222 Shares 1973 views

Kwiaty do scrapbookingu z rąk: klasę mistrzowską

Scrapbooking – sztuka zachować ciepłe i żywe wspomnienia w formie pocztówek, albumów fotograficznych i zdjęć, a także innych pamiętnego szczegółowo. Nazwa tego rzemiosła pochodzi od angielskich słów złom – cięcie, książka – książki, które można przetłumaczyć jako „Księdze wycinki”. Masters wykorzystywać w swoich pracach specjalnej techniki: starzenie stron (niepokojących), tworzenie matryc (shtamping) oraz elementów wypukłych (tłoczenia). Jedyną wadą takiego hobby – wysoki koszt materiałów. Ale wiele z nich może być wykonane ręcznie. Kwiaty do scrapbookingu – jeden z najbardziej popularnych elementów wystroju, który jest często ozdobione ramki i pakowania prezentów.


Konieczne są następujące materiały do wytwarzania bud:

 • suszy się chusteczki;
 • malować;
 • mała pokrywa z tworzywa sztucznego;
 • ołówek;
 • papieru budowy;
 • nożyczki;
 • przezroczysty klej lub pistolet klej;
 • pręciki;
 • cienkiego drutu;
 • świeca.

kwiaty dla szablonów scrapbooking własnymi rękami

Aby utworzyć pączek do produkcji dwóch różnych wielkości szablonu: farba na grubym papierze Five-płatkach kwiatów, odetnij ją i zrobić kolejny, ale nieco mniejsze. Krawędzie mogą być pozostawione szorstki, następnie będą wyglądać bardziej naturalnie. Szablony te będą potrzebne dwa. Przed dokonaniem kwiaty do scrapbookingu z rąk, chusteczki suszone, w przeciwnym razie nie będzie miała pożądany kształt. Serwetkowe trzykrotnie, nałożyć na nią większy wzór i wyciągać ołówka. Powtórz z mniejszym wzór bez blokowania podczas pętli. Wykonywanie otworów między płaty, a następnie odłączyć warstwy.

Jak zrobić kwiaty do scrapbookingu z rąk? Master Class składa się z kilku etapów:

 1. Farbowanie płatków.
 2. Opalanie krawędzi świecy.
 3. Montaż.
 4. Dokonywanie w połowie drogi i część tylną.

Tonację i opalanie płatki

Rozcieńczyć farbę żądany kolor w plastikowej pokrywy, spróbuj ton niepotrzebnego części chusteczek, a jeśli jesteśmy zadowoleni, rozpocząć malowanie obrabianych, zanurzając je w cieczy. Wycisnąć i rozłożone płatki suche – mokre płótno nie będzie posiadał kształt. Może przyspieszyć suszenie z suszarką do włosów. Teraz bierzemy świecę – będzie to pomóc, aby krawędzie zaokrąglone kwiaty, nadać im kształt wypukły. Wymiata każdy płatek nad świecą, uważając, aby nie przypalić krawędzie.

W następnym kroku warstwy są połączone ze sobą poprzez nałożenie ich na siebie z przesunięciem w celu uzyskania naturalnego wyglądu. Klej i poczekać do całkowitego wysuszenia. Filc i włóknina może być również wykonane przez kwiaty maszyn scrapbooking. szablony papierowe stosowane są takie same. Jedyną różnicą jest to, że stosowanie musi włóknina dolną warstwę materiału nieprzezroczystego.

Jak tworzyć środek kwiatu

Z jednej strony, pączek potrzeba około 20 pręciki – im więcej, tym bardziej bujna wola seredinka kwiat. Przewodowo odcięcia około 3 cm, a zbyt mocno ją w środku 10 podwójnych pręcików. Teraz dodać wynikowy bukiet w połowie tworząc rdzeń. Wszystkie pręciki nie powinny być na tym samym poziomie. Ostrożnie, aby przekrój poprzeczny w kształcie szczeliny w środku zespołu elementów nożyczkami, klej nanosi się na obu stronach. Przebiega przez środek drutu odciąć zbędny. Trzymając koniec, wyprostuj połowie. Na rewersie kwiat w kręgu rozpowszechniać czubki pręcików, tak że nie przeszkadzają w pracy.

