486 Shares 4499 views

empanadas przepis

Naleśniki są znane być pieczone w starożytnym Egipcie, a od tego czasu nemudrenyh danie zdobył sympatię ludzi na całym świecie. Ciasto na nich, by woda, mleko, surowicę, zastosowanie pszenica lub mąka żytnia, mąka owsiana, a nawet. Jeść je w czystej postaci – z olejem, ale jest najczęściej używany jako podstawa do farszu. Na deser pasuje słodki twaróg, masy owocowej, a jako danie główne używane kapusty, sera i tak dalej. Zastanów się , jak zrobić naleśniki z mięsem. Receptura preparatu jest dość prosta, to opanować nawet początkujący kucharz.


Będziemy potrzebować zwykle podstawowe jedzenie, nic egzotycznego: 3 jajka, litr mleka, mąki, cukru i soli. To jest do testów. Do napełniania można, tak aby nie zadzierać z maszynki do mielenia mięsa, kupić gotowe światła W (wieprzowina lub wołowina, ale lepiej mieszane). Nadal trzeba mieć na krem do rąk i oleju roślinnego, cebuli i przypraw trzy (przynajmniej, czarny pieprz). Przed gotować naleśniki z mięsem, przesiać pół szklanki mąki przez sito. Ta prosta operacja pozwoli nam wyrobić ciasto bez grudek.

Po pierwsze, przywodzą na myśl farsz. Wytnij cebulę, smażyć na złoty kolor, wymieszać z mięsem, solą i dodać przyprawy. Teraz przyjęte do ciasta: trzepaczką jajka i dodać szklankę mleka, 3 łyżki cukru, sól do smaku. Powoli, małymi porcjami, dodać mąkę, ugniatanie, dodać kolejną szklankę mleka, a następnie mąkę i znowu mleko – trzeci kieliszek. Masa powinna dostać płyn rozcieńczyć konsystencję śmietany. Na koniec dodać trzy łyżkę oleju roślinnego. Teraz zaczynamy smażyć nasze empanadas. Receptura – prosty: brązowy z obu stron, do gotowego produktu kładziemy trochę masła, farsz i zawinąć kopertę.

Jak gospodarka wykonania może być N rigotovit placki z ryżu i mięsa. W tym celu wstępnego gotowania ryżu i wymieszać ją z mięsa, cebuli, przypraw. W tym przypadku, czarny pieprz można zastąpić curry, szafran, dodać trochę zieleni – tę samą cebulę, majeranek i pietruszkę. Ale jeśli naleśniki nadziewane mięsem mogą być spożywane na zimno – z kwaśną śmietaną, a następnie mielone mięso i ryż jeść lepiej gorąco. A sos do tego dania jest to pożądane, aby stosować inne: grzyb lub krem z czarnym pieprzem.

Istnieje gospodyń domowych, którzy nie rozpoznają farsz zakupu. Wolą kupić cholewka cielęciny bez kości lub urochku. Gdyby zagotować, a następnie otrzymujemy pierwszy (bulion lub bazę zupy) i drugi. Gotowana wołowina lub kurczak (a także może być indyk, cielęcina, wieprzowina, a nawet o niskiej zawartości tłuszczu smażone wychodząca) przewija maszynce do mięsa, daleko poza zwykły sposób podejmowania naleśniki z mięsem. Przepis, jak to się mówi, kawałek ciasta.

Ale można umieścić na ciasta i surowego mięsa mielonego. Kucharze twierdzą, że jest tak pyszne. Takie naleśniki z mięsem przepis nakazuje smażyć z jednej strony do połowy. Nadzienie jest umieszczone na dobrze tosty z boku. Produkty walcowane na rolkach i umieszczone na stercie blado patelni lub partii pieczenia. Dozharivaem je na bardzo małym ogniu lub w piekarniku. Gdy farsz jest gotowy, pritrushivaem naleśniki z tartym serem i położyć kolejne dwie minuty w piecu do brązowienia.