646 Shares 2583 views

Hemoroidy: objawy

Mimo całej naszej wolności i emancypacji społecznej, niektóre aspekty życia są nadal zamknięte i nie zostaną upublicznione. Niestety, często jest to związane z naszym zdrowiem. Co się z nami dzieje, wydaje się „źle”, społecznie nie do zaakceptowania, ale dlatego, że nie odważy się mówić o nim, pozwalając znikąd pojawił się nieśmiałości i skromności rade. Więc cicho cierpienie i męki znosić nieludzkie, pewnego dnia będziemy nadal zrezygnować i iść do lekarza. Na pytanie, dlaczego tak późno się o pomoc, milczący, z głową pochyloną w dół, lub starają się wymyślić spójnego wyjaśnienia. Oczywiście, wszyscy wiemy, że problem jest łatwiejszy do ustalenia, kiedy to osiągnęły gigantyczne rozmiary, ale z jakiegoś powodu, pull, ponownie powołując się na stare dobre „może”.


Tematem niniejszego artykułu – Hemoroidy: objawy, objawy, profilaktyka. Ta nieprzyjemna choroba często staje się podstawą żartów, kpin i żartów (która jest co najmniej „popularny” metoda leczenia hemoroidów wykorzystaniem ogórka rosnące w ogrodzie! „). Jednak wpływ tego trudno dzielić humorystyczny boczną podejście do tego, co jest przyczyną dziką ukłucie.

Co to są hemoroidy? Jest to stan, w którym żyły na błonę śluzową odbytnicy. Cechy charakterystyczne – pojawienie żylnych opuchnięte guzki wewnątrz odbytnicy lub okolicy odbytu.

Jakie są objawy hemoroidów? Jakie są objawy tej choroby?

Przede wszystkim (jest to wyraźny znak), to ślady krwi w stolcu lub bezpośrednio po nim. Odpływ krwi zmienia się w zależności od stopnia (etap) hemoroidów: z kilkoma kroplami na papier toaletowy do strumienia krwi płynącej z obszaru.

Następna funkcja – uczucie nie jest uwalniany aż do zakończenia jelita (uczucie jest konsekwencją powstałego wewnątrz stożków hemoroidalnych). Crafty hemoroidy, objawy mogą być prawie niewidoczny przez długi czas, a pacjent nawet nie podejrzewają istnienia problemów zdrowotnych.

Swędzenie wewnątrz lub na zewnątrz odbytu. Stopień objawami świądu jest inna: to może być indywidualnie mrowienie odbytu i nieznośny świąd, który jest często łączone przez piekący ból. Ból może towarzyszyć akt defekacji wystąpić podczas tuzheniya filc i krótki czas później, niekiedy bolesne odczucia powstają nawet przez kaszel i kichanie.

Obecność szyszki hemoroidalnej (węzłów), których wymiary w ciężkich przypadkach mogą osiągać wielkość piłki do gry w golfa. Przerażające, że mając takie możliwości, mamy trochę czasu na wizytę u lekarza (który, nawiasem mówiąc, otrzymuje pieniądze za pracę z klientami, a nie czyni prywatnego przysługę) i cierpieć, lub co gorsza – uzyskać na ogórki z ogrodu.

Częste zaparcia. Gdy hemoroidy wewnętrzne dochodzi do stanu zapalnego i wzrost, stolec ściśnięte i nie może zejść, a zatem nie powstaje, a parcie na stolec.

Są to główne objawy tej nieprzyjemnej choroby, jak hemoroidy. Znaki mogą objawiać się w większym lub mniejszym stopniu, jak śluz z odbytu. Ten objaw nie jest tak częste jak poprzednie, i zauważyć, tylko u niektórych pacjentów, ale, mimo wszystko, jest również warto zauważyć.

Na hemoroidy charakterystycznych okresów rozpadu i ostrego skutku. W tym ostatnim przypadku, osoba może odczuwać ból, nawet siedząc na krześle, idąc do toalety są najbardziej straszne momenty, które naprawdę chcą uniknąć. Cierpi na hemoroidy, ludzie są zmuszeni do oddawania kału, przeżywa niesamowity ból, tak jakby odbyt jest cięte przez ostrym ostrzem. Co gorsza, kiedy jest utrata hemoroidy, są chwile, kiedy należy zwrócić je do miejsca, tylko za pomocą rąk.

Zwykle podatne na tę chorobę osoby starsze, kobiety w ciąży i młode matki (zwłaszcza rodziły), oraz te, których brzuch jest uszkodzony, a ludzie, którzy prowadzą bierny życie.

To oczywiste hemoroidy. Objawy choroby są znane, konieczne jest, aby mówić o środkach zapobiegawczych. W tym celu musimy pozbyć się zaparcia (a więc po prostu trzeba ustalić wnętrzności), aby nie naciskać mocno, tak aby nie prowokować powstawanie pęknięć w odbyt. Ponadto, konieczne jest w pierwszej chęć odwiedzić toaletę, zapominając zwyczaj do zniesienia. Napisz obciążenia rezystancyjnego w swojej codziennej rutyny i, oczywiście, pamiętać zasad higieny. Po każdym defekacji trzeba umyć regionu odbytu z zastosowaniem środków do higieny intymnej.