615 Shares 8788 views

Który zapewni obudowę wojskowej w Moskwie? Wojskowy dotacja obudowa

Przyjęty przez rosyjskiego rządowego programu dopłat do mieszkań wojskowych nabiera tempa. Potwierdzają to niedawne oświadczenie Siergieja Pirogov – Szef Obrony działu mieszkaniowego. Według urzędnika, to jest zawsze prawdziwe w odniesieniu do ludzi w formie emisji mieszkaniowego w 2015 roku zostanie pozytywnie rozwiązany, a do roku 2023 tematem braku metrów kwadratowych w dziale pod jego kontrolą w ogóle przestają być istotne. Biorąc pod uwagę fakt, że Ministerstwo Obrony Narodowej kierowany do radykalnego przekształcenia własności algorytmów, takie śmiałe plany są do zrealizowania.


Nacisk na zastąpienie naturalnych obowiązków bardzo namacalny pomocy finansowej, oczywiście uzasadnione. Tylko w ciągu ostatnich dwóch lat, listy oczekujących zmniejszyła się o prawie 2,3 razy. Podobne stawki przydziału mieszkań wśród wojskowych w nowoczesnej Rosji nie ma żadnych …

Hipoteka wojskowy jako alternatywnego programu monetyzacji

Wysokie ceny w nowych budynkach Pervoprestolnoj wiele lat nie wolno myśleć o własnym dachu nad głową, a nawet wyższych oficerów, nie wspominając o innych niż oficerów i zwykłych obrońców ojczyzny. I oto jest, długo oczekiwany i dobrą wiadomością dla serwisantów – nieoficjalny zakaz przydzielania mieszkań w stolicy jest usuwany. Co więcej, nie jest zupełnie nowe podejście do rozwiązania palących problemów. O której wojsko zapewni mieszkań w Moskwie (i nie tylko), każdy może nauczyć się infolinii Ministerstwa Obrony (lub skontaktować się z autoryzowanym przedstawicieli regionalnych organów kontroli wojskowej).

Istotą hipoteki polega na tym, że państwo płaci za froncie wojskowym długu bankowego, ale w tym samym czasie kredytobiorca stawia warunek: jeśli pójdzie do służby aż do spłaty kredytu, to będzie zmuszony do powrotu do budżetu całą kwotę plus odsetki.

Marzenia: ludzie w mundurach są Moskale

przywódcy kraju zdają sobie sprawę, że przy przyznawaniu mieszkań dla wojska – nadrzędnym celem. Zaufanie do przyszłego oficera – jest podstawą efektywnego wojska. Mimo zerwania starego systemu stojącej było ryzykowne, Ministerstwo Obrony celowo wziął ten krok. W rezultacie, jak mówią, jest oczywista: jeśli kilka lat temu, pułkownicy porucznik i ociężałe pomysł, i da to nawet opierając się na prawie metrów kwadratowych, zaczynając w lecie ubiegłego roku, kwestia jest nieco inna płaszczyzna: który zapewni zakwaterowanie w wojsku?

W już w pełnym rozkwicie wśród dystrybucji mieszkań czekających w tak zwanych domach wojennych Moskwie. Dobrym przykładem jest Levoberezhny dzielnice. Tutaj wprowadziła całkowicie nowe podejście: żołnierza (lub emeryta), to – potencjalny właściciel, zaliczka szacuje apartamenty mają zostać zbudowane, a następnie, w przypadku braku uwag, rozpoczyna proces rejestracji dokumentów.

Mini-miasto od podstaw, albo Wszystko dla wojska

Dzięki grupie firm „SU-155” północ-zachód od Moskwy (dzielnica Hovrino) dla około dwóch lat zmieniła się nie do poznania. Mówimy o całej okolicy od podstaw: ponad dwadzieścia domów z właściwego projektowania krajobrazu miejskiego i właściwego poziomu przyległym terytorium, ponad 4,7 tys nowiutkich mieszkań o łącznej powierzchni około pół miliona metrów kwadratowych ….

Pomimo faktu, że nowoczesne i komfortowe mieszkania dla wojskowych na ulicy na lewym brzegu Sekwany powstawał w tempie rekordowym, jakość pracy może być przedmiotem zazdrości wielu luksusowych budynków. Bez wyjątku, wszystkie domy są podłączone do mediów, mieszkanie wyposażone w hydrauliczne i kuchenek elektrycznych, wnętrze cieszy oko.

