499 Shares 9476 views

Zakrzywiony kanał: funkcje aplikacji

Kanał jest wygięty metalowy wyrób, jak jego przekroju litera „P”. Materiał ten składa się ze ścianą i dwoma ramionami, które są umieszczone na jednej stronie. Zazwyczaj wygięty kanał same wymiary wytwarzają długości od dwóch do dwudziestu metrów, przy czym grubość ściany wynosi od 2,5 do 8 mm.

Cechą charakterystyczną produktu jest jego niska waga i wysoka specyficzna siła jednocześnie. Wykonane z tego metalu można łatwo zatrudnić, a oni są w stanie wytrzymać duże obciążenia.

Z gorącego kanału jest wygięta dokładne wymiary i wideo – obecność zewnętrznego zaokrąglonymi narożnikami. W produkcji wyrobów na maszynach walcowanie wszystkie wady są korygowane preformy jednak dalsze przetwarzanie materiału, nie jest wymagany. W przeciwieństwie do profilem walcowanym na gorąco o grubości niejednorodną, co niekorzystnie wpływa na spawanie i inne operacje wygięty kanał może być stosowany nawet bez usuwania ścięcia.

Stosunkowo niski koszt wyrobów w ilości o doskonałych właściwościach wytrzymałościowych umożliwia wykorzystanie metalu w budownictwie i przemyśle, zapewniając wysoką opłacalność.

Wygięty kanał jest powszechnie stosowany na odbudowę budynków i budowy różnych obiektów. Dzisiaj metalu, która jest obecna w materiale stanowić wystarczająco poważną konkurencję dla konwencjonalnych (tradycyjny) żelbetowych budynków.

To sprawia, że możliwe jest osiągnięcie szeregu korzyści technologicznych i ekonomicznych, zmniejszyć złożoność prac instalacyjnych, skrócić okres budowy. Na przykład, wielu inżynierów i budowniczych zwrócić uwagę na rodzaj kanału, który jest termo ocynkowane, wykonane na miarę.

Również zastosowanie materiału sprawia, że jest to możliwe, aby zminimalizować obciążenie konstrukcji, co czyni to z kolei zdolność do fundamentem budynku bardziej proste. Ponadto, gięte kanał charakteryzuje się dużą funkcjonalnością i uniwersalność, co sprawia, że rozsądne stosowanie różnych budowach. Materiał używany do ościeżnicy zwróconej ścian zewnętrznych lub wewnętrznych, budowa przegród w budynkach komercyjnych / przemysłowych i mieszkalnych.

Innym ważnym zastosowaniem jest zgięty inżynierii metali. Kanały wykorzystywane do wytwarzania różnych części maszyn i mechanizmów, a także do budowy konstrukcji ramowych. Materiału w przemyśle motoryzacyjnym produkcji łożysk ramy dla samochodów ciężarowych.

Zakrzywione kanałów, co jest bardzo zróżnicowany asortyment, wytwarzane na walcowanie młynów z walcowanych na gorąco ze stali węglowej lub niskostopowej stali konstrukcyjnej.

Artykuły o długości półek podzielonych na równowadze i nierównego wygiętego kanału, które są produkowane przez różnych gości.

Zakresy te są również klasyfikowane dokładność walcowanie (normalnym, podwyższonym i wysokiej dokładności), rozmiar i kształt (o bokach równoległych, przy zboczu, ekonomiczny, lekki specjalne).