677 Shares 9101 views

Najlepsze plaże ZEA: zdjęcia i opis

Zjednoczone Emiraty Arabskie – Luksusowe stan zamożnych z unikalną architekturą i ścisłego kultury islamskiej. Diverse ZEA plaże, luksusowe hotele i wysoka jakość usług zapewni każdy turysta niesamowite, fantastyczne i niezapomniane wakacje.

sezon wakacyjny w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

UAE proszę turystów dobrą i słoneczną pogodę przez cały rok. Nawet w zimie pokazuje termometr są poniżej 25 stopni Celsjusza ze znakiem plus. W odniesieniu do temperatury wody, Gulf spada poniżej + 17 ° C

Aby wakacje na plaży było bardziej przyjemne i kompletne, to najlepiej, aby zaplanować wakacje jesienią lub wiosną. W zimie, niektórzy wczasowicze woda może wydawać się chłodne i nieprzyjemne długo pływa i ośrodków wypoczynkowych w nieznośnie gorąco, a przepływ turystów jest ogromna. Dlatego, wiosna i jesień są uważane za najlepszy czas, aby odwiedzić ZEA.

Zdjęcia i opis plaże

ZEA ma ogromną liczbę różnych hotelach. Niektóre z nich posiadają własne działek brzegu, podczas gdy inni oferują swoim gościom na relaks na plaży miejskiej. W tym artykule postaram się pokrótce opowiedzieć o cechach kąpielisk na głównych ośrodków w kraju.

plaże

Prawie wszystkie plaże w kraju są piaszczyste, ale w różnych kolorach piasku. Miejscowi mówią, że kolor jest unikalny dla każdego regionu. plaże UAE jak wszystkich turystów – są przytulne czuć na miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu, a także osób, które cenią prywatność. Są w kraju nie zatłoczonych i pięknych plaż. Niektóre miejsca są tak odosobnione, że można się tam dostać tylko przez jachtu lub łodzi.

Mężczyźni planujesz wypoczynek w tym kraju, należy wziąć pod uwagę, że w niektórych miejscach do pływania są dostarczane przez kilka dni kobiecych – w tym czasie wejście do nich jest dozwolone tylko płeć piękną.

Abu Dhabi Plaża

Miasto jest wypełniona dużą ilością unikalnych i ciekawych miejsc. Najlepsze plaże Zjednoczonych Emiratów Arabskich, który był jednym z pierwszych stał właściciele Błękitną Flagą za czystość, zlokalizowane są w stolicy Emiratów. Plaże są bezpłatne, prywatnego i rodzinnego, a ludzie mogą usiąść na piasku, wygodne łóżka lub trawy.

Plaże tego miasta zachwycają wczasowiczów mnóstwo rozrywki, przejrzystego morza i infrastruktury.

 • plaża miasta. Jest podzielony na sekcje: płatny, bezpłatny wstęp i rodziny.
 • Al Raha. Najbezpieczniejszym i najczystsza plaża publiczna, Abu Dhabi, który ma zarówno „dzika” i komfortowo urządzone pomieszczenie.
 • Bahrajn Island. Dzikie plaże z piaszczystej plaży i turkusowych wód, do których dostęp jest możliwy tylko drogą morską.

Kupić wycieczkę w Abu Zabi może wynosić około 30 tysięcy za osobę (za tydzień).

Ras Al Khaimah

Uciekania się do tych, którzy są zainteresowani tylko w wakacje na plaży. Turyści, którzy tu przychodzą będą mogli cieszyć się zabawa zajęcia na świeżym powietrzu, jazda na nartach ze zjeżdżalni w parkach wodnych i wędkowania na pełnym morzu. Lokalne plaże nie są tak hałaśliwe i zatłoczone, więc jest idealnym miejscem na wypoczynek z rodziną.

Koszt biletów do tego miejsca zaczyna się od 60.000 (7 dni).

plaże Fujairah

ZEA plaże w sąsiedztwie Fujairah jest wybawieniem dla fanów sportów wodnych. Tutaj linia plaży należy do kilku hoteli, ale istnieją obszary „dzikie”. Woda jest czysta, choć czasem robi się trochę mętna. Miłośnicy nurkowania z pewnością docenią dużą liczbę ryb, żółwi i piękno podwodnego świata.

 • Plaża w pobliżu hotelu Sandy Beach Motel. Znajduje się w pobliżu wyspy Snoopy Island, która jest osiągalna przez wodę. Jest bardzo jasny podwodny świat, dużo korali i życia morskiego.
 • plaża miasta. Położony w centrum emiratu, posiada rozległą linię brzegową, pokryte ciemnym kolorze piasku luzem. Nie bardzo wygodne i stosunkowo słabo zagospodarowany, co jednak nie przeszkadza turystom do zabawy.

Voucher za osobę Fujairah kosztuje 25 tys.

