779 Shares 9561 views

Kilka sekretów na temat przywracania karty SIM „Megafon”

Sytuacje w życiu są różne. Wydaje się, że kłopoty nigdy się nie skończy nawet. Tutaj nawet karta SIM nagle przestał działać. I co z tego? Ponownie połączyć się z siecią – to nowy numer. Więc mają wszystkie zawiadomienie o tym, co jest bardzo kosztowne i niewygodne. Dziś jest to absolutnie konieczne, wystarczy skontaktować się z najbliższym biurem firmy komórkowej w celu odzyskania „Megafon” karty SIM.


Ale brak karty SIM – nie tylko dlatego, że być może trzeba będzie wymienić. W przypadku utraty lub kradzieży telefonu jest zwykle utracone, a karta SIM, a następnie trzeba nowy. W tym i w innym przypadku procedura zajmie nie więcej niż 5 minut. Najważniejsze, że zwrócił się do urzędu z właścicielem numeru paszportu. Ponadto, taka usługa „Megafon” oferuje swoim abonentom bezpłatnie.

Jednak to nie wyczerpuje powody dlaczego potrzebujemy nowej karty SIM ze starego numeru. Według jakichkolwiek powodów, abonent nie może być używany przez dłuższy czas numeru. Wkładając kartę SIM do telefonu, on do mojego żalu, ujawnia, że numer został już odwołany i nie działa. Czy to możliwe, aby przywrócić kartę sim w takim przypadku? Oczywiście, można.

Aby otrzymać nową kartę należy skontaktować się z biurem paszport. Jednak w tym przypadku, może zaistnieć potrzeba trochę więcej czasu, a czasem nawet jeden dzień. W rzeczywistości, jest to nowa gra, po prostu ze znanego numeru telefonu. Dlatego też poprosić konsultanta nadal wymagane do doładować niewielką kwotę. Ale jeśli użytkownik wcześniej zapłacił za „piękne” numer, nie będzie trzeba ponownie do. W pozostałej części w drodze do przywrócenia kartę SIM „Megafon” i ile czasu zajmie, powiedz specjalisty. Nowa karta SIM będzie dostępny w ciągu 3 dni roboczych.

Ale ta usługa, istnieją pewne ograniczenia techniczne. Jeżeli abonent nie korzysta długi szereg czasowy, firma ma nie tylko prawo, aby go anulować, ale pass jest dostępny w sprzedaży. Dlatego przed przywróceniem karty SIM, kontrole „Megaphone” aby sprawdzić, czy numer ten jest podłączony, jak również jego obecność w tak zwanej „miski”. Niestety, w tym przypadku uzyskać numer nie wróci. Dlatego zaleca się, aby ubiegać się o przywrócenie karty SIM nie później niż trzy miesiące po jego unieważnieniu.

A czasem z kartą SIM, wszystko w porządku, ale to musi być wymieniona. Taka sytuacja może powstać, jeśli użytkownik stał się właścicielem nowego iPhone. On musi po prostu mniejszy rozmiar: micro lub stosowane. I w tym przypadku abonent nie będzie miał żadnych problemów. On jest dosłownie kilka minut do wymiany starej karty SIM do pożądanej wielkości i ponownie w razie potrzeby.

Ale niezależnie od sytuacji może dojść w każdym przypadku wymagają osobistej obecności abonenta z paszportem. Ale jak przywrócić karta SIM „Megafon” bez wychodzenia z biura, nie wiem wszystkiego. Dla tych, którzy nie mogą ubiegać się osobiście, zdalna wymiana wynaleziono. Jednak zapasowa karta sim trzeba nabyć z wyprzedzeniem, ale mogą wziąć kilka. Wtedy nie będzie tylko jedno połączenie do centrum kontaktowego, a po 15 minutach będzie można używać ich liczbę.

Najważniejszą rzeczą jest, aby pamiętać Firma klienta: jak przywrócić karta SIM „Megafon” jest bardzo proste, nie denerwować się z powodu takiej drobnostki. Być może ze względu na ten nieplanowany wyjazd do urzędu będą mogli zmienić taryfę na bardziej opłacalne lub po prostu punktów bonusowych wymiana prezentów.