tylny produkcja

Dokonaj kwiaty do scrapbookingu z rąk najlepiej z zielonym ziemi – tak będą wyglądały zakończone. Umożliwiają w ten sam sposób, jak płatki – Wytnij z kawałkiem tkaniny w kształcie gwiazdy i jej kontrasty światła zielonej farby. Krawędzie nie muszą być idealnie gładka. Inną opcją jest użycie do tego florystycznym taśmie. Powstałe liście są przyklejone do podłoża. Można poprawić kwiat, co trudniejsze – wtedy będzie bardziej wygodny w użyciu w pracy. Aby to zrobić, możemy posadzić trochę kleju, podejmują szeroki pędzel, płaszcz z płatków tego roztworu i pozostawić do wyschnięcia. Gotowy kwiat może być dalej stonowanych farby lub pokrywa glitterom.

Róże z papieru własnymi rękami

Kwiaty do scrapbookingu z rąk i zrobić z papieru. Mogą tworzyć dowolny kolor i rozmiar. Do pracy wymaga specjalnych wykroje pod płatkami: pięć cięte kwiaty z papieru akwareli, a na górze każdego płatka, aby małe wycięcia. W jednym z produktu trzeba 4 wstępnej.

Dodatkowe materiały:

 • Powłoki namalowana do barwienia papieru;
 • szczotka zwykła;
 • miska z wodą;
 • tkanina;
 • tkanina położyć kwiatowe wstępnej;
 • Narzędzia do wytłaczania;
 • obcinacz do paznokci;
 • Klej pistolet lub klej „Moment Crystal”;
 • pianka podkładka pod mysz.

Kwiaty do scrapbookingu z rąk: klasę mistrzowską na tworzeniu papierowych róż

Dotarcie do tworzenia kwiatów:

 1. Na obrabianych zrobić małe nacięcia w kierunku do centrum kwiatka, między płatkami.
 2. Krótko nasączone szmatki wstępnej i nawilżające.
 3. Kiedy płatki były wypełnione niewielką ilością wody, bierzemy je i położyć szmatkę.
 4. Mieszać do uzyskania żądanego odcienia barwnika i powoduje, że preformy. Możesz zrobić skierowania lub do malowania krawędzi tylko kwiaty. Czekając na obrabianym nieco sucho.
 5. Take pad i narzędzia tłoczenie. Instrumentem małej końcówki zewnętrznych krawędziach bocznych zaczynają tworzyć się płatki, wyginając je wewnątrz.
 6. Obrócić przedmiotu obrabianego, narzędzie grubą końcówkę jest od środka do krawędzi zewnętrznej wgniecenia na każdym płatku lekko owinąć środka. Można użyć tego ołówka o gładkiej cap.
 7. Zwracamy się nad elementem i zrobić wgłębienie w środku, przy użyciu tego samego narzędzia. Pierwszy przedmiot obrabiany jest gotowy. Powtórz tę procedurę na innych płatków. Temat aby zakończyć suszenie. Jeszcze jeden krok, a kwiaty do scrapbooking, rękodzieło, będzie gotowy.

Montaż papierowe róże

Bliski, tworzące rozety szmatką, roll małą kulkę i zamocować za pomocą kleju. Następnie skręcić w pierwszą przedmiotu nielakierowanej stroną do góry i kleju w centrum rdzenia. Krotnie bud: Nałożyć klej i zginać płatki w parach, owijając w połowie. Następny obrabiany jest wklejony do bud i mają skok tak, że przyszedł do siebie. Kolejna warstwa płatków nie w pełni blisko, ciągnąc je od siebie, tworząc dno stożka, tak, że jest łatwo wszedł w zagłębienie ostatniego puste. Łączą się z pąka, płatki były rozłożone. Shanker jest gotowy.

Istnieją różne sposoby, aby kwiaty do scrapbookingu z rąk. Eksperymentowania, odkrywania nowych stylów i tworzyć niezwykłe przedmioty w tej technice, radość dawania siebie i swoją rodzinę!