643 Shares 5196 views

Gry Boże Narodzenie dla małych firm

W Sylwestra nasze stoły pełne pysznego jedzenia i napojów. Ale dla pełnej obchodów jednego z dodatkami nie wystarczy, zwłaszcza jeśli firma nie jest mała. Dobrym uzupełnieniem może służyć szeroką gamę świątecznych gier i konkursów. Najbardziej przedsiębiorczy gracze mogą zachęcić ciekawe nagrody w postaci małych prezentów. A Christmas gry z rodziną i przyjaciółmi będzie dodać radości i zabawy. Oto niektóre z nich reprezentowane.


Konkurs muzyczny „pęknięcie balonu”

Zwerbował dwie drużyny z równą liczbą uczestników. Każdy z nich na jednej nodze związany balon. Gracze muzyka nie kopnął piłkę do rozerwania wroga. Która drużyna poradzi sobie z zadaniem i że jest zwycięzcą.

„Dar z Mikołajem”

W dniu Nowego Roku uroczystości właścicieli domu w pobliżu zdobione choinki wisi worek Świętego Mikołaja. Goście przyjście na wakacje, zabierając ze sobą mały prezent. Niepostrzeżenie umieścić go w tej torbie. W tym czasie nowy rok, torba prawdopodobnie będzie już pełen ciekawych prezentów. Ubrana jak Santa Claus i gości Snow Maiden pojedynczo wyjął prezenty, po wysłuchaniu jej wiersz lub piosenkę. Jednak najbardziej interesującą rzeczą w tej grze jest to, że prezenty są wybierane losowo, a ich właściciele mogą być mile zaskoczony.

„Kto zje”

Utworzone dwa zespoły po trzy. W każdej torbie umieścić trzy różne owoce, w tym przypadku, pomarańcza, banan i jabłko. Każdy uczestnik dostaje kawałek owocu w czasie i kładzie go na stole przed nim. Opposing graczy siedzieć naprzeciwko siebie i ze związanymi rękami do jedzenia owoców wybranych z tabeli. Zespół, który jest szybszy, aby poradzić sobie z zadaniem i będzie zwycięzcą.

„Mikołaj”

Każda drużyna musi wybrać jedną osobę, która będzie Mikołaj. Obok niego postawić krzesło ze specjalnym stroju, pożądane jest, że odzież nie mniej niż pięciu. Stopa każdego zespołu ozdabia swoje Santa Claus.

"Snowman"

Dla tej konkurencji musimy mrozów i lepki śnieg na ulicy. Wskazane jest, aby podzielić uczestników na dwie drużyny chcąc kobiet i mężczyzn. Kobiety muszą rzeźbić człowieka śniegu, a mężczyźni – Snow Woman. W tym przypadku, gracze mogą korzystać z różnych akcesoriów i elementów ubioru. Zwycięstwo będzie dla tych, którzy mają nietypowe i interesujące śnieg oślepiony jego cud. Obiektywny pogląd można również pomóc i przechodniów, którzy z pewnością nie pozostanie obojętny na swoje kreacje.

Próbowałem wszystkiego po trochu, które zostały przygotowane wystawny dom, nie sądzę, aby przegapić. Czy wszystkie noworoczne gry stołowe. Będą dekoracji wakacje zabawa i dać całą firmę.

„Bzdura”

Oto kolejna gra, która może być stosowany jako Bożego Narodzenia gry. Musimy wziąć czystą kartkę papieru i długopis. Napisz do niego na początku opowiadania lub wiersza i zawinąć do następnego uczestnika piły. łańcuch liści przepuszcza się nad stołem, to dodaje on line przez każdego gościa. Ostatni czyta na głos nieprzewidywalne rezultaty swojej pracy.

„Bajka”

trzeba będzie wybrać najbardziej interesującą historię, najlepiej z zabawnymi postaciami. Każdy gość rozpowszechniać swoją rolę. W naszym przypadku może to być bajka, „Bag of Bones”. Gdy opowieść zostanie odczytany (może to być nieco zmodyfikowany, aby uczynić go bardziej zabawne), każdy uczestnik będzie musiał wstać i pokazać konkretne działania, które opisuje większość swego charakteru.

„Sylwester na talerzu”

Wymaga to stolik regularnej noworoczne z różnych potraw. Zapytaj każdego gościa, aby zrobić na talerzu jakąś kompozycję na temat noworocznego z żywności na stole i pochodzą z niezwykłą nazwą dla niej. Może ktoś będzie miał coś niezwykłego. Autor z najlepszych posiłków w prawo, aby otrzymać nagrodę.