709 Shares 4176 views

Wosk do depilacji, jego typu i jego opis procedury wykorzystują

Którzy nie patrzą na nogach smukłych dziewczynki, na całej długości okazałości spod mini-spódniczkę, niosąc charakter czysto symboliczny. Nie tylko ich piękny kształt sprawia, przestać patrzeć na niego, ale czysta, gładka, jedwabista skóra, pozbawiona włosów. Współczesne wymogi higieny ciała przyniósł nam w ten sposób, jakie włosy na nogach nie wydają się po prostu złą formę, jako oznaka niechlujstwa i kompletne lekceważenie własnej osobie.


Ale natura jest uporządkowane w taki sposób, że ramion, nóg, okolic bikini i pach, a czasami twarz i brzuch w znacznej części żeńskiej połowy ludzkości są pokryte lekkim głowy i radzić sobie z nim, został wynaleziony wosk do depilacji, który stał się najbardziej popularnym środkiem pozbyciu nadmierne roślinność w domu, jak iw salonach kosmetycznych.

Często wosk do depilacji, w zależności od rodzaju zabiegu, kilka rodzajów: dla zimnej, ciepłej i gorącej depilacji.

Najprostszym i najszybszym jest woskowanie nóg zimno konsystencja. Jest on sprzedawany w postaci płyt o różnych wymiarach. Są one wykorzystywane przede wszystkim w domu, pasków z woskiem tylko naleplyaetsya od pożądanych części ciała, a następnie gwałtowny ruch oderwać wraz z trzymanie się jej włosami. Zdzierać powinni być wobec wzrostu włosów i długości wegetacji powinna być nie mniej niż pół centymetra. Trzeba powiedzieć, że ta metoda pozbycia się niechcianych włosów jest najbardziej bolesne.

Ciepły wosk do depilacji wykonany jest z żywicy iglastych zwykle sosnowy, z dodatkiem produktów pszczelich i realizowana w specjalnych kaset lub puszek metalowych smakowe rozumie się wszystkie rodzaje dodatków, dla różnych rodzajów skóry. Pojemniki z wosku ogrzewa się w specjalnych urządzeniach z termostatem do pewnej temperatury, co pozwala na wosku, aby naczepa płyn i gorące. Stosuje się go bardzo słabo na skórę i natychmiast chłodzi się do temperatury ciała, a wosk jest usuwany za pomocą specjalnych listew papieru. Na wosk jest usuwany, nie tylko włosy, ale również warstwę martwych komórek skóry.

Procedura ta jest uznawana za najbardziej higieniczny, łagodny i nie ma przeciwwskazań, jak ciepłe nogi woskowanie, rąk, twarzy i okolic bikini nie ma wpływu na naczynia krwionośne , bez negatywnego wpływu

Jest nieco różni się od powyższej procedury, depilacja gorącym woskiem. Taki wosk do depilacji wykonany również na bazie żywic sosnowych z olejów roślinnych. Ta procedura jest ściśle nie zaleca się ćwiczyć w domu, aby uniknąć poparzenia.

Wosku ogrzewa się powoli w specjalnie dostosowane do temperatury, która powoduje, że płyn, a następnie ostrożnie stosować na obszary, problem za pomocą kielni. Wosk parze pory skóry poszerzyć i praktycznie bezbolesne usuwanie włosów przechodzi. Hot woskowanie nóg, rąk, pach i bikini strefa, twarzy lub innych części ciała w pierwszej kolejności pokazuje ci z głowy bardzo obfite i ciężkiej. Przeciwwskazaniem do tej procedury jest fakt, że klient żylaki lub inne problemy z krążeniem krwi.

Wszyscy zgadzają się, że piękno wymaga poświęcenia, ale to, jak zmniejszyć ich liczbę, powinny być starannie dbać o skórę po depilacji: obsługiwać go za pomocą specjalnych balsamów, które łagodzą jej i spowalniają wzrost nowych włosów, natychmiast po zabiegu nie zacząć stosować kremy lub przejść w saunie, solarium lub na plaży.

Należy pamiętać, że woskowanie nóg, rąk, twarzy i wszystkie inne obszary problemowe jest przeciwwskazane, jeżeli skóra ma brodawki, wysypki, owrzodzenia lub jakichkolwiek innych uszkodzeń, jeśli składniki woskowe ma alergię, czy dana osoba jest chora na cukrzycę lub jakiejkolwiek choroby zakaźnej i jeśli ma żylaki.