276 Shares 5203 views

Najdłuższy język świata: mężczyźni kontra kobiety

Każda żywa istota na planecie indywidualnie. Odnosi się to zarówno do ludzi i zwierząt. Homo sapiens mają więcej możliwości, aby wyróżniać się z tłumu. Jeden łatwy i bezproblemowy paznokcie młot rękę, drugi może jeść hamburgery sto na raz, a trzeci jest dumny, że ma ogromne uszy, albo najdłuższy język na świecie. Dla ludzi, którzy chcą udowodnić i pokazać światu swoją wyjątkowość, istnieje wiele pokazów i konkursów. Że jest tylko Guinness Book of Records! To coroczne spotkanie jest zbiorem zapierające dech w piersiach ludzkich osiągnięć, nauki, technologii i natury.

Język przynieść kino

Czasami charakterystyczne cechy indywidualne może być przepustką do świata show-biznesu. Na przykład, co się stało z Nickiem Afanasiev. Jego punktem kulminacyjnym – prawie najdłuższy język na świecie. Pewnego dnia młody Amerykanin rosyjskiego pochodzenia przebywających w gorącym Filadelfii, postanowił podzielić się ze światem ich „bogactwa”. Język Długość Nika Afanaseva wynosi 9 cm bez jednego milimetra.

Tak, młody człowiek wziął krótki film i zamieścił go na YouTube. W tym filmie główną „charakter” jest język. Co małpa nie wstać! Nick łatwo zarysowania ich podbródek, dłubie w nosie, bez problemów liże łokcia i … łaskocze oku. A ten ostatni, nawiasem mówiąc, jak nie było to możliwe do tej pory. Ale zaradni Amerykanie udowodnili, że nigdy nie należy lekceważyć ich możliwości. „Yazykatoe” wideo w krótkim czasie wyglądał ogromną liczbę ludzi. Wśród nich byli producenci kanał Nickelodeon. Całkowicie nieskrępowany ludzi młodych, a zwłaszcza jego język, zrobił ogromne wrażenie na pracowników stacji telewizyjnej, i zaproponował mu rolę w serialu iCarly.

Brytyjski rekordzista

Ale w słynnej Księdze Guinnessa rocznego Nick Afanasiev przegapić. W nominacji „Najdłuższy język na świecie” nagrodę otrzymał rezydenta Albion Steven Taylor. W czasie mocowania pierwszego rekordu długości jego język był prawie 98 mm. Po pewnym czasie zdecydowano się na re-test, a co za niespodzianka to było sędziowie, gdy zobaczyli ciało powiedział Stephen wzrosła pięć milimetrów! Jak sam Taylor żartuje, to metamorfoza może być ze względu na jego ciągły udział w różnych pokazach i programów telewizyjnych. Jest w takiej chwale, a jego pozytywne, choć nieco żenujący moment: nie każdy, nawet znany człowiek, oferując pocałować aktorkę Bridzhit Nilson (Sylvester Stallone żona). Ale Stephen otrzymał ten zaszczyt. Kobieta była strasznie ciekawa, co to jest – całować z właścicielem takiego języka.

piękny cechą damska

Warto zauważyć, że przed Steven Taylor posiadacza tytułem „Najdłuższy język świata” był ukraiński wieśniak. Jego długość korpusu 10,1 cm. Jednakże, nie tylko człowiek może oferują takich cech. Wśród przedstawicieli słabych i pięknej połowy ludzkości, istnieje również panie, które afiszować z długim językiem. Na przykład, amerykański Chanel Taper. Ten czarny piękno tkwi w Kalifornii. Na pierwszy rzut oka nie ma nic niezwykłego risible cute girl. Jednakże, to kryje się za uśmiechem najdłuższy język. Zdjęcie dziewczyny gdzie ona liże lody, udał się po świecie. Ogromna ilość jednej wkładki i żartów padł przed Chanel. Jednak ona jest dumna z funkcji, których długość wynosi 97,5 mm.

Nasi młodsi bracia

Oczywiście, język – to ta część ciała, która jest również u zwierząt. Kto powiedział, że najdłuższy język – człowieka? Śliczne Pekińczyk Puggy dowodzi przeciwnie. Długość jego język jest 11,43 mm. Ze względu na to malutki pies świeciły na łamach rocznego gromadzenia rekordów świata, który jest Guinness Book of Records.