707 Shares 8672 views

Troekurov cmentarz: jak się tam dostać? Co jest godne uwagi?

Troekurov cmentarz w stolicy, a mianowicie w części zachodniej. Leży około 21 hektarów. Należy do państwa unitarnego Enterprise „rytuał”. Ludzie chcą wiedzieć, jak dostać się na cmentarz Troekurov. W tym kierunku stacji metra „Kuncewskaja” jest autobus numer 612. Ale to nie jest jedyna opcja podróży. Także od stacji metra „Teply Stanem” do cmentarza jest autobus numer 781. Walks transportu regularnie, i dotrzeć do celu może być łatwo i prosto.

Wiele z nich jest zainteresowany w godzinach pracy cmentarza. Od maja do września można wrócić w godzinach od 9:00 do 19:00, a od października do kwietnia są dopuszczone do odwiedzenia go od 9:00 do 17:00. Każdego dnia ktoś pochowany. Dzieje się tak od 9:00 do 17:00.

Odkrycie cmentarza, zmiana jego granic

O Troekurov cmentarz wie każdy mieszkaniec stolicy, to jest uważany za najlepszy. Jest otwarty w 1962 roku. To ma swoją nazwę od cmentarzu wsi Troekurovo, w pobliżu którego w rzeczywistości, on był oparty. Początkowo była zarezerwowana część, której powierzchnia wynosi 34 ha. Obejmuje to park należącej do gaju Troekurov. Warto zauważyć, że to było bardzo malownicze. Troekurov cmentarz, którego adres jest dość łatwe do zapamiętania, znajduje się na ulicy Rowana, 24. Już w 1966 roku komitet wykonawczy Moskiewskiej Deputowanych Ludowych zdecydował: zielone gaje miejsca muszą być zachowane. Konieczne jest, aby służyć jako miejsce odpoczynku dla osób mieszkających w pobliżu. Rozwiązanie to przyczyniło się do tego, że komitet wykonawczy Mossovet zmieniła granice cmentarza, co prowadzi do zmniejszenia powierzchni przeznaczonej dla niego. Jeśli na początku było 34 hektarów, istnieją tylko 14. Jest również możliwość pogrzebać ludzi na pustym obszarze między obwodnicy Moskwy oraz ustanawiające granice cmentarza. Wydawałoby się, to powinno to być dość zwarte. Ale Troekurov cmentarz, którego adres jest znany wielu mieszkańców stolicy, jest jeszcze wystarczająco przestronny. Co do parku, po stronie północno-wschodniej zdecydowano się uczynić strefę ochronną, której wysokość ustalono na 12 ha: grunty został przeznaczony do rekreacji Moskali.

Uznanie na cmentarz. cmentarz

Troekurov cmentarz niemal natychmiast po jego otwarciu, uznano prawie najlepsza w stolicy. Tutaj chowano Bohaterowie Związku Radzieckiego, przywódcy Komitetu Centralnego partii, a inni wybitni ludzie. W 1975 roku było znaczącym wydarzeniem. Nekropolia została zbudowana pod nazwą „Troekurovo”, mające na celu zapewnienie pogrzebie obywateli i zachowaniu pamięci o znanych osobistości pochowanych tutaj. Należy zauważyć, że decyzja na podstawie To było naprawdę wspaniałe, ponieważ wykonuje on ważne funkcje. Aby się tam dostać, po prostu trzeba wziąć autobus do cmentarza Troekurov że dość szybko zabierze Cię do miejsca docelowego. Każdego dnia wiele osób tę drogę.

sal pogrzebowych

Dziś Troekurov cmentarz można nazwać bardzo wygodne i dobrze utrzymane. Jest jeszcze wyżej nekropolii, która obejmuje budynek na ceremonie żałobne, a także wspaniałą salę, gdzie uroczyste pożegnanie zmarłych. Troekurovo pracowników „trzymaj organizację takich imprez. W ogromnej sali ceremonialnej może pomieścić ponad 500 osób. Imponujące, prawda? Nawiasem mówiąc, jest to najbardziej pojemny w kraju. Ale w nekropolii znajduje się również niewielka przestrzeń rytuał, w którym można ustawić na 100 osób. W ogóle, jeśli chcesz utrzymać przyzwoity pochówek, konieczne jest, aby przejść do cmentarza Troekurov. Jak poznać wielu ludzi, którzy mieli już do towarzyszenia ich bliskich w innym świecie.

usługi

W „Troekurova” w wykonaniu rytuału, który nosi nazwę falshkrematsii. W tym przypadku, trup jest automatycznie podawany w dół, spadając na specjalną zasłoną. Co dalej? Ciało jest umieszczony w specjalnym samochodzie, który zabiera go do krematorium na spalenie. Rytuał kompleks ma trupohranilischem, może pomieścić 100 osób. Niektóre wymagane usługi są również dostępne. Spędzają balsamowanie, kosmetyki i przetwarzanie sanitarnej. Są to ważne usługi świadczone Troekurov cmentarz. Jak dostać się do niego, to już wiem.

Archiwum pochówku rodziny

Ten cmentarz – największy w stolicy. Posiada 13 miejsc wyznaczonych do pochówku. Jest to całkiem sporo. Tutaj znajdują się obszary krajobrazowe, które odprowadzają ścieki do pochówku rodziny. Cmentarz znajduje się plik, który zawiera wszystkie groby. Tutaj każdy nagrany pochówku. Aby to sprawdzić, można rozmawiać z personelem odpowiedzialnym za cmentarza Troekurov. Jak się tu dostać, to mieć świadomość każdego, kto ma krewnych pochowanych tutaj.

Kościół Nikolaya Chudotvortsa

Główną atrakcją tych częściach – jest kościół Nikolaya Chudotvortsa, który został zbudowany z powrotem w 1704 roku. W czasach radzieckich, świątynia została zniesiona. Jednak w 1991 roku został ponownie otwarty, tak aby wierni byli ogromnie podniecony. Dziś kościół Nikolaya Chudotvortsa działa, może tu przyjść każdy. Wszystko pod wrażeniem tego pięknego zabytku architektonicznego. Dzięki w części do tego kościoła i cmentarza zasłynął Troekurov. Jak dostać się do niego, można powiedzieć zgromadzenia.

kolumbarium

Na cmentarzu pochowani są Troekurov wiele wspaniałych osobistości, uwiecznił ich nazwisk w historii Związku Radzieckiego i Rosji. Tu spoczywają Związku Radzieckiego bohaterów, aktorów i reżyserów, pisarzy, dziennikarzy, poetów, muzyków, sportowców, kompozytorów i innych wspaniałych ludzi. Do pochówku urn z prochami na cmentarzu dostarczenie specjalnego kolumbarium odkryty. Przybył tu na odpowiedni moment. Wszystko, co potrzebne na pogrzeb Troekurov cmentarza. Jak się tu dostać, możemy powiedzieć, ponadto dane mogą być przedyskutowane z mieszkańcami. Rzadko każdy dorosły Moskal nie może pokazać drogę.