381 Shares 5116 views

Humorystyczne skecze dniu 8 marca w szkole. Scenariusz 08 marca

08 marca – unikalny jasny święto, kiedy wszystko wokół gratulując piękne kobiety, dziewczyny, dziewczyny. W tym przypadku, gratulacje, a nawet „laudatory Ody” padało tego dnia jak z rogu obfitości. Kobiety gratulując wszędzie: w pracy, w sklepie, salonie kosmetycznym i innych miejscach. Szczególną uwagę zwraca się wynagrodzenie urlopowe i nauczyciele. W tym czasie gospodarze tematyczne wieczory i poranki. Jak zorganizować i uruchomić komiczne sceny w dniu 8 marca w szkole?


Scena 1: „Nie zapomnij o mamie”

Jednym z najprostszych i pouczające gry występów jest uważany za scenę „Nie zapomnij o mojej matce”. Aby wziąć udział w może to być maksymalnie osiem osób. Obsada: ojciec, matka i dwóch synów. Za kulisami trzeba odtworzyć kuchnię. W konsekwencji, w scenerii Potrzebne będą:

  • 4 krzesła;
  • stół;
  • urojony okno zasłony i kwiatów w puli;
  • kilka garnki, talerze, sztućce;
  • sztuczne lub świeże kwiaty.

Sceny skryptów i działka

Według scenariusza mini scen 8 marca w rodzinie idą do ojca, matki i dwóch synów. Akcja toczy się w Międzynarodowym Dniu Kobiet. Po pierwsze, pojawia się matka. Ten dawny nauczyciel szkoły podstawowej, który jest noszony po kuchni, gotuje, sprząta i jednoczesne ustawienie stołu. Ona ciągle spoglądając na zegarek. W kuchni znajduje się tata. Siada przy stole. Obserwowani przez dwóch synów. Również siedzieć przy stole. Matka stawia wszystkich na łatwość.

To udaje, że coś wycieki z puli na płytach. Podczas posiłku, dwaj bracia w podnieceniu opowiedział o tym, jak jutro będzie witać swoich kolegów i nauczycieli w dniu 8 marca. Łączy tata, który musi wybrać prezent dla swojego szefa. Matka słucha i daje dobre rady. Po posiłku wszyscy wstaje od stołu i metę. Kobieta myje naczynia w ciszy, stawiając na fartuch, rękawice gumowe i zaczyna myć.

Prezenty dla matek kobiet ręce

Ponadto, działki przebiega jeden z chłopców w pokoju mini-skecze w dniu 8 marca, ciągnie matkę przemywanie i siedzenia przy stole. Kiedy prosi matkę, aby pomóc w produkcji kart dla kochanej wychowawcą. Matka rzuca wszystko i pomaga mu. Ucieka, odbijając się szczęśliwie. Działa w drugiej – znowu odrywa matkę z mycia naczyń. On też potrzebują pomocy.

Mama pomaga uczynić go pięknym rzemiosła dla ulubionego nauczyciela angielskiego. Dziecko ucieka. Trzeci pochodzi papieża, który przynosi prezenty katalog i oferuje swoją żonę, aby pomóc mu w wyborze prezentu dla swojego szefa. Potem wszyscy trzej mężczyźni noszą się po pokoju w poszukiwaniu białych koszule ironed. Mama daje wszystkie trzy jego koszuli, a tata pomaga zawiązać krawat. Po zakończeniu wszystkich przygotowań do święta się skończyły, według szkiców do szkoły „8 marca”, trzej mężczyźni są usuwane. Mama sama. W końcu domyvaet dania i siada na krześle. Kurtyna.

