697 Shares 7086 views

Jak marynować ryby na grillu: najlepsze przepisy i wskazówki

Każdego roku, kiedy przyjdzie wiosna, wszyscy pójść na łono natury tylko jeden cel: cieszyć się ciepłe powietrze po mroźnej zimie, do podziwiania kwitnących natury, odpocząć i, oczywiście, grilla. Podstawą jest najczęściej wybierane wieprzowiny. To odnosi się do tłustych mięs, więc zawsze dostać szaszłyki szkoły.

Jeśli wolisz lekki posiłek, a następnie starają się zaskoczyć wszystkich swoich znajomych i zastąpić mięso z innymi produktami, takimi jak ryby lub kurczaka. W rezultacie, będziesz cieszyć się niesamowitą smak oryginalnego naczynia i na koniec dnia będą czuć lekkość w całym ciele zamiast ciężkości w brzuchu.

„Jak marynować ryby na grillu?” – Pytasz. Ale wszystko po kolei. Na początek należy wybrać. W miarę możliwości zakupu morskie gatunku ryby, mięso, które ma bardziej wyraźne właściwości żywieniowych i użyteczne. Będzie doskonałą alternatywą i rzeczne mieszkańcy, ale starają się zdecydować się na ryby z minimalnej ilości mączki kostnej zostawić tylko pozytywne wspomnienia.

Jak marynować ryby na grilla w sosie pomidorowym: szczegółowe instrukcje

Pokroić w drobną kostkę pomidory, cebula paszę półpierścieni, dodać zioła do smaku, trochę czerwonego pieprzu i kilka plasterków pomarańczy. Wymieszać wszystkie składniki marynaty z ryb pociętych na kawałki. Tuż przed przygotowaniem ryby powinny być solą. Podczas smażenia podlewania jej pozostałą marynatą.

Jak marynować ryby na grilla z dodatkiem wytrawnego wina

Trzeba wnieść sos sojowy, cukier, pokroić na cienkie plasterki świeżego korzenia imbiru, pietruszka, białe wytrawne wino, sól i przyprawy według potrzeb. Wszystkie składniki miesza się w dużym rondlu, aby rozłożyć pokrojoną rybę i pozostawić do marynaty na 30-40 minut. Smażyć możliwe i na siatce na ruszcie, a nawleczone je na szpikulec.

Łosoś kochany przez wielu kochanek: jest łatwa do przyrządzenia, nadaje się do wszystkich potraw. Jej filety mają wyższą zawartość tłuszczu, dzięki czemu wielu ludzi wierzy, że ryba nie wymaga żadnego przygotowania. Należy jednak zwrócić uwagę na następujący przepis, który mówi, jak marynować ryby na grillu, jeśli dotyczy to odmian tłuszczu. Weź trochę oliwy z oliwek, dodać sok z połowy cytryny, posiekać kilka kawałków oliwek, doprawić solą i koperkiem. Wymieszać wszystkie składniki, umieścić rybę w marynacie przez 30 minut. Teraz jesteś zręczny gospodyni i dokładnie wiedzieć, jak marynować ryby na grillu. W przyszłości, wybór jedzenia na piknik nie można umieścić w ślepy zaułek.

Inny przykład wykonania mięsa innego niż właściwości żywieniowych. Ten kurczak. Należy zauważyć, że samo w sobie jest bardzo delikatny, więc nie dodać dużo przypraw, a ponadto, sok z cytryny, t. Aby. On wysusza mięso. Jeśli nie wiesz jak marynować kurczaka na grilla, po prostu obmazhte ulubione przyprawy, zmieszać z kilkoma kroplami oleju i zmiażdżony czosnek. Godzinę później, można przystąpić do procesu przygotowawczego. Bon appetit!

652 shares 9736 views
191 shares 8471 views
425 shares 3191 views