143 Shares 6547 views

Zawartość tłuszczu w mleku matki

Mleko matki, według ekspertów, jest najbardziej wspaniały cud natury, a nie tylko najbardziej wartościowe ciecz dla dziecka, ale także podstawą dla jego zdrowia, wzrostu i pełnego rozwoju. Skład mleka od każdej kobiety ma jej, jego niepowtarzalność i indywidualność czasami powoduje różne problemy. Na przykład, jak pytanie: „Czy na tyle tłuszczu w moim mlekiem matki?” Aby uzyskać wiarygodne odpowiedzi, trzeba wiedzieć, jakie składniki to powstaje.


struktura

Zaskakujący jest fakt, że ostateczny skład mleka u matek karmiących piersią, jak i naukowców nie rozszyfrował. Obecnie zidentyfikowano około 400 różnych składników. deszyfrowanie Trudność polega na tym, że mleko z piersi matki w każdym karmienia składa się z różnych części, to zależy od organizmu kobiety, a od potrzeb swojego dziecka.

Mleko jest z przodu i z tyłu. W tym przypadku, z przodu – to wyblakłe tak przezroczysty płyn, który dziecko zjada na początku karmienia. Mleko powinno zapewnić płynne dzieciak, węglowodany i witaminy. Ale po pewnym czasie zmiany mleka, staje się bardziej gęste i tłuste. Takie mleko jest oddzwonił.

badaczy wykazało, że zawartość tłuszczu w mleku matki jest wytwarzany z cząsteczek tłuszczowych, które wytwarzają piersi. Są przyłączone do siebie lub do ścian pęcherzyków płucnych. Po mleko gromadzi się w piersi, że powoli zaczyna płynąć do brodawki, a dostępne w ich części tłuszczu tkwi w przewodach. W trakcie podawania lub pompowania, z mleka przez kanał zacznie się poruszać, a cząsteczki tłuszczu.

Na podstawie powyższego, możemy stwierdzić, że w dłuższym karmieniu, zawartość tłuszczu w mleku matki powyżej. A wszystko dlatego, że cząsteczki tłuszczu stają się coraz bardziej. To samo dzieje się, kiedy otworzyć zawór ciepłej wody: najpierw płynący na zimno, a następnie wszystkim gorąco. Podobne zmiany występują z mlekiem. zawartość tłuszczu w mleku zależy również od ich ilości. Im mniejszy lewy, im grubsza jest. Jeżeli do karmienia miodu długi okres czasu, ale również wpływa na tłuszcz, jeśli było mniej prawdopodobne, aby karmić piersią swoje dziecko, mleko nie będzie tak śmiały. I vice versa. Obłożenie piersi wpływa również zawartość tłuszczu w mleku matki. Zdarza się, że w końcu jeden z karmienia piersią nie jest tak śmiały jak na początku drugiego. Należy również pamiętać, że różne dzieci nasycić swój żołądek w różnym tempie, więc zmiana piersi jest ważne dla zawartości tłuszczu w mleku. Nie jest konieczne, aby zmienić skrzynię dopóki dziecko nie jest w pełni usatysfakcjonowany.

Mamy określić zawartość tłuszczu w mleku matki

Zewnętrznie zidentyfikować zawartość tłuszczu w mleku nie jest możliwe, ponieważ każdy mleko matki samotnie mama, a wyniki nie są takie same jak sąsiada lub przyjaciela. Większość tłuszcz mleczny wyrazić laktator lub ręcznie jest bardzo trudne. Pamiętaj, że może dokonać pełnej tylko dziecko, ale, że nie staną się łatwiejsze, ponieważ jak się tłuszczu mleka, powiedział, że jeszcze nie mogę.

Co zrobić w tym przypadku? Tylko obserwacja dziecka. Jeśli ma kwitnące i zdrowe, jeśli jest on przybierać na wadze, jeśli ma dobre krzesło – co oznacza, że otrzymuje wszystkie niezbędne podczas karmienia.

Jak zwiększyć zawartość tłuszczu w mleku matki?

Wiele przyszłych matek zastanawia się, jak zrobić mleko z piersi grubsze? Konieczność podjęcia całkowicie niezależna od tego, co jedli karmiące na specjalnej diecie od razu znika, a zawartość tłuszczu w mleku matki. To zależy przede wszystkim od czasu karmienia, sezonowych i dobowych okresów. Niektórzy eksperci sądzę.

Inni eksperci uważają, że produkty nadal mają wpływ na zawartość tłuszczu w mleku. Według nich, matka pielęgniarstwa codziennie należy jeść produkty mleczne, różnego rodzaju płatki śniadaniowe, chleb razowy, jaja, wołowina, język, wątroba, ryby, masło, olej roślinny, owoce, warzywa, owoce, warzywa i śliwki i słodkie kompoty , miód i dżem.

Aby dowiedzieć się więcej szczegółów na temat sposobu zwiększenia zawartości tłuszczu w mleku matki, to jest możliwe, aby zobaczyć się z lekarzem. Ale nie zapominajcie również, że zawartość tłuszczu w mleku jest stale inna. Zmienia się ona w całym okresie karmienia, a także w trakcie dziennego podawania oraz w tym samym zastosowaniu do klatki piersiowej. Moje ciało matka jest dostosowany w taki sposób, że dziecko nie pozostać głodny.