744 Shares 6365 views

Słuchawki Sennheiser HD 600: opinie, recenzje. Jak odróżnić fałszywe? Sennheiser HD 600 lub 650: co wybrać?

Segment drogie słuchawki jest popyt głównie wśród fanów muzyki, a praktyczny i uniwersalny cel ceniony członków poziomie średnim. Niemiecka firma Sennheiser oferuje przyzwoite opcji z obu klas będzie zaspokoić potrzeby i ergonomiczna konstrukcja i kwerendy miłośników dobrej reprodukcji muzyki. Oczywiście, wszyscy z najbardziej zaawansowanych rozwiązań technologicznych i projektowych zawartych głównie w modelach najwyższego poziomu, które kosztują średnio 12-15 tys. RUB. W tej kategorii reprezentowanej i Sennheiser HD 600. Ta wersja urządzenia będzie przegląd odkryć swoje zalety i wady, a także właściwości techniczne i operacyjne.


Projektowanie i wygodne dopasowanie

wydajność zewnętrzny jest czymś niezwykłym nawet dla markowych modeli serii premium. Ale ważne jest, aby pamiętać, że każdy szczegół w projektowaniu i konstrukcji ściśle związane z wymaganiami sygnału reprodukcji. Zewnętrzna strona pokryta kubki metalowej siatki, która zapewnia przejrzysty i wolny dźwięku. Przy okazji, dzięki metalu uzyskuje się poprzez jasne i naturalnych projektowania basu. Pierwszy montaż Sennheiser HD 600 mogą stworzyć poczucie sztywności i nadmiernym ciśnieniem, ale pozwala na dostosowanie łuk, aby znaleźć pożądany komfort. Urządzenia lekkie równomiernie, siedząc na miękkim podłożu opaską. Szczególnie miłe owinąć wokół filiżanki ucha z miękkim wykończeniem aksamitu. Ze względu na kształt eliptyczny, że są bezpieczne i jednocześnie delikatnie dociskana uszu. W rzeczywistości, już po minucie lądowania konfigurację i można zapomnieć o ciała obcego na głowie i uszach – model jest prawie nie odczuwane przez jej wymiarach i wadze, więc dyskomfortu podczas długich godzin słuchania, można zapomnieć.

Funkcje słuchawki

Wysokiej klasy modelu podkreśla nie tylko optymalną ergonomię i niepowtarzalny design, ale również wydajności technicznej i operacyjnej. Cechy Sennheiser HD 600 można przedstawić w następujący sposób:

 • Rodzaj mocowania – w pałąk.
 • Waga – 260 g
 • Ciśnienie w kontakcie z głową – 2,5 N.
 • Kabel ołów – jednostronna.
 • Connector – standard, mini jack z adapterem do formatu 6,3 mm.
 • Długość kabla – 300 cm.
 • Niższy poziom częstotliwość – 12Hz.
 • Górna częstotliwość graniczna – 39000 Hz.
 • Współczynnik oporu – 300 omów.
 • Model Indeks wrażliwości – 97 dB.
 • Cechy urządzenia – zastosowanie drutu z miedzi beztlenowej, oraz obecność magnesów.

Nawet na tle liderów w swoich słuchawkach wyników segmentu wyglądać przyzwoicie. I to nie wspominając o tym, że, co do zasady, marki Sennheiser w takich samych warunkach dla wszystkich konkurentów nadal wystaje poprzez jakości „wypychania”.

jakość dźwięku

Model ten zapewnia dobre odwzorowanie w całym zakresie serii dźwiękowej. Ale są też wady obraźliwe. To, na przykład, odnosi się do basu ryk przy niskich częstotliwościach, w każdym przypadku, słuchawki z zamkniętych filiżanek radzi sobie z tym zadaniem znacznie lepiej. Niestety, niemieccy programiści nie udało się zanurzyć Sennheiser HD 600 osób w atmosferze pięknej muzycznej dźwięk i mocne basy efektów akustycznych. Jednak różnica ta jest kompensowana przez doskonały dźwięk w pozostałej części widma dźwięku. Wysokie i średnie poziomy łatwo słuchawki, które skutecznie i naturalnie rozmnażają takich stron. Generalnie, badanie amplitudy częstotliwości modelu dość gładka i bez znaczących awarii i spadków. Ogółem gra inny szczegół, który zapewnia niemal idealną równowagę tonalną. Chociaż z basem i dynamiką, istnieją pewne problemy w celu naprawienia sytuacji pomaga wzmacniacz jakości.