„Nie zapomnij o mama”: Akt II

dzieci, a ojciec wrócił do domu w drugim akcie. Cała czwórka spotka się ponownie przy stole. Siedzieć. Matka stawia im jedzenie. Wieczór. Są one inspirowane przez Dyskusja o tym, jak wspaniałe gratulacje swoich kolegów, nauczycieli i współpracowników. Mama słucha i wzdycha. Nagle zadzwonił dzwonek do drzwi. Kobieta podchodzi do drzwi. Za nią są dzieci młodszych klas.

rozciągnąć ich matka kwiaty, czekoladki i życzeniami czytać poezję. Hałas na zewnątrz i synowie ojca. Oni widzą tego obrazu i uświadomić sobie, że byli w stanie pogratulować wszystkim kobietom z wyjątkiem żony i matki w 8 marca wypoczynku. Cała trójka spokojnie wziąć na siebie kurtkę i spokojnie opuścić pomieszczenie. Jednak w tej zabawnej skecze na 8 marca nie koniec. Ciąg dalszy nastąpi …

Kilka minut później są one z powrotem z ogromnym bukietem róż. Każdy z nich zbliża się do swojej matki, ręce gałązki mimozy i bukiet. Całować i pogratulować. Potem wszyscy rozwijać skierowaną do publiczności. W tym momencie, autor sugeruje, że nie należy zapominać, że matki są kobiety. On kończy swoje przemówienie gratulacje dla wszystkich matek, nauczycieli, i panie obecne.

Scena 2: „Magia w butelce”

Inną odmianą scenariusza jest prezentacja zatytułowana „Magia w butelce”. Sceny akcji 8 marca dla dzieci odbywa się w zwykłym sądzie, dlatego scenerii trzeba będzie duży sklep, latarni i ozdobnych liści.

W historii, ulica jest chłopcem. On gwiżdże i piłka nożna pusta puszka. Nagle widzi następujący obraz: na ławce siedzi stary człowiek z teczką i gazety. Potem wstaje i odchodzi, pozostawiając sprawę. garnitury chłopiec i otwiera je. Od niego pochodzi dżina.

Mówi, że będzie spełniać wszystkie trzy życzenia. Chłopiec z kolei opowiada kreatora, który dzisiaj, 8 marca, a on nie wie, jak pogratulować swoich kolegów, nauczycieli i matek. Jin obiecuje pomóc.

2 Działania w scenach: „Magia w butelce”

Gin klaszcze w dłonie trzy razy i mówi, że przenosi chłopca na karnawał w Rio de Janeiro w następnych scenach teatralnych. 08 marca dla uczniów, nauczycieli i rodziców – niezapomniane wakacje, a więc prezentacji powinien być jasny i niezapomniany.

I tak dalej, pojawiają się na scenie tancerek i tancerzy w jasnych kostiumach z piór. tańczą ogniste Mambo melodyjnej muzyki. Na koniec dzieci tańczących łuk i iść. Potem znowu Jean klaszcząc i przenosi chłopca do Meksyku. Znowu iść tancerzy z dużym kapeluszu, sombrero i marakasy. Taniec.

Trzeci raz Jean nosi chłopiec w Teksasie, gdzie kowboje taniec. Po tańcu, Jin mówi chłopcu, że spełnił wszystkie trzy pragnienia. Chłopiec podziękować Ginę za barwną i trasy pomysł na prezent. Potem mówi, że postanowił pogratulować wszystkim kobietom z okazji, jak to zrobić w Rosji. W tym czasie, jak mówi, okolicznościowe wiersze. Pozostawia dziewczynka z wielkim koszem kwiatów i muzyka daje je do wszystkich Paniach. Kurtyna.

8 marca: Sceny (Szkoła)

W uzupełnieniu do matinees szkół i uroczystości prowadzonych w szkole podstawowej. Na przykład, za kulisami, że trzeba będzie:

  • 7 studentów;
  • 4 nauczyciela;
  • Wiodący.

pierwszy uczeń przychodzi na scenie. Mówi te słowa: „Ciesz się pięknem natury! Jak światło i dziś zabawy. Zima śnieg i sople topiony. Dzwonienie kropli i śpiew ptaków za oknem ". Jest studentem II: „Nie ma pochodzić marcu. Topniejącego lodu. Wiosna przyszła, i daje nasze matki, babcie i nauczycieli słoneczny nastrój. " W następnym etapie wakacje zaczynają komiczne scenki. W dniu 8 marca w szkole powinny być szczęśliwy i zainteresowany.

