116 Shares 2739 views

Różaniec ręce – szybko i łatwo!

Urządzanie terenu podmiejskiego – to pragnienie wielu domów, a oni stosują różne sposoby, aby zakończyć transformację krajobrazu. Na przykład, unikalny obszar ogrodnictwo dodatek będzie ogród różany, stworzony własnymi rękami. Co może być lepsze niż tych niezwykłych roślin, które mają niesamowity wygląd i wydzielają taki słodki i delikatny zapach?


Cechy kwiat łóżko róż

Prawdopodobnie każdy ogrodnik wie, że ta kultura jest uważana za królową flory. Efektowny, dumny i piękny – wszystkie te epitety są wyraźnie część róży. Różaniec z rękami nie jest konieczne, aby stworzyć zupełnie tego kwiatu, bo z nim każdy skład będzie stylowy i jasne. Przed wyposażyć taki kwiat, trzeba myśleć o trzech rzeczach: Wybór odmian róż, definiowanie rozwiązań stylistycznych oraz wybór innych roślin. Po różaniec powinien być nie tylko jasne i teksturowane, ale harmonijny, ze pierwsze skrzypce w tej strukturze kompozycyjnej powinna odgrywać wzrosła.

Wybierając styl

Nowoczesna konstrukcja sugeruje, tworząc krajobraz różaniec w ręku dwa kierunki w stylu:

  • Regular – to zwykły układ kwietników o różnych kształtach, które z frędzlami, na przykład cegłę. Najważniejsze w tej decyzji stylu – kij surowość kształtów jasno. Jako dodatkowy dekoracji można użyć trawiasta trawnik lub ogród ścieżki.
  • kierunek krajobraz bardziej twórcze, bo można sadzić róże w dowolnej kombinacji i żadnych ocen. Ten różaniec domek (Własnymi rękami, aby stworzyć to proste!) Będzie harmonijny wygląd obok stawu.

Gdzie znajduje?

A Place w klombie powinny być słoneczny, jasny, i chronione przed wiatrem i deszczem. Rose – Żartobliwe roślinę, która kocha połączenie cienia i słońca. Przed dokonaniem ogród różany własnymi rękami, należy zwrócić uwagę na cechy stronie: kwiaty będą dobrze rosną na piaszczystej glebie gliniastej lub odsączone, ale gleba glina będzie trzeba rozcieńczyć piasku lub torfosmesi. Zazwyczaj różaniec umieszczone w tej stronie części gdzie zabudowy Powierzchnia reszta: weranda, ganek, taras, lub po prostu altanka.

kilka sztuczek

Różaniec z rąk do budowy jest dość proste, ponieważ cały proces jest zredukowana do zaledwie kilku czynności. Po przygotowaniu ziemię wykopano głębokość wgłębienia wynosi więcej niż 60 cm, w dół docelowa jest osadzony korzenie krzewów posypane mieszanina składników odżywczych po cięciu jest dobrze jest, to musi być podlewane. Warto pamiętać lokalizację róż: niewymiarowe powinny wylądować na pierwszym planie klombu i wysoki i kręcone – na plecach.

Można utworzyć kompozycję różnych odmian róż: dzikie, płazy, gryadkovyh, Hybrid Tea, wspinaczka, park i ogród. Ponadto, możliwe jest, przy użyciu akcentami iglaste (np tuja lub owca) lub wysoki rośliny wieloletnie. I nie zapomnij o harmonii kolorów – połączenie z nich pozwalają na stworzenie naprawdę piękny i jasny kwiat łóżka, które ozdobią każdy obszar ogrodnictwa.