Plaże Sharjah

Pomimo faktu, że plaże Sharjah nie zostały ujęte w górę „najlepszych plaż w ZEA,” zawsze mogą zobaczyć ogromną liczbę turystów. Fakt, że Sharjah jest to tanie miejsce do odpoczynku, a niskie ceny przyciągają turystów.

publicznej plaży (za darmo)

Zazwyczaj są one źle wyposażone, a istnieje wiele wśród turystów i mieszkańców. Turyści powinni przestrzegać zasad etykiety muzułmańskiego kraju. Na przykład, na darmowe plaże nie może być w bikini, pocałunkiem lub przytulić, pić alkoholu.

prywatne plaże

Są one własnością hoteli i zawsze są dobrze wyposażone. reszta w większości turystów, ale w weekendy można spotkać miejscowych, bo tu nie jest łatwe – potrzebujemy tylko zapłacić za wstęp.

Najlepsze plaże w Sharjah

Plaże emiratu dać turystom niezapomnianych wrażeń. Luksusowe rafy koralowe, Blue Bay – co może być piękniejszego? Najlepiej opłacanych plaża Zjednoczone Emiraty Arabskie (Sharjah) należy do hotelu Sheraton. I turyści, którzy szukają dobrej bezpłatnej plaży, jest to najlepszy wybór, aby zatrzymać się na Al-Sharik. Tutaj można znaleźć hotel ze śniadaniem za 20 tysięcy rubli.

Dubai

Emirat z wielu cudów technologicznych, wiodącego centrum turystycznym kraju i jednym z najbardziej tętniących życiem miast na świecie.

Dubai oferuje gościom wspaniały wypoczynek, doskonałą obsługę i komfort. Nie ma lepszego miejsca na wakacje niż Zjednoczone Emiraty Arabskie, Dubaj. Tutejsze plaże są bardzo przestronne, z białym drobnym piaskiem i morzem – niezwykłym kolorze turkusowym.

Pogoda jest ciepła przez cały rok. Tutejsze tereny plażowe, chyba najlepszy na świecie, ale z własnymi ograniczeniami. Na przykład, przy miejskiej plaży w niektóre dni nie mogą być ludzie. Ważne jest również, aby pamiętać, że Zjednoczone Emiraty Arabskie – krajem muzułmańskim, a na jego terenie jest zabronione picie alkoholu, zaśmiecanie w miejscach publicznych. Turyści nie mogą zachowywać się nieprzyzwoicie, noszenie ujawniając odzież. Prawie wszystkie plaże są zakazane film i fotografię.

Najlepsze publiczne plaże (Dubaj) :

 • Jumeirah Beach Park. Popularny wolny plaża prawie jeden kilometr. Ma wszystko dla Twojej wygody – leżaki i parasole, ławki, plac zabaw, miejsce na grilla. W poniedziałki i soboty reszta kobiet i dzieci, a wiele mieszkańcy przychodzą w piątki.
 • AlMamzar Beach Park. Graniczy Sharjah, zajmuje prawie cały półwysep (1,7 km. Długa). Jest tam basen, kabiny, tereny piknikowe i gry. Jest tam mały amfiteatr, które często odbywają się występy. W środę, dzień Mamzar Kobiet.
 • Jumeirah Plaża Open. Znajduje się w bliskim sąsiedztwie hotelu „Parus” i wieża „Burj Khalifa”, bardzo ulubione rosyjskich turystów. Wyposażone w toalety, prysznice i szatnie. Jest plac zabaw dla dzieci, tereny rekreacyjne i inne obiekty.
 • Kite Beach – Pogoń plażę Mavericks. Pomimo faktu, że istnieje zawsze wietrznie, plaża nigdy nie jest pusty. Ludzie przychodzą tutaj, aby Kitesurfing, puszczać latawce lub po prostu być fotografowane w ich tle.

Prywatne plaże (Dubaj)

Wiele plaż ZEA są prywatne i należą do hoteli. Prawie wszystkie hotele w Dubaju, znajdujące się na pierwszej linii, mają swoje własne plaże (zamknięte). Po zapłaceniu wejście, można korzystać z wielu usług, począwszy od parasoli i ręczników, wykończeniowych specjałów w restauracji, a nawet napojów alkoholowych.

Najbardziej popularne z zamkniętych plażach są:

 • Dubai Marine Beach Resort & Spa;
 • Mina Klub;
 • Joumana Klub;
 • Nasimi plaży;
 • Habtoor Grand Beach Resort & Spa.

Ceny za noclegi w hotelach Dubai zaczynają się od 50 tysięcy rubli. Ponad 70.000 można zatrzymać z systemem zasilanym „all inclusive”.

wniosek

ZEA – specyficzny kraj z wielowiekowych tradycji. Bez względu na plaże w ZEA (własnym lub miasta) planujecie odwiedzić – nie zapomnieć o lokalnej kulturze muzułmańskiej i przestrzegania prawa w tym kraju.