414 Shares 6905 views

Tarniny kompot bez dodatkowej energii!

Przełom – rodzaj śliwki. Owoce są nieco mniejsze, lekko drutach usta, ma niepowtarzalny smak. Zgodnie z treścią witaminy jest pozostawione wielu jagód ogrodowych. Kompot z ostu – najlepszy sposób, aby zachować wszystkie kopalin w zimie. Zwłaszcza napój zamienia tart, smaczne i pachnące.


Wielu właścicieli prywatnej strefie podmiejskiej rosną ciernie na nim. Przepisy kompotów, likierów, dżem z niego starannie konserwowane w rodzinach, w których nie ma już pierwsze pokolenie używa tego przydatne jagodowych. Najbardziej prosty sposób – pozyskanie kolej na zimę w kompot. To nie wymaga dużo energii i wiedzy. Przepis jest prosty i łatwo dostępne. Ponadto, kompot następnie można zrobić dobre likiery i koktajle alkoholowe, które są niezastąpione jako aperitif.

Przede wszystkim trzeba wybrać jagody. Muszą być dojrzałe, bez chervotochinok, bez wgnieceń lub przejrzałe. Wszelkiego rodzaju jagody. Ci, którzy mają małe wady, to lepiej pozostawić do dżemem lub marmoladą, ale całe i piękne – na drinka. Kompot z tarniny wymaga dość słodki syrop, ponieważ owoce są bardzo cierpki. Na przykład, w garnku trzylitrowy trzeba 500-600 gramów cukru. Następnie syrop będzie bardzo słodki, ale kosztem jagód następnie nabyć bogaty smak. Dodaje się kwas cytrynowy, nie jest konieczne. Jako środek konserwujący akty sam syropu.

Wszystkie owoce umyć i usunąć ogonki. Kości dostać nie trzeba im wszystkie witaminy. Kompot z ostu nie wymaga skomplikowanego gotowanie. We wrzącym syropem trzeba kilka minut, aby obniżyć jagody, a następnie dostać. Wszystko to może być zamknięta dla banków. Przełom układa się na dnie, a następnie wlewa się do syropu. Ponadto, zwykłe puszki są zwijane. Żadnych trudności. Jagody pozostają nietknięte, a następnie mogą być spożywane oddzielnie kompotu. Na przykład jako część lub deseru autonomicznej.

Blackthorn, której zdjęcia są prezentowane w papierze ma inną kolorystykę. Wszystko zależy od rodzaju i stopnia dojrzałości. Tak, to jest obrót z miazgi żółty, pomarańczowy i czerwony. Najbardziej przydatne z nich – jasnoczerwony. To ma więcej witamin, przeciwutleniaczy. Nawiasem mówiąc, z ostu kompot można pić z dodatkiem bitej śmietany. Smak korzystają tylko z tego, masz dobry berry koktajl. Kamień daje wyjątkowy smak, dlatego nie powinny być pozbył.

Co jest tak przydatne do przełomu? Jest to dobre profilaktyki chorób jelitowych. Ponadto wszystkie wrzody trawienne, zapalenie okrężnicy oraz w leczeniu niestrawności potrzebują witamin, które są bogate w dojrzałych jagód. Kompot z cierni może być gotowane do codziennego podawania, a nie dla ochrony. Aby to zrobić, owoce zanurzone we wrzącej syrop. Gotować przez 15-20 minut na małym ogniu. Dla smaku można dodać skórkę z cytryny lub pomarańczy. Smakosze mogą być wskazane, aby dodać kroplę rumu w kompot, aby uzyskać niepowtarzalny koktajl. Cynamon łączy również dobrze z tornom.

Kompot jest bardzo przydatne dla dzieci. Zwłaszcza w zimie lub w offseason, kiedy witaminy są bardzo brakuje. Pić nie fermentuje, w pobliżu brzegów musi być bardzo wrzenia i następnie chłodzi.