Szczególny nacisk położono na funkcjonalność budynków i ich optymalizacji energii: automatyczny system przeprowadzić rejestrację zużycia wody i ciepła są stałe monitorowanie sieci w domu.

Zalety mieszkania na lewym brzegu, czy tajemnicy domów seria I-155

Jeśli zdecydujesz się zaoferować zakwaterowanie dla wojska w Moskwie, lewym brzegu st, oczywiście, byłoby z konkurencją. Tak, na początku byliśmy skarg na słabą węzła transportowego. Ale projekt, zrealizowany w życiu grupy spółek „SU-155”, wyrównuje wszelkie wady zdalnego Hovrino. Dodajmy do tego wysoki dźwięk i izolację termiczną mieszkań, pochylnie na klatkach schodowych, wyciągi klasie biznes – dobrze, nic nowego budynki w stolicy Molzhaninovo? Pomimo faktu, że cena za metr kwadratowy znacznie poniżej elity.

2015-th: listy oczekujących są zredukowane wojsko …

Według Igora Łysenko – Zastępca Pirogov. – W tym roku ponad 22 tys wojskowi będą właściciele nieruchomości mieszkalnych. Osoby te zostały czekając na wyłączne prawo rodzimych ministerstwa wydawania nakazów mieszkaniu. Jednakże, wybrali inną drogę – skorzystał z programu subsydiów mieszkaniowych. kilka razy w mediach wyciekła informacja, że z powodu kryzysu mogą być cięcia funduszy na realizację projektu od 40 do 30 mld rubli. Ale w każdym przypadku, środki otrzymane od państwa powinno wystarczyć, aby kupić ładne mieszkanie w większości regionów.

Jeśli mówimy o tym, gdzie wojsko będzie zapewnić mieszkania w Moskwie w ramach programu, jest to wciąż ta sama ulica lewo bank – nowa „mała ojczyzna” czeka. Oczywiście, aby kupić za 8,6 mln rubli. trzypokojowe mieszkanie jest już mało prawdopodobne, aby odnieść sukces, tak, że głównym priorytetem – „kawałek kopiejki” i „odnushki”. Jednak nie możemy zapominać o najbliższej przedmieściach – na określoną kwotę jest w stanie zadowolić niestandardowe opcje. Tym bardziej, że subwencja nie nakłada żadnych obowiązków na miejscu geograficznym zakup domu / mieszkania.

Dzisiejsze realia: Obrona przestaje być budowniczym

środki budżetowe na budowę mieszkań instytucjonalnych dla wojska w latach 2016-2017 dwuletnim. To nie jest przewidziane. Obrona nie jest już gotów do gry w roli kuratora, a zatem subsydia mieszkaniowe – jest głównym i jedynym mechanizmem, za pomocą którego później będzie podział nieruchomości. Wojna w Moskwie przed końcem tego roku, będzie oferować resztki, czyli wszystko to, co w tej chwili dział (z powodu biurokratycznych opóźnień apartamentów i nie znalazłem ich prawowitym właścicielom w 2014 roku). Mówimy tu głównie o budynkach na ulicy Sinyavinskaya. Mieszkania nie jest bardzo dużo, a wybór jak Pirogov powiedział mały. Ale większość mieszkań w stolicy departamentu zasobów mieszkaniowych po prostu nie jest i nigdy nie będzie.

Dotacja wojskowy na obudowie. Dlaczego jest to opłacalne?

Stary i niewydajny system dostarczania wojskowych z obudowy przez długi czas wyczerpał się. Dowodem na to – tysiące oczekiwania, które przez lata obbivayut Rapids wysokich urzędów w poszukiwaniu sprawiedliwości. W związku z tym Ministerstwo Obrony inicjatywy, aby zapewnić jak najwięcej, aby uciec od celu budowy metrów kwadratowych i zmienić „naturalne” należności za pomoc finansową, wygląda naturalnie.

Zasiłek mieszkaniowy w wojsku – jest w rzeczywistości jeszcze tego samego kredytu bankowego. Jedyne zastrzeżenie, że środki pieniężne otrzymane musi być zawsze ukierunkowana na zakup domu / mieszkania lub budowy mieszkań na własną rękę. Nowy program w Rosji, a zatem, aby jakiekolwiek wnioski na temat perspektyw w kontekście rzeczywistego wpływu jego realizacji jest zbyt wcześnie. W każdym razie, możemy już zauważyć wiele pozytywnych aspektów:

  • wygląd rzeczywistych perspektyw dla młodych żołnierzy;
  • wolny wybór miejsca zamieszkania;
  • zmniejszenie czasu oczekiwania na nowe mieszkania;
  • motywowanie do młodszego pokolenia, by służyć w wojsku.

