874 Shares 2879 views

Słuchawki Sennheiser CX 300: dane techniczne, opinie, zdjęcia

Każdy meloman zaznajomieni z firmy Sennheiser oraz, w szczególności, ze słuchawkami CX 300. Jest to zaktualizowana wersja ulubionych użytkowników słuchawkowych. Co jest niezwykłe obie wersje słuchawek?


Opcje

Znajdź zestaw słuchawkowy Sennheiser CX 300 może być w prymitywnym pudełku z tworzywa sztucznego. Opakowanie jest przezroczysta, co oznacza, że nabywca będzie mógł natychmiast ocenić projekt i większość sprzętu. Słuchawki w specjalnych rowkach. W pobliżu zestawu słuchawkowego i części są dysze o różnych rozmiarach. Ponieważ w większości przypadków, użytkownik jest wyposażony w małe, duże i średnie „poduszkę”.

Zająłem producenta i dalszego bezpieczeństwa produktu. Pakiet dodaje Case. Oczywiście, nadzieja nie jest wiele warte, słuchawki torba jest wykonana z substytutów skóry. Mimo niedociągnięć, okładka wygląda całkiem miłe i na pewno się przyda.

Wszystkie informacje na temat Sennheiser CX 300 nabywcy znajdą bezpośrednio na polu. Język rosyjski na pudełku, ale czasami są etykiety z transferu danych podstawowych. Informacje podane na opakowaniu jest w rzeczywistości jedynym źródłem, które może badać kupującego. Boks szczelnie zapakowane i, najprawdopodobniej, sklep odmówi, aby otworzyć go w celu przetestowania produktu.

projekt

Sennheiser CX 300 wygląd nie odbiega popisowość. Zaznajomiony z firmą i bezpośrednio z tym modelem ludzie po prostu nie zwracają uwagi na to nijakie zestawu słuchawkowego. Standardowe kolory nie poprawiają wrażenia zewnętrznej CX 300. Model pochodzi tylko w kolorze białym i czarnym.

Podobna konstrukcja i dostał słuchawek Sennheiser CX 300 II. Problemy w zaktualizowanej wersji są wciąż takie same. Farbowanie modelu napędza melancholii i psuć i bez tego brzydki wygląd urządzenia. Zmiany absolutnie nie wpływa na wygląd i porażone tylko niektóre cechy.

Słuchawki same w sobie są zaokrąglone z krótkim ciele. Zamocować słuchawki głęboko do ucha nie będzie działać, nawet z małymi nausznikami. Jednak na wygodne użytkowanie nie jest naruszona. Po usunięciu opakowania widzimy siatkę bezpieczeństwa, chroni go od słuchawek brudu i tym podobne.

Na zestawie słuchawkowym nie jest znakiem firmy. Długość kabla wynosi 1,2 m. W większości przypadków użytkownik będzie miał wystarczającą ilość przewodu. Jednak zestaw słuchawkowy jest nawiązując do faktu, że prawo słuchawka jest niezbędne do przeprowadzenia przez szyję. Wynika to z różnic na długości przewodu. Kabel niezrównoważony, jego prawe ucho otrzymał do swojej dyspozycji 510 mm, a pozostały tylko 170 milimetrów.

Przez muzycznego devaysa zestaw słuchawkowy jest połączony za pomocą standardowej 3,5 mm zatyczką. Korki w kabel «L» ukształtowanej formie. Wtyczka z tworzyw sztucznych w postaci stałej i wydaje się całkiem dobrej jakości.

Należy zauważyć, a obecność kołków w kablu słuchawkowym. Niestety, wtyk w kształcie litery L, takich szczegółów nie ma.

sondaż

Prawie nie ma znaczenia, wyglądają jak słuchawki, to urządzenie jest zupełnie inna zadaniem. Mówimy o jakości dźwięku, który jest zdolny słuchawki Sennheiser CX 300 i zaktualizowanego modelu.

Wysokiej jakości zestaw słuchawkowy jest idealny Lovers Rock lub muzyki tanecznej. Słuchawki Sennheiser CX schodzić 300 II, a dla fanów rapu. Urządzenia niskiej częstotliwości prostu hit fontannę, która jest rzadkością w słuchawkach przy podobnej cenie. To tylko starania firmy w tym kierunku grał spustoszenie z zestawem słuchawkowym.

