108 Shares 2411 views

Zastanawiam się, co sprawia, że „Tsitramon”?

Nowoczesna apteka tak pełen różnych leków, aby zrozumieć, że czasami jest to bardzo, bardzo trudne w każdym z nich. W tym artykule chcę mówić o od tego, co pomaga „Tsitramon”: w jakich sytuacjach lepiej jest używać, a kiedy lek jest lepiej umieścić na najbardziej odległą półkę.


struktura

Pierwszą rzeczą, aby zrozumieć skład środka terapeutycznego. Więc jakie są składniki aktywne działają tutaj, pomaga ludziom radzić sobie z pewnymi problemami?

 1. Aspirynę – ma działanie przeciwgorączkowe i przeciwzapalne przeciwbólowo. Ważne byłoby fakt, że aspiryna zapobiega tworzeniu się skrzepów krwi i poprawia krążenie krwi w miejscach ich możliwego wyglądu.
 2. Kofeina – to przede wszystkim wzmacnia działanie aspiryny jako środka przeciwbólowego. Ponadto, substancja hamuje aglutynację płytek, i aktywuje umysłowe i fizyczne, procesy zachodzące w organizmie.
 3. Paracetamolu – pełni ważną funkcję zapobiega prostaglandyny – substancje, które uczestniczą w powstawaniu bólu i zapalenia).

Można to zrobić mały prosty wniosek, że lek jest przeznaczony do zwalczania bólu, to znaczy Jest lekiem przeciwbólowym. W odniesieniu do postaci uwolnienia leku „Tsitramon” często sprzedawane w postaci tabletek, ale mogą się znajdować granulki, które muszą być rozcieńczane w wodzie, a także kapsułki, w razie potrzeby.

bóle głowy

Tak, z tego co pomaga „Tsitramon”? Przede wszystkim oznacza to, przeznaczony jest do zwalczania bólu głowy o różnym nasileniu. Ważne byłoby fakt, że lek ten może również pomóc z migreny – silne bóle głowy napadowe, które są związane z zastoju krwi w naczyniach krwionośnych, ponieważ ma wpływ na poprawę jej krążenie. Jednak należy stwierdzić, że w tym przypadku, lek prawdopodobnie nie będzie w stanie zabrać bólu całkowicie, choć będzie to znacznie osłabić.

ból zęba

Można również stosować lek „Tsitramon” od bólu zęba. Po ból w takim przypadku jest często związane ze stanem zapalnym (aspiryna pomaga substancji czynnej). Jednak zastosowanie tego leku może być jednorazowa wyłącznie jako środek przeciwbólowy. Właściwości lecznicze w takim przypadku tak nie jest, i to najlepiej ubiegać się o pomoc do stomatologa w celu pozbycia się przyczyn bólu.

„Dzień Kobiet”

Zdajemy sobie sprawę, na co dodatkowo sprawia, że „Tsitramon”. Tak, to warto wspomnieć o tym, że lek należy również kobiety, które cierpią z powodu skurczów menstruacyjnych, który w medycynie nazywa algomenorrhea. Ten lek może pomóc złagodzić ból lub całkowicie lub znacznie je zmniejszyć.

bóle mięśni

Rozważmy następującą odpowiedź na pytanie, na co pomaga „Tsitramon”. Preparat ten może być stosowany na bóle mięśni i stawów. W takich przypadkach jest to świetny magiczna różdżka. Jednak należy stwierdzić, że przez długi czas, aby wziąć te tabletki nie powinno być, to asystent jednorazowa.

temperatura

Od skutecznego substancję czynną – kwas acetylosalicylowy, możliwe jest, aby wziąć lek „Tsitramon” temperaturę. Jednak w tym przypadku, to warto pamiętać, że jest surowo zabronione dać te tabletki do dzieci. W takim przypadku może wystąpić u niemowląt zespół Reye'a, który pociągnie za sobą ciężkie uszkodzenie wątroby i mózgu.

kac

Niektórzy ludzie są zainteresowani, czy możliwe jest, aby podjąć takie leki jak „Tsitramon” kaca. Warto powiedzieć, że lepiej tego nie robić. Po tym wszystkim, substancja aktywna jest paracetamol w stanie trafić i tak uszkodził wątrobę alkoholików i miłośników picia, i aspiryna zwiększa działanie aspiryny w przewodzie pokarmowym. Jednak konieczne jest wyjaśnienie, że bóle głowy i złe rzeczy stanem leku podczas kaca może pomóc, ale jakim kosztem? Warto dobrze myśleć.

Swego rodzaju „Ultra”

Prawie każdy lek ma swoje odmiany. Tak, można znaleźć słowo „Forte” w tytule „Express”, „Ultra”. Co to wszystko znaczy? Co to jest „Ultra Tsitramon” w odróżnieniu od „tsitramona” lek? Skład będzie jeden i ten sam, ale niektóre substancje (acetaminofen, na przykład) w pierwszym przypadku więcej. W tym przykładzie wykonania, lek przeciwbólowy jest silniejsze niż tylko pigułki „Tsitramon”. To jest cała różnica.

Zabronione!

Warto powiedzieć kilka słów o tym, kto jest surowo zabronione brać ten lek. Tak, to będzie następujące kategorie osób:

 1. Dzieci do 15 lat.
 2. Kobiety w ciąży i karmiące piersią.
 3. Pacjenci z zapaleniem błony śluzowej żołądka lub wrzodów.
 4. Ludzie z tą chorobą, takie jak jaskra.
 5. Cierpi na nadciśnienie.
 6. Ludzie, którzy mają zaburzenia snu lub bezsenność.
 7. Ci, którzy są uczuleni na co najmniej jeden ze składników.
 8. Chorzy na hemofilię.
 9. Pacjenci z niedoborem witaminy witaminy K.

Pamiętaj, aby powiedzieć o ludziach i że lek należy przyjmować z dużą ostrożnością. Tak więc, na jaką chorobę powinny ostrzegać gotów podjąć takiego leku jak „Tsitramon”?

 1. zaburzenia czynności wątroby (należy stwierdzić, że hepatotoksyczne paracetamol w dużych dawkach leku, może to prowadzić do zatrucia i ciężkimi chorobami wątroby).
 2. Dna (kwas acetylosalicylowy hamują wydalanie kwasu moczowego, który może wywołać atak nie tylko u pacjentów, a nawet u osób predysponowanych do choroby).
 3. Alkoholizm (co razem z alkoholem i po eliminacji warunki, takie jak kaca).