650 Shares 1295 views

Wdychanie Kaszel.

Czym jest inhalacja? Mówiąc najprościej, inhalacja – wdychanie drobnych kropelek leków płynnych. Zasadniczo ispolzueyut inhalację do leczenia lub profilaktyki chorób górnych dróg oddechowych.


Na przykład, inhalacja kaszel stosowany nawet nasze matki i babki, ale dziś są one popularne wśród ludności.

Wziewne leki ma szereg pozytywnych właściwości, jak również całkowicie bezpieczne dla dzieci. Jeden z dodatnich cech inhalacji zdolność szybkiego wnikają w miejscu zapalenia, a co za tym idzie, efekt terapeutyczny występuje znacznie szybciej.

Należy zauważyć, że pary leków lepsze niż tabletki i eliksiry skroplenia plwociny, przyspieszając jego eliminację.

Wdychanie kaszel stosować również w leczeniu przeciwbakteryjnym – na modyfikację w obrębie jamy ustnej i gardła. W ten sposób zmniejsza obrzęk błony śluzowej gardła – eliminuje kaszel.

Należy pamiętać, że inhalacja nie powinny być wykorzystywane dla osób z objawami neurologicznymi, wysoka gorączka lub destrukcyjnych chorób płuc. Na przykład, jeśli pacjent jest diagnozowany jamistej gruźlicy, ropnia lub pęcherzowych postać rozedma, a następnie, oczywiście, nie jest przeciwwskazane w terapii inhalacyjnej.

Wdychanie Kaszel może być przeprowadzane nie tylko w szpitalach, ale również w domu. Na dzień dzisiejszy można kupić urządzenia inhalacyjnego do użytku domowego w niemal każdej drogerii. Wszystkie urządzenia do wdychania cząstek leku, są podzielone na kilka poziomów dyspersji:

  • delikatnie
  • o średnim rozdrobnienia ziarna
  • niska dyspersja
  • małe i kuliste

Ponadto, wszystkie urządzenia do inhalacji mogą być podzielone na pary, z oliwek, i termo mokro i na sucho. Ale który z nich jest najlepsza w danej chorobie, to najlepiej skonsultować się z lekarzem.

Wdychanie kaszel u dzieci jest najlepiej przeprowadzić z olejków lub ziół, ponieważ są one bezpieczniejsze i praktycznie nie powodują reakcji alergicznych u dzieci.

Najbardziej powszechne są Thermo-inhalacja. W zasadzie, jest to połączenie leku i pozytywny efekt ciepłego powietrza następuje tak szybko, jak to możliwe. Wszystko odbywa się w następujący sposób: ze sobą parami z ekstraktu roślinnego do jamy ustnej i gardła, ciepłe powietrze wchodzi co zwiększa przepływ krwi w miejscu uszkodzenia błony śluzowej, a tym samym przyspiesza absorpcję leku.

Zwierzęta wdychanie mokro kaszel najlepiej prowadzi się produktów zawierających lotny – naturalne środki dezynfekujące i stymulatory układu odpornościowego. Idealny do tej roli będzie odpowiadał sok z cebuli i czosnku.

Jest możliwe zastosowanie terapeutyczne kompozycji do inhalacji składający się z soli morskiej, sody i różne oleje (eukaliptus, jodła, sosna i any). Gdy wszystkie składniki muszą być zindywidualizowane, biorąc pod uwagę preferencje i tolerancji.

olejek miętowy na zimno znacznie ułatwia nieprzyjemne objawy takie jak przekrwienie błony śluzowej nosa, ból gardła, więc jest często używany jako dodatkowy składnik w następstwie wdychania.

Wdychanie Kaszel z rumianku są najlepiej wykorzystywane w najbardziej ostrej fazie zapalenia, ponieważ kwiaty tej rośliny bardzo szybko usunąć obrzęk i zaczerwienienie błony śluzowej.

Szałwia, nagietek, seria i inne zioła – naturalnych środków na przeziębienie i grypę, które są wszystko inne i mają działanie uspokajające.

Należy zauważyć, że wdychanie wszystkich powyższych ziół i olejów mogą być stosowane nie tylko jako lek, ale również jako środek profilaktyczny, ostrych chorób nieżytowe na mokre.