pozytywne opinie

Jeśli mówimy o ergonomii i wzornictwa, w ich adres otrzymała entuzjastyczne recenzje. Chociaż firma nie różni się szczególną uwagę na stworzenie jasnych i stylowych projektów, w tym przypadku, jest to możliwe – właściciele opinii dać wysokie oceny wykonanie zewnętrznego. Warto również zauważyć, jest to rzadka jakość – połączenie wysokiej funkcjonalności i ergonomii i funkcjonalności. Obudowa Sennheiser HD 600 jest łatwy do demontażu do czyszczenia lub drobnych napraw. Nawiasem mówiąc, nie jest pozbawiony modelu i możliwości do samodzielnego uaktualnienia. Członkowie zauważyć, że może być konieczne zwiększenie zdolności dźwięku na dnie. Jeśli chodzi o ogólną jakość odtwarzania muzyki, to właściciele bardziej pozytywne doświadczenie dzięki jasności i równowagi.

negatywne opinie

Maksymalna słuchawkowe odsłonić możliwość otrzymania tylko wysokiej jakości sprzęt, który znacznie ogranicza użytkownika. W szczególności, nie jest to zalecane, aby użyć modelu grać z przenośnych odtwarzaczy. Są roszczenia do realizacji Sennheiser HD 600. Korpusu Recenzje pamiętać, że model kosztów o 15 tys. RUB. Można stosować więcej ciał stałych niż tworzywa sztuczne. Ale jest druga strona tego zagadnienia. Fakt, że plastik jest istotnym czynnikiem przyczyniającym się do ergonomii i lekkiego modelu wagi. Metalowa siatka, ze swojej strony, zapewnia dobre funkcjonowanie rezonującej.

Model HD 600 lub 650 – że wolą?

Słuchawki są bardzo podobne pod względem wydajności strukturalnej i charakter gry. Ale istnieją różnice, jak również wersja 650 nadal jest zaprojektowany jako kontynuacja linii i ma pewne cechy indywidualne.

Tak więc, jeśli chodzi o zewnętrznych urządzeń jest niewielka różnica w metodach opaską dekoracyjną. Materiały w nowych modelach są również wyposażone w kombinacji plastiku i metalu. Ogólnie rzecz biorąc, konstrukcja i ergonomia w modelach są podobne. Tylko w ocenie jakości dźwięku można zbliżyć się odpowiedzieć na następujące pytania: Sennheiser HD 600 lub 650 – który wybrać? Pierwsza opcja jest bardziej odpowiednie audiofile słuchawkowe, którzy lubią spokojną, miękkie i relaksujące gry. Z kolei model 650 różni dokładne badanie szczegółów. Rezultatem jest sucha, ale dokładnym odzwierciedleniem obrazu dźwiękowego, jest optymalnie przystosowany do pracy zawodowej.

Jak odróżnić fałszywe?

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na opakowaniu. Pomimo przynależności do najwyższej klasy, wygląda całkiem zwyczajnie. Inną rzeczą jest to, że cała dokumentacja do urządzenia wykonywane bezbłędnie. Odnosi się to również z instrukcją i gwarancją Sennheiser HD 600.

Jak odróżnić fałszywe wygląd – to główne pytanie w tym kontekście, ponieważ oryginalny ma wiele elementów markowych. Najbardziej zauważalny akcent – to napis z nazwą niemieckiego producenta łuku, który jest pokryty przezroczystym plastikiem. Upewnij się również, aby mieć oryginalne podpisy miseczek stronami odpowiednich liter. Istnieje również wyróżnikiem w samej strukturze. Słuchawki są zwykle przymocowane do pałąka dość trudne i może przyjmować różne pozycje względem przywiązania.

wniosek

Urządzenie jest jednym z najbardziej znanych rodzin, nie tylko w gamy modelowej producenta, ale w całym segmencie. Od momentu wprowadzenia na rynek słuchawki Sennheiser HD 600 są regularnie zawarte w rankingu najlepszych modeli i jakość dźwięku i łatwość kryteria użycia. Jednocześnie istnieją pewne niuanse. Na przykład, właściciele nie są zalecane do zakupu tej opcji, jeśli masz zamiar słuchać muzyki poza domem z przenośnym urządzeniu. Chociaż model i nie ma zastosowania do wersji profesjonalnej, jego najlepsze strony są ujawnione w domu komory z podłączenia do urządzeń równie wysokiej jakości.