841 Shares 1112 views

peelingi fenolowe

peelingi fenolowe – jest to możliwe bez operacji plastycznej, aby odmłodzić skórę.

Ten rodzaj złuszczania należy do rodzaju głębokiego chemicznych i przeprowadzane tylko w chłodnej porze roku (jesienią i zimą). Stopień wpływu na skórę, jest lepszy od wszystkich innych rodzajów pilnga że tylko nieznacznie odmłodzić i odświeżyć skórę. Fenol jest również w stanie wygładzić głębokie zmarszczki związane z wiekiem.

peelingi fenolowe skutecznie koryguje zmarszczki, blizny po trądziku wyeliminować, lekkich obrażeń lub nawet eliminuje ciemne plamy.

procedur prowadzących wymaga wstępnej obróbki, który jest przypisany do specjalisty. To trwa od pół godziny do dwóch godzin. Roztwór chemiczny stosuje się do tych obszarów, które wymagają korekty. Podczas interakcji ze skórą poczuła pieczenie niewypowiedzianych ponieważ roztwór zawiera środek znieczulający. Ta jednolita procedura, w wyniku których utrzymuje się do 7-10 lat.

Profesjonalne złuszczanie odbywa się na sali operacyjnej pod stałym nadzorem. Pacjentowi podaje się leki uspokajające, odbyła znieczuleniu miejscowym w celu łagodzenia dolegliwości z narażenia chemicznego.

Kiedy procedura jest możliwe zmywanie 2-3 dni, aby zapobiec reakcji z wodą. Po pięciu dniach skóra zacznie się odklejać, skorupa, która powstaje w końcu zniknąć, a następnie zaczyna tworzyć nową skórę. Po pierwsze, będzie to miało wyraźne zaczerwienienie, które stopniowo przechodzą. Ostateczny efekt zabiegu wejdzie w miesiącu: skóra staje się matowa, świeża, gładka i żywy. W tym przypadku skóra zauważalnie dokręcone, zmarszczki stają się mniej widoczne i zauważalne zwiększenie ton i ogólny wygląd w swoim rodzaju.

peelingi fenolowe są również stosowane do korygowania konturów twarzy, tworzy podbródek, kości policzkowe i policzki, aby pozbyć się opuchlizny, kręgi wokół oczu, wygładzając fałdy nosowo-wargowe.

Procedura ta jest wykonywana dopiero po 35-40 latach. Wskazaniem do jej zachowania jest obecność zmarszczek, blizn, rozstępów, plam starczych na skórze. Przeciwwskazane w tego rodzaju peelingu podczas ciąży i laktacji, w przypadku oparzeń o dowolnym stopniu od zaostrzeń etapach opryszczki, z chorobami serca i występuje nadwrażliwość na leki, które stanowią część funduszy. Przed zabiegiem należy powiedzieć całą historię ich choroby eksperta, aby zdecydować, czy jest to dla Ciebie w ogóle.

Głębokie fenol obierania – jest najskuteczniejszym i agresywne metodę szlifowania twarzy. Kompozycja wnika w głąb skóry dzięki zawarte w niej kwasu karboksylowego. Takie złuszczanie jest tak silny, że jego działanie utrzymuje się przez lata, a po zabiegu trwa co najmniej tydzień rehabilitacji w domu, aby mieć wystarczająco dużo czasu na guza zniknięcia osób.

Peeling ten nie wszystkie mogą być przeprowadzone. Niektóre zalecane jedynie umiarkowana (niski) fenol peelingu. Kiedy ciemne skóry, generalnie nie zaleca się przeprowadzenie skórki chemicznych, które prowadzą do niepożądanych efektów, rozjaśniania skóry.

Po nałożeniu leku zasadowego jest przemytą wodą, a następnie zastosowano kojące maści. Chemikalia peelingi zniszczyć górne warstwy skóry, że nie było możliwości tworzenia nowej warstwy młodych komórek.

O fenolu obierania czasami opinie można odczytać nie tylko pozytywne. Faktem jest, że po zabiegu wymaga specjalnej pielęgnacji skóry, które nie są zgodne ze wszystkimi. Dlatego czasami są nieoczekiwane reakcje, które powodują pojawienie się negatywnych opinii na temat samej procedury. Oczywiście, peelingi chemiczne niesie ze sobą ryzyko, więc trzeba trzymać się zaleceń lekarza.

Po zabiegu nie usuwa uformowaną skorupę sam, opalanie. Konieczne jest, aby skonsultować się z lekarzem, aby dbać o skórę po peelingu poprawnie.