Model CX 300 II pokazuje zaskakująco słabe wyniki podczas odtwarzania muzyki klasycznej, piosenki pop, a nawet muzykę instrumentalną. Faktem jest, że bas jest mocno zniekształcają piosenkę i zagłuszyć wysokich częstotliwościach.

Podobne problemy dla zwykłego CX 300. Bass Przełącz zestaw słuchawkowy nie jest dobrze znaną marką w najlepszym świetle. Nadmierne bas tworzyć nieprzyjemny grzechotkę. Z tego powodu, w skład ważnych informacji są tracone i psuje ogólne wrażenie. Ten brak teraźniejszością i średnicą.

Producent wyraźnie przesadzone z zestawem słuchawkowym basu. Urządzenie jest całkowicie zrównoważony i albo zakłóca częstotliwości lub nadmiernie je zabarwić. Podczas odtwarzania instrumentalne void dźwięku jest szczególnie zauważalne.

szum tła

Mikrofon Sennheiser CX efekt 300 II jest szczególnie zauważalne. Kiedy Słuchawki nieaktywny użytkownik usłyszy dźwięk wiatru. Jeśli słuchawka znajduje się blisko ciała, można usłyszeć nawet bicie serca. To z pewnością nie poprawia wrażenie produktu firmy.

Redukcja szumów obu modeli całkiem dobrze. Poza dźwięki, nie biorąc pod uwagę wpływ mikrofonu nie słychać. Jednak niemal każdy zestaw słuchawkowy nie jest gorszy pod tym względem Sennheiser CX 300 II.

Kluczowe cechy

W porównaniu z CX 300 zmian w aktualnej wersji nie jest tak dramatyczna. W konwencjonalnym słuchawki pasma w zakresie od 18 do 2100 Hz. Ulepszona wersja odtwarza 19-2100 Hz. Różnice są niewielkie, ale zauważalne.

Zmieniłem trochę i czułość. Na rysunku CX 300 II wynosi 113 dB, a we wcześniejszej wersji 112 dB. Impedancja nie uległa zmianie i wynosiła 16 omów. Pod względem modeli projektowych są absolutnie identyczne.

cena

Koszt obu modeli Sennheiser nie jest zupełnie inna. Cena urządzenia w zależności od wersji wynosi około 2500-3000 rubli. Jeśli wziąć pod uwagę wszystkie niedociągnięcia, możemy stwierdzić, że koszt słuchawki nie są uzasadnione. Firma ma znacznie bardziej udane modele podobne, jak CX 300 kosztach.

pozytywne opinie

Ten sam model przyciąga nabywców? W pierwszej kolejności przyciąga wiarygodność Sennheiser CX 300 II. Opinie mówią właściciele długiego życia. Producent ogłosił trzy lata bezawaryjnej pracy. Niektórzy właściciele żywotność została wyczerpana, ale headset wszystkie te same funkcje.

Kolejny plus – redukcja hałasu w Sennheiser CX 300 II. Liczba Większość klienci są bardzo zadowoleni z braku zewnętrznych dźwięków. Oczywiście, nie ma efektu mikrofon, ale ten drobny defekt.

Opakowania nie pozostawił obojętnym właścicieli słuchawek. Wymienne nauszniki i stylowa okładka – na pewno miłym dodatkiem. A jeśli dysza w zestawie słuchawkowym – nie rzadkość, kompletny zestaw torebka uzupełnia każdy producent.

negatywne opinie

Pozostawiony Sennheiser CX 300 II Precision opinie pierwsza nuta brzmi źle. Nadmiar bas upośledza nie tylko wygląd, ale również średniej wielkości i wysokich częstotliwości. Słuchawki, dźwięk – to główne kryterium. Wydaje się, że producent zapomniał o nim.

Przeszkadza i koszt produktu. W przypadku urządzenia z tak wielu wad dać 3000 rubli – po prostu głupie. Ponadto oba modele są takie same, chociaż inaczej.

Nie tak jak upadł i asymetryczny kabel zestawu słuchawkowego. Różne długości zdecydowanie niewygodne i powoduje zamieszanie. Jest oczywiste, że producent chce Słuchawki noszone przez szyję, ale to może być mylące.

wniosek

Znane ze swojej firmy słuchawkami na pewno nie rozłożyć na 100 podczas tworzenia CX 300. Wiele niedociągnięć, w tym dźwięku, niewybaczalna w takim drogim zestawem słuchawkowym. Urządzenie wyraźnie odnaleźć swoich fanów, ale będą znacznie mniejsze niż w przypadku konkurencyjnych modeli.