On przychodzi na scenie prezentera: „Najpiękniejsza i idealne na ziemi – słowo” matka”. We wszystkich językach tak samo brzmi miły i delikatny. Moja matka łagodna i pracowite ręce, dobre oczy i uśmiech. Ona ma najbardziej wrażliwą i wielkie serce, tak kocha wszystkich i nigdy nie pozostawia jeden w kłopoty. "

Słowa Mistrza w jego skit gratulacyjny dla rodziców

Nikt nie będzie dyskutować z faktem, że ważnym wakacje dla wszystkich kobiet w dniu 8 marca. Scena dla nauczycieli i rodziców powinna ponieść pozytywne emocje, którym towarzyszą tańce, pieśni i wierszy. Dlatego dalsze działanie odbywa się w kręgu nauczycieli aktorów. Pojawia się na scenie pierwszego nauczyciela „na ziemi, wielu dobrych ludzi, którzy potrafią docenić dobroć i empatia sąsiada. Ale najlepsze jest to, że sprawia, że moją matkę. " Potem mówi wiersz „oczy szeroko otwarte”.

Na scenie znajduje się drugi nauczyciel: „Zawsze popytaj z matką. Powiedziałem jej o tym, jak dzień udał, o dzieciach, o kolegów. Ona zawsze mnie wspierali w trudnych czasach, dostarcza użytecznych wskazówek i rad. "

Zawiera trzeci nauczyciel: „Rano, widzę cię, mamo. Ci budish mnie i powiedzieć, że nadszedł czas, aby się obudzić. Jesteś świetnym przyjacielem i sovetchitsa, nadziei i wsparcia. Masz jeszcze czas, a wszyscy kochamy. Jesteś najlepszy na świecie. " Teraz czeka na swoją kolej poważne i lekko humorystyczne skecze w dniu 8 marca. Dzieci szkolne zgromadziła blisko kobiet – matki, babcie, nauczyciele, siostry, ciotki. Uczniowie na ten dzień poświęcić swoje występy na każdym z nich.

Gratulacje piękne panie

Pierwszy uczeń mówi: „Kochamy cię, droga mamo! Za to, że kochasz, a czasem skarcić nas. Zawsze jednak krytyczne przypadek. Pamiętamy go i doceniają. Zawsze z tobą możemy zwrócić się z planszy. Odpowiesz nas bez zdrady :. uczciwie "

Drugi uczeń: „Na ciepło i zimno, radości i smutku jest zawsze z nami, nasza mama. To trzyma nas nieprzespane noce. Uczy dobroci i tolerancji, uczciwości i hojność ".

Trzeci uczeń: „Kiedy moja matka nie było w domu, wszystko jest smutny i ponury. Ale kiedy moja matka pochodzi od razu wpada w miejscu. "

Czwarty uczeń: „Dobra, a nasza ukochana babcia. Ty też matka. Masz już wnuki. Jesteś posłuszny i dobroduszny. Zadbał o nas i gotować pyszne ciasta ".

Piąty uczeń: „Moja babcia – najlepszy! Ona zawsze zaproszony do odwiedzenia, nakarmić pyszne ciasta, ciasteczka i ciasta. Przedstawia wszystkie herbata, wyróżnieniem bajki i położyć do łóżka. "

Szósty uczeń: „Puk, puk. Byliśmy na pukanie do drzwi marcu. On przyspiesza pogratulować wszystkim matki, babcie i nauczycieli z wakacji wiosennych i Międzynarodowego Dnia Kobiet. "

Siódmy studenta: „Prawdziwe sceny na 8 marca nie może obyć się bez piosenek i wierszy. Dlatego będziemy pierwszy powiedzieć wersy, a potem śpiewać ".

Jeden z uczniów recytuje wiersz z gratulacjami. Po tym, piosenka brzmi w wykonaniu chóru dziecięcego matki. Narrator: „Wszystkie matki, babcie, dziewczęta i nauczyciele, gratulujemy dniu 8 marca. Życzymy powodzenia i cierpliwości! "

Podsumowując można powiedzieć, że oferujemy Ci szorstka komiczne scenki w dniu 8 marca w szkole. Na ich podstawie można stworzyć swój własny scenariusz i ciekawy oświadczenie, w oczekiwaniu tego wspaniałego wypoczynku.