Club

Sam program – film o problemach montażowych, które wychodzą co tydzień. Występ można zobaczyć różne formy humoru – satyrę, rozstawne, scena-miniaturowy humorystycznych piosenek i wiele innych. W programie zaproszono gwiazdy rosyjskiej i to nie tylko muzyki pop, która jest również czasem udziału w komicznych krótkich spektakli czy dialogów.

Program "Comedy Club" pierwszy wyemitowany w 2005 roku, w dniu 23 kwietnia. Pierwszy sezon składał się z 52 zagadnień. Zaczęło historię transmisji raczej prymitywne ozdoby, to jednak udało się zdobyć zainteresowanie wielu. Twórcy stają uczestnicy programu stają producenci Garik Martirosyan i Arthur Dzhanebekyan. Oczywiście, w tworzeniu uczestniczył jeszcze wiele osób z ciekawymi pomysłami i oryginalny pomysł na temat przyszłości serialu.

Podstawowy zespół ten transmisja składa się z już znanych artystów jak Garik Martirosyan, Paul "Snowball" Will, Garik "Bulldog" Kharlamov Timur "Kasztan" Batrutdinov Roman Yunusov, Aleksiej Likhnitsky, Dmitry "Lyusok" Sorokin Vadim "Rambo" Galygin Timur Rodriguez, Maks Perlow Tahir Mammadov Egor Aleksiejew i wiodącym programem Artashes Sarkisjan. Później, w 2006 roku, Alexander dołączył do zespołu "A" Revva, Sergei Immortal i Alexander Nezlobin.

Warto zauważyć, że pomimo wielu różnych pokazach na TNT dzisiaj są najlepsze rosyjskie transmisja humorystyczny. Rosja Lista administruje It "Comedy Club".

W tej chwili znajduje się telewizor z 11 sezonu. Większość „pionierów” było pokazanie, co prowadzi go do 6 sezonu Garik Martirosyan.

wstać

Warto również zauważyć, show Stand Up oddzielnie. Format show jest trochę jak „Comedy Club”, ale jest bardziej zrelaksowany programu, na podstawie gatunku stand-up humoru – konwersacyjny gatunek monolog pojedynczego wykonawcy przed publicznością, która obejmuje zagadnienia bliskie każdemu.

Prowadząc ten show jest Ruslan Bieły. Każda nowa edycja show opiera się na konkretnej fabuły w programie proszone są o nowych artystów, którzy mogą spróbować swoich sił na scenie.

Show Live przyszedł w 2013 roku.

"HB" -show

Kolejna wystawa, opublikowane w 2013 roku, uzupełnia listę programów humorystycznych – „HB”. Program według scenariusza Javid Kurbanov Alexander Onipko i Artem Sizykh.

Składa się MNOGOseriynoye pokazuje z różnych szkiców z deputowanych, „wilkołaki w pagony”, kowbojów, spółek naftowych i wielu innych, które przeplatają się z prawdziwymi scenami z życia i Garik Timur.

Wszystko główną rolę w spektaklu w wykonaniu Garik Kharlamov Timur Batrutdinov. Również w obsadzie Paul Zubkowa, Zlata Terekhova Nikita Promsky Elena Epikhina Darya Smirnova, Evgeniya jarzębinogrusza, Ekaterina Berlinskaya i Vladimir Sychev.

Ukraińska komiks transmisja: lista

Wśród ukraińskich transmisji ma również niektóre z najbardziej popularnych i kochany przez wszystkich. Lista komedii pokazuje Ukraina LED „czwartą wieczór” i „Wieczór Kijów”. Twórcy obu programów są uczestnikami ostatniego 95 KVN kwartale Krzywy Róg. Dziś jest to odrębny zespół specjalistów „Studio Kvartal-95.”

„Czwarta Evening” został ustawiony format jego show jako „inteligentne” humoru. Program grał dużo zabawnych scen z życia, jak polityka, kultura i wiele więcej. Wiele osób o nowościach w świecie będzie wiedział, dzięki „Evening kwartału.” Show gwiazdy są zaproszeni do wzięcia udziału w pokojach, a po wykonaniu swoich utworów na scenie.

Format „Evening Kijowie” trochę innego. Istnieją dwa wiodący – Vladimir Zelensky i Valery Zhidkov. Studio zaprosił gwiazdy i ludzie różnych zawodów, którzy wzięli udział w losowaniu, zwyczaj sfałszowanych sytuacjach, wyznań miłości i wiele innych rzeczy, które miały miejsce z powodu zespół „Evening Kijowie”. W studiu, oglądać filmy i omówione z bezpośrednimi uczestnikami sytuacjach. W arsenale transferu jest jeszcze wiele innych niespodzianek, w tym słynnej parodii reklam, filmów i klipów wideo.

Innym popularnym ukraiński program telewizyjny – „rozśmieszaj mnie”. Lista humorystyczne programy Ukrainie nie można go wykluczyć. Ten show jest otwarte dla wszystkich tych, którzy chcą spróbować swoich sił. Celem programu jest przyjść do studia z pokojami i przygotowane przez jedną minutę, aby spróbować zabawić dwóch komików (Vladimir Zelensky jest stałym członkiem jury, a drugi był Michael Galustjan i Jewgienij Koshevoy w zależności od sezonu).

Gospodarzem pokazu był pierwszym Dmitry Shepelev, a po nim był Wiktor Wasiljew. W głównej odpowiedzialności monitorować uśmiechy komików i nacisnąć przycisk, gdy zauważył uśmiech. Jeśli w pierwszej minucie komików śmieszność, uczestnicy otrzymują kolejną minutę na własne ryzyko i możliwość wycofania pieniędzy lub kontynuować, aby spróbować wygrać główną nagrodę programu.

Humorystyczny przekaz TV (lista)

Dlatego biorąc pod uwagę powyższe, można zrobić listę najważniejszych programów telewizyjnych i uzupełnić go o innych humorystycznych pokazów, które można zobaczyć na ekranie telewizora.

Przedstawiamy 10 najpopularniejszych programów ukraińskiej i rosyjskiej telewizji:

  1. Comedy Club.
  2. Stand Up.
  3. HB pokaz.
  4. Komedia bojowa.
  5. Nasha Russia.
  6. Wieczór kwartał.
  7. Wieczór Kijów.
  8. Rozśmieszaj mnie.
  9. Kto jest na górze?
  10. Dzieła Yukrayna.