563 Shares 4000 views

Jak nazwać psa – dziewczyna, i pokonać zawiłości związane

Wymyślić pseudonim dla szczeniaka – nie jest łatwym zadaniem, a pytanie o to, co nazwać pies dziewczyna – podwójnie trudne, ponieważ z jednej strony, że ma to być potężny i silny, a z drugiej strony, przeszły tkliwość należącej do płci pięknej. Christen pies – nie ma problemu: Rex, Mukhtar, Ruslan – wiele nazw, a wszystkie one są bardzo dźwięczny. Ale jeśli masz w domu był mały, futrzany, taka dziewczyna zabawa już „topnieje” w sercach wszystkich członków rodziny, trzeba wymyślić jej imię prawa.


Jest możliwe, że masz szczeniaka z hodowli, a on już ma pseudonim podany w dokumentach. Jest to zwykle długie podwójne, a nawet potrójne nazwy, pokazując rodzicom rodowodem, hodowcy i linię rasy. Oczywiste jest, że w życiu nie jesteś zadzwonić jej ulubiony Duchess-hortensji-czarno-Hyacinthe, Papillon, ale jakoś łatwiej. Jak nazwać psa dziewczyna podjęte od hodowcy? Wybierz jedną z pozycji w jej paszporcie i wyciąć go do jednego lub dwóch sylab, do maksymalnie trzech. Na przykład, Shelton lub Hort.

Różnych ras podjęte jakieś przezwiska, że nagrody zwierzęta. Możesz skontaktować się z kynologiczny swojego miasta, a tam na pewno zapyta imię dla dziewczynki lub chłopca psa. Kryty, pieski ozdobne pieszczota często nazywają lub śmieszne nazwy, z podaniem ich pluszową zabawkę, rozmiar: Chapa, Motek, Swell. Są właściciele, którzy przychodzą z ich jedną tererchikam i lapdog skomplikowane nazwy podkreślać ekskluzywność zwierząt pochodzenia. Ale fakt, że zwierzęta nie mogła zapamiętać długie słowa, a zatem słabo reagować.

Guard, łowiectwo i usług psy mają również swoje nazwy „rodowód”. Poprzednio unikał rozmów zwierzęta jak ludzi, ale dlatego, namaść swoje słowa, odzwierciedlające pewne cechy zewnętrzne – jasny, czarny, czerwony, brwi lub specjalnych talentów – piosenkarka, Howler na żywo, łapać, bas, obudził. Ksywka Psy myśliwskie w dużej mierze pozostają takie same – są nośnikami cech swojego zwierzaka. Ale teraz szczeniak być nazwane w bardzo młodym wieku, natomiast wcześniej, wszystkie młode zwierzęta skinął tylko gwizdać i osobisty pseudonim nadano w momencie gdy uczeń „będzie przejawiać”. Pozostaje nazwać zwierzaka w jego powierzchowności, lub nazwy ludzkiego. Dla polowania i straży psów , wybierz te, w których istnieją dźwięki „g” i „p” i inne dźwięczne spółgłoski – Gerda, Greta, Varta, Dora, Bart.

Ponieważ szczenię stanie się członkiem rodziny, uniknąć dając mu pseudonim lub spółgłoska podobna do nazwy jednego z domowników, w przeciwnym razie zwierzę nie rozumie, do którego odnoszą. Jeżeli dom jest już Irina nie namaścić szczeniak Arina Alina i Ida. Nazwy nie boli sąsiada lub sąsiada, nie dawaj psu imion słowiańskich. Piękne psy pseudonimy można znaleźć, przynajmniej powierzchownie studiował historię Europy. Można zadzwonić do swojego ulubionego nazwę dowolnego królowej: Big Bertha-stóp (tzw matkę cesarza Karla Velikogo), Margot, Loba, Eleanor.

Jak nazwać psa dziewczyny podniósł się na ulicy? Szczęście (na szczęście) lub Naida Prima będą różne nazwy. Najważniejsze, aby obliczyć, jak zwierzę będzie, gdy dorośnie. Trochę puszysta kulka, ochrzczone dziecko, trzy miesiące później może przekształcić się w ogromny pies wielkości stolik. Duży pies suczka nazywa specjalną, szacunku: Gloria, Baron, Marquis, Gorgon i Olympia.