650 Shares 3092 views

Brazylijskie prostowanie włosów: krótkie włosy przez długi czas

Gładkie włosy wyglądają spektakularne. W słońcu, sypali tajemnicze światło. Bo chce być piękna, każda kobieta, to nic dziwnego, że brazylijski prostowanie włosów stała się popularna procedura. Jego oferta salony fryzjerskie oraz aktywnie reklamować w telewizji. Co jest cechą tej metody? Będziemy zrozumieć.


historia

Ten sposób transformacji pochodzi zwija w Brazylii. Miejscowy klimat jest bardzo gorący, wietrzny, a obfitość słonej wodzie wysusza skórę i loki. To loki jak beauties kręcone włosy, pushatsya i absolutnie nie chce, aby pasowały do jej włosy. Suche i łamliwe – problem co drugi mieszkaniec.

Brazylijska keratyna prostowanie na podstawie eliminując wszelkie wady. Jest to składnik białkowy, który zapewnia zdrowe włosy. Bez niej sploty zachorować, stają się słabsze. Istniejące szampony w zasadzie nie mają część tego białka, keratyna tak często nam brakuje.

Jeśli substancje cenne już przyzwoicie brakuje, włosy stają się martwe, porowate, niesforny, puszysty i stracił blask. Brazylijskie prostowanie ratuje takie loki. To daje im życie, gładkie i jedwabiste.

technologia procedury

Głowica myje szamponem, A stylizacji usunąć ślady. Następny jest stosowany do keratyny i pozostawić na pół godziny. W tym czasie, kółeczka wysychają. Po określonym czasie rozpoczyna się proces uszczelniania. Sploty wygładzić utjuzhkom. Keratyna wnika w ten sposób do głębszych warstw struktury i przywraca. Brazylijskie prostowanie choć wydaje się na pierwszy rzut oka, łatwa procedura nadal wymaga specjalistycznej wiedzy i umiejętności technicznych.

2-3 dni po zabiegu, nie nosić szpilki, gumki, jak również akcesoria, które rzucają swoje włosy. Jednocześnie jest to niemożliwe, aby umyć włosy i używać narzędzi do stylizacji dla nich. Tylko w tym przypadku idealnym rezultatu – gładkie, obszerną, jedwabiste włosy. W zależności od efektu leków może być utrzymywana od 2 do 6 miesięcy.

pielęgnacja

Aby osiągnąć ten wynik jest zachowany tak długo, jak to możliwe, należy użyć specjalnego bezsulfatnymi keratyny szampon, chroni włosy przed działaniem sody i soli, aby ograniczyć dostęp do basenu, sauny i łaźni. Kolor moje włosy są możliwe, ale dopiero po 2-3 tygodni po zabiegu. Wymagane, jeżeli jest to niezbędne do korzystania z farby bezamiachnoy.

Brazylijskie prostowanie: Opinie

  1. Przemienienie zawiadomienie wygląd, nie tylko mężczyźni, ale także kobiety. Włosy stały się po prostu idealny.
  2. Kręcone włosy zamieniła się gładka i jedwabista. Jest to bardzo wygodne, ponieważ nie trzeba wydawać na godzinę do tworzenia stylizacji.
  3. Przyjemne, ładne, ale drogie. Procedura nie jest tanie. Ponadto, powinno być okresowo powtarzany.

Teraz niektóre dziewczyny zrobić brazylijski prostowania włosów w domu. Materiały kupić w sklepach internetowych. Oczywiście, to zmniejsza koszty postępowania, ale lepiej jest powierzyć profesjonalnej włosy.

Zanim pójdziesz do salonu, znaleźć opinie, wybierz głównego specjalisty, należy poprosić go o użytego preparatu. Idź na całość! I niech twoje włosy wyglądają w reklamach!