826 Shares 6345 views

Aktorka i modelka Yanina Studilina, biografia i twórczą rolę

Rosyjska aktorka teatralna i filmowa, prezenter telewizyjny, model i po prostu piękny – Yanina Studilina, biografia pełna jest szczęśliwych wypadków, nieoczekiwanych sukcesów i twórczych poszukiwań samych, często gra na roli ekranu arogancki i złośliwy suki, ale w prawdziwym życiu postać dziewczyny jest daleko od wizerunku swoich bohaterek ,


Dzieciństwa i dojrzewania gwiazdek

Yanina Studilina urodził się 06 sierpnia 1985 w Omsku. Dziewczynka otrzymała taką niezwykłą nazwę od swojej babci. Twórczy charakter przyszłej aktorki została ujawniona w 5 lat, gdy zaczęła marzyć o sławie aktorka, prezenterka telewizyjna oraz tancerka. Rodzice dziewczynki pracował w Teatrze Omsk, a ona często musieli zobaczyć spektakle, których nauczyła się na pamięć i powtarzające się konsekwentnie w lustro w domu.

Sukces w szkole Yanina Studilina, biografia jest świadectwem jej wieloaspektowy talent w połączeniu z lekcjami tańca. Im poświęciła pięć lat swojego życia. Dziewczyna o idealnej figurze przewidywane parametry modelowania karierę, ale przyszła gwiazda pracował marzył o zawodzie aktorki i po teatrze i szkole muzycznej w swoim rodzinnym odważnie wyszedł do odkrywania stolicy.

Model kariery i prezenter telewizyjny

Moskwa spotkał Yanina całkiem fajne, nie była w stanie wykonywać żadnej GITIS ani Shchukin School. Ale szczęście jeszcze uśmiechnęła się do dziewczyny – Studilina staje się modelem działających agencji „M-Globus”, który pracował przez jakiś czas, złożyć dokumenty do Instytutu Teatralnego. Shchukin oraz pomyślnie zdali egzaminy. Fortuna nadal śledzić na piętach jednym poglądach dziewczyny – ona została zaproszona do agencji modelek Elite „Modus VivendiS”, a następnie prezenter programu w telewizorze Ru.

Zdjęcia Yaniny Studilinoy pojawiają się w kolorowych czasopismach, przenikają do internetu, jego zawiadomienie o jej początku do rozmów i zaprosił do ról filmowych. Nadzwyczajna dziewczyna tutaj zadziwia wszystkich z jego talentu.

Pierwsza rola i twórcze sukces

Debiutancki aktorka z serialu „awanturnicy”, gdzie Yanina trochę się epizod, ona mimo wszystko genialnie grał, oznaczając początek kariery aktorskiej startu. Glamorous blond zauważony i zaproszony do roli w serialu „Kto tu rządzi?”, „Happy Together”. Kolejny rozdział w biografii dziewczyny są w roli serialu młodzieżowego „Szkoła numer 1” i „Ranetki”, gdzie jej bohaterka – skandaliczny zazdrosny intrygantem, psucie życia dla wszystkich. „Ranetki” Studilina przynieść sławę i uznanie, staje się jednym z najbardziej popularnych rosyjskich aktorek.

Filmografia

Młoda, obiecująca aktorka Janina Studilina, filmografia, który ma obecnie około 30 filmów, bycie kreatywnym wieloaspektowy osobowość, rozwija również ekonomista handlu, zarządzania, aby strzelać w tym samym czasie w wielu filmach.

Filmy i programy telewizyjne z udziałem Yaniny Studilinoy:

 • „Kto tu rządzi?”
 • "Happy Together" (dziewczyna Svety Bukinoy).
 • "Home" (Angela).
 • "Szkoła № 1" (Christine).
 • "Ranetki" (Pauline Zelenova).
 • "One Night of Love" (Pauline).
 • "Inspektor" (Julia).
 • "Miasto pokus" (Anastasia Goncharova).
 • "Jasnowidz" (Rita).
 • "Żołnierze demobilizacji nieuniknione" (Irina Ezhov).
 • "Cukierka Lucy" (Małgorzata).
 • "Biała gwardia" (Annie).
 • "Stalingrad" (Maria).
 • "Unreal miłość" (Lena).
 • "Turkish tranzyt" (Rita Zvonareva / Natasha Timofeeva).

Uroczy wygląd dziewczyny, jej niezwykłej kreatywności, aktywności i talentu aktorki został wzniesiony w liście prospektywne i najseksowniejszych aktorek. Yanina Studilina, biografia jest pełen sukcesów i ciągłej pracy nad sobą, nie zamierza na tym poprzestać, dając fanom nowych i ciekawych zdjęć.

Twórcza rola aktorki podlega powszechnemu stereotypowi: the piękny, bitchiness. Obraz z glamorous, pewność blonde Brooks ma konkurencji ( „Ranetki”, „liczba szkole 1”, „Inspektor”), piękny drapieżnik ( „Unreal Love”), brawurowy przygód ( „tranzyt turecki”) jest mocno zakorzenione dla Janiny i zachęca producentów zaprosić aktorkę do takiej roli. Teraz Yanina Studilina którego biografia wkrótce będzie uzupełniany o nowe role efektowne, pracując nad filmem „The Island”, gdzie będziemy znowu zobaczyć w obrazie luksusowym blondynka.