804 Shares 4082 views

Najbardziej popularne okłady do utraty wagi: Opinie i recepty

Jeśli już doświadczył wszystkie sposoby, aby osiągnąć idealną sylwetkę, ale po prostu nie może rzucić kilka dodatkowych kilogramów, należy spróbować okłady do utraty wagi. Recenzje często świętować swój magiczny efekt nie tylko od masy ciała, ale również na stan skóry w ogóle. Od najdawniejszych czasów ludzie użył owijanie alg, miodem lub gliny. Technika ta pomaga poprawić metabolizm i krążenie krwi, oczyszcza skórę, wzbogaca ją minerałami i witaminami, przyspiesza regenerację, eliminuje toksyny i odpady, aktywnie walczy z cellulitem, a ponadto doskonale relaksuje i odcienie. Wynik nie trzeba było długo czekać, jeśli zdecydujesz się owinąć odchudzanie. Opinie na temat tej procedury, należy pamiętać, że można to zrobić w domu, więc nie ma potrzeby, aby stale wydawać pieniądze na wizyty salonach. Oczywiście, niektóre rodzaje owijania w domu znowu jest nierealne, ale istnieją pewne przepisy, które będą skuteczne i niezależne wykorzystanie.

Popularne przepisy procedury

Są gorące i zimne okłady do utraty wagi. Odpowiedzi na każde tego rodzaju procedury można znaleźć różne, wszystko zależy od własnych preferencji. Czasami te dwa gatunki wykorzystywane w kompleksie, w ten sposób, procedury kontrastu. Istnieje wiele przepisów na różnego rodzaju okłady, ale wystarczy na kilka, aby zobaczyć, który z nich jest bardziej odpowiedni dla Ciebie.

1. owijane niebieski gliny na utratę wagi. Co do zasady, część tego przepisu jest nadal częścią i cynamon. Jej ilość jest dobierana w zależności od osoby. Mieszaninę rozcieńczono wodą do konsystencji. Zastosuj pastę gliny na obszarach problemowych skóry i trwa 20-30 minut. Uważa się, że jeśli podczas okładów aktywnie poruszać, efekt zabiegu będzie bardziej zauważalny.

2. Okłady z pieprzem odchudzanie. Z tego przepisu będzie trzeba 50 gramów zmielonych ziaren kawy, dwie łyżki miodu i małej łyżeczki czerwonego pieprzu. Kompozycję tę stosuje się na skórę na 15-20 minut i przemyto zimną wodą.

3 wodorosty okłady do utraty wagi. Opinii na temat tego zabiegu, zwykle pozytywne. To może być przeprowadzone zarówno na ciepło i zimno. Jedyną rzeczą, że ważne jest, aby wiedzieć: Wodorosty jest niemożliwe do zrobienia, jeśli masz zaburzenia tarczycy. Aby przygotować mieszaniny zanurzenia płyty wodorosty w wodzie. Dodaj do nich tymianek, kolendrę i imbir. Gorąco mieszaninę procedurę moczy się w wodzie 38 stopni przez 15 minut. Gdy temperatura nie powinna przekraczać 25, a czas moczenia 45 minut. Po namoczeniu, mieszaninę umieszcza się w ciele i owijania folią. Czas tej procedury pół godziny.

4. brudu owija na utratę wagi. Uwagi dotyczące tej procedury są niejednoznaczne, ponieważ ta mieszanina może spowodować, że niektóre negatywne lub niechęć. Podstawą jest suchy kosmetyczne mieszaniny błotnej. Mieszaninę rozcieńczono ciepłą wodą i stosuje się do ciała. Mieszaninę błotnej przechowywać przez pół godziny.

Zanim wybierzesz najodpowiedniejszy sposób, aby, są szanse, pereprobuete różnorodność owijania do utraty wagi. Liczba lekarze zalecają przed wszczęciem postępowania, aby przetestować reakcję alergiczną skóry. Niewiele osób wie, jak twoje ciało będzie reagować na tej czy innej części opakowania.