Dodatek mieszkaniowy dla personelu sił zbrojnych: widzialny do korzeni

Noclegi na hipoteki wojskowej – to program zaprojektowany w celu przyciągnięcia sektora bankowego. lwia część środków (80%) wymagany do wejścia do własności domu lub mieszkania, przydzielonych z budżetu federalnego. Nabywca spłaca tylko część wartości nieruchomości (zwykle około 20%).

Na kwotę dotacji wpływ dodatkowych czynników. W szczególności, regionalny lokalizacja nieruchomości, liczba członków rodziny, obecność / nieobecność nagród i osiągnięć, lat służby i tak dalej. Ponadto ustawodawca przeznaczył uprzywilejowaną kategorię ubiegających się o dotację mieszkaniowym. Zawierał on posiadaczy i wszystkie szeregi składu generaloberst za (specjalny mnożnik stosuje się do nich).

Przepis mieszkań wojskowych: podstawowe warunki dotacji

Według oficjalnej doktrynie wojskowej dotacji do mieszkań opiera, bez wyjątku, czyli młodszych funkcjonariuszy, pracowników wyższych i góry dowódcy. Ale jego rozmiar jest indywidualnie i jest obliczany na podstawie podstawowych parametrów: liczby osób na utrzymaniu w rodzinie żołnierza, jego doświadczenie, obecność / nieobecność prawo do innego, odpowiedniego dla życia dzielnicy. Te i inne kryteria określone przez wielkości wskaźnika step-up, a to z kolei daje ostateczną koncepcję wielkości dotacji polegających. Na stronie internetowej Ministerstwa Obrony napisali specjalny kalkulator, który upraszcza procedurę obliczania rekompensaty finansowej.

Na przykład przeciętna rodzina składa się z 4 osób, prawo do ubiegania się o 4,5 miliona rubli, pod warunkiem, że długość usług serwisanta lat waha się pomiędzy 10-15 lat. Staż pracy od 15 do 20 lat, automatycznie podnosi poprzeczkę do 6,7 mln rubli; Wojskowa służba rekord 25 lat i więcej gwarancji 8,2 mln rubli. Maksymalna możliwa kwota, pod warunkiem, że płatność za mieszkania wojsko, to 13,5 mln rubli.

Rasporyazhentsy i ich los

Rasporyazhentsami w kręgach wojskowych, jak ludzie, którzy są de facto nie ma żadnego związku ze stanem sił zbrojnych, ale de jure wymienionych w szeregi dzielnych obrońców Ojczyzny. Oczekiwanie na odpowiedź na pytanie o której wojsko zapewni mieszkań w Moskwie danych persona wielokrotnie odrzucił propozycje dotyczące świadczenia nieruchomości w innych regionach kraju. Jednocześnie, otrzymują miesięczne wynagrodzenie. Do niedawna odrzucenie tych „wojowników” bez podania mieszkanie nie było. Teraz przez Prezesa do zmiany prawa. Rasporyazhentsy przed wyborem: albo zgodzą się apartamentu / grantu lub pozostawić rezerwę na zwolnienia.

Rosnący popyt na nieruchomości jako odpowiedź subsydiowanemu czekania

Praktyczna realizacja nowych form dachu personelu bezpieczeństwa ponad ich głowami, w tym kredytów hipotecznych wojskowej, pozwoliło sprostać 85-95% wniosków oczekujących w Tula, Kaluga, Krasnodar i północnej stolicy. Ale region Moskwa nie może jeszcze pochwalić się takie postacie. Winić hype. Obudowa Departament Statystyki pokazują, że ponad 40% serwisantów zdecydować się na rosyjskich miastach matki.

Apetyt na rynek Pervoprestolnoj czasami kilka razy większa niż kwota, która jest mierzona przez rekompensaty za mieszkania. Wojskowy, wydaje się, że warto było o tym myśleć. Ale nie, pragnienie, aby żyć w mieście, z rozwinięta infrastruktura czerpie. Stąd – efekt bumerangu: im wyższy popyt, tym wyższa cena towaru, to znaczy, że